I pusaci su ljudi! - Strana 6
Strana 6 od 14 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 76 do 90 od ukupno 201
  1. #76

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Mislim da pušače treba kažnjavati.


    I preporučujem sebe za kažnjavanje zliH pušačiCa...

  2. #77

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Mish kaže: Pogledaj poruku
    Ok, pretpostavimo da je to tačno. Znači, ti pušiš i tebi duvan ne šteti. Ali, tom i takvom dimu izlažeš i svoju okolinu. Možemo li i tu govoriti o individualnosti i štetnosti?
    Mi idemo iz krajnosti u krajnost. Pušači poput tebe će zagovarati dozvoljeno pušenje ama baš svuda, nepušači apsolutnu zabranu.
    Zašto je problem odvojiti pušački i nepušački deo? Ako sam u nepušačkom, naravno da neću vaditi cigarete. Ako je nepušač dobrovoljno u delu namenjenom pušačima, neka se ne buni da ga oni truju.

    Ma, daj, kakav ti je to odnos prema onima koji se bore protiv duvanskog dima u svom okruženju? Dakle, svi su oni fobični, jadni, zavidni, ....
    Štetnost dima kod pasivnih pušača je potpuna izmišljotina,jer je medicina dokazala upravo potpuno suprotno.Bio sam šokiran pre od prilike godinu dana,kada su počeli da prosipaju toliko laži o štetnosti pasivnog pušenja.Ovo se zaista ne zezam niti želim da nekog provocira.Zaista mi je dobar dugar pulmolog,nepušač,a od njega sam dobio i čitao analize sa simopzijuma koji su imali prošle godine u Budimpešti.Svi dokazi da ak se nalazite u maksimalno zadimljenoj prostoijri 24 časa,ravno je kao da ste opušili jednu cigaretu,a od ranije se zna,da j edo 10 cigareta dnevno skor sasvim bezopasno.Međutim,čak i nagrađeni elaborati su nekom čudnom i misterioznom naredbom uklonjeni iz brožura,a da i nespominjem časopise koji se bave tom problematikom.Ov je zaista cela istina i nema trunke preterivanja.
    A za odelu pušačkih i neušačkih zona sam apsolutno i naravno da mi ne bi palo napamet ni da ulazim,a kamoli još da zapalim cigaretu kod nepušača.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  3. #78

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    A tebe svi koji čitaju poznaju...mhm,ubeđen sam
    Nego šta je to što tebi daje za pravo da odrediš šta je šta i po čemu su tvoje norme ispravne?
    Moji se postovi ne svode na provociranje i tovarenje po ljudima. Valjda ako na kraju napishesh - eto ja mislim ovako, a ti tako - onda je sve u redu?
    ,
    To što sam citirao yosu je moja stvar,nisam se krio iza njega,već je zadnji deo posta ukazivao upravo na takvu rečenicu...sad što je tema upravo da se donese zakon,koji najverovatnije smeta i yosi kao nepušaču,i isto tako je verovatno da rečenica koju je on napisao trebala da ima drugačiju poentu od one koju dobija posle mog posta to je druga stvar...ali opet,samo on može da kaže šta je mislio njome link
    To je 114ti put da se prishlepash i pozivash na nechije rechi, izbegavajuchi da dash sam neku definiciju, misljenje ili predlog. No i to me bash zabole, samo konstatujem da si negativan i destruktivan. Yossa pak iako se ne slazzemo u njima, kao shto sam rekao vishe puta, ima svoje stavove, princijpejelne i ume da ih iznese ipak sa dozom poshtovanja prema sagovorniku, makar u pochetku razgovora( )


    Ne vidim kakva je hrabrost potrebna za pisanje po forumu,ali dobro,tripuj i da si supermen što se mene tiče,tvoj problem
    Vredjanje i pljuvanje, narochito nekoga ko te nije chachkao prvi, za to stvarno treba hrabrost.

    Vidiš,najbolji deo ove zabave je što vi svi ste tvrdo ubeđeni da vas čitaju milioni i da formirate jedan deo javnog mnjenja ovim putem(kao što mi je biter u jednoj diskusiji napisao ''...a mnogi nas čitaju...''),na kraju krajeva slučajno sam i dopao na ovaj forum,pravila ne kršim,mada opet,ako bi(bez H) se slagao sa tobom u svemu i bio ''tolerantan'',verovatno bi bio primer za ne znam šta...
    Ako josh jednom upotrebish rech tolerancija naterachu te da je definishesh, pa chesh morati da, nevoljno, citirash Yossu Nemoj da brinesh u shta sam ja ubedjen Taman i da su svi protiv mene, moj stav bi bio isti, a neko mozze da se upravlja prema njemu po tome da li je razuman ili nije, i mozze da kazze ako ne piju vodu zashto ne piju, a ne da mi kenja kako sam "tolerantan". Ne interesuje me chak ni vredjanje, ali ako neko od 50 postova ima 49 koji se svode na pljuvanje tudjih stavova onda to naravno smeta.



    Moguće zato što pušač kad ispali cigaretu ne halucinira(ma koliko preterao)
    Možda zato što pod uticajem cigarete ne gubim motoriku,nisam biohazard na drumu npr(uopšteno svi pušači)
    Mogao bi da kucam do ujutro,samo što pod neke ''šubare'' to ne bi moglo da uđe...lov na veštice je zanimljiva stvar...
    Znam da mozzesh da kucash do ujutru, mozze i Karleusha da vergla celu noch.





    Samo svoju možeš da podržiš,budući da ako se vratiš pa pročitaš šta sam iskucao shvatićeš da ja tvoju u nikakvoj nameri nisam podržao...oftamologa valja posetiti povremeno,ako ništa drugo...na kraju krajeva ti si je spomenuo,nisam ja...
    Ti si onaj koji mi imputira poredjenje sa psima. Ti si onaj koji podrzzava legalizaciju, prema tome valjda znash zashto bi to uradio. Ja sam samo rekao da to nije tek tako ok. Nisam automatski rekao da je budalashtina sve shto se ne slazze sa mojim mishljenjem, shto u svakom tvom postu mora da se nadje kao tvrdnja pod obavezno, pored par oblika rechi tolerancija.

    Najlakshe je biti nekoncizan i neodredjen tako da i sam sebe naknadno mozzesh da tumachish po potrebi, ili pak da tvrdish kako te niko ne razume ili su svi choravi.


    A


    Ljudi rade i mnogo gore i nemoralnije stvari,pa opet nikom ništa...
    Uostalom ko si ti da kažeš da je to nemoralno prodavanje dostojanstva,''...to je tako uvreženo u narodu vidiš...'' neko bio rekao
    Jeste, neko radi mnogo gore i nemoralnije, bash originalno opravdanje. Pa kazzem, ako je cool onda chesh podrzzati nekog sebi bliskog u tome? Pricamo o realnim stvarima i realnom zzivotu koji se tiche svakog od nas, a ne Nemaca ili Japanaca.





    JK u bigbrotheru je bila zanimljiva prvi dan...I'm a superstar...
    I ti si bio zanimljiv prvi dan, tamo na religiji.




    Ne kažeš 'lebe,kucaš
    Ajde Ja se izvinjavam, nisam vas prepoznO gospodjo Canich "Kažem" je izvedeno iz rechi kazivati, iskazivati tj saopshtavati. Kazivati se mozze kako verbalno tako i pisanim putem, pa i drugim nachinima komunikacije. Mnogo stvari se mozze kazivati i kazati slikom na primer . Ja kazujem - ja kažem, i ne preciziram da li govorim, pishem ili vajam . A i da pishe "govorim" chak je i "gramarnacistima" jasno shta mislim.

    E sad,zbog dece se svi vređaju,uostalom nikoga u ničemu nisam podržao,a još nešto bi ti posavetovao-ubuduće nemoj više da spominješ osobe koje su real da se ne bi nalazio uvređen zbog toga,ako ih i spominješ napiši ne znam ko da je u pitanju i svaka sličnost sa stvarnim likovima i događajima je ''slučajna''...
    Hvala na savetima. Odjednom te pogadja kada se pricha dovede u vezu sa stvarnim svetom i sa eventualnim stvarnim osobama. Uglavnom si ti taj koji kuka shto ne vidi tu vezu.


    I još nešto,ovde kompetetnosti neke preterane ne postoje,budući da je ovde bitna kucana reč...i svako svakome treba da ''veruje'' na reč...
    Pa ti sa toliko drskosti vredjash drugoga, da chovek mora da pomisli kako iza toga stoji neki golem autoritet. Ako onda ja tebi kazzem da pishesh budalashtine i nebuloze morash zato i ti meni da verujesh na rech.

    Ja samo kazzem, smanji taj dozzivljaj, jer svako mozze da izadje na sred ulice i da se isere i kazze da je to za slobodu.

  4. #79

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Moji se postovi ne svode na provociranje i tovarenje po ljudima. Valjda ako na kraju napishesh - eto ja mislim ovako, a ti tako - onda je sve u redu?
    ,
    Vrlo lako moguće,jedino što i to oboica subjektivno vidimo,ukratko za neke teme je ok,a za neke nije,zar ne...i to ne možeš da vežeš samo kao moju karakteristiku,a ove diskusije se obično i završavaju tako što neko spusti loptu,a tema i pušači su ljudi je odavno postala sve osim toga,u principu svi mi znamo da međusobno poštovanje i razumevanje mora da postoji,znači ako npr. ti ne pušiš,normalno da se u tvom društvu neće paliti jedna cigareta za drugom,ali kada kažeš da treba zabraniti pušenje svuda,da je to isto što i uživanje lakih droga onda je normalno da se neću složiti sa tobom i da ću morati da ti odgovorim...

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    To je 114ti put da se prishlepash i pozivash na nechije rechi, izbegavajuchi da dash sam neku definiciju, misljenje ili predlog. No i to me bash zabole, samo konstatujem da si negativan i destruktivan. Yossa pak iako se ne slazzemo u njima, kao shto sam rekao vishe puta, ima svoje stavove, princijpejelne i ume da ih iznese ipak sa dozom poshtovanja prema sagovorniku, makar u pochetku razgovora( )
    Pa što bi pametovao oko već rečenog?
    Koji je to moj stav koji se promenio?
    Baš me zanima,vidiš Hlebe,protiv gaypride parade sam i dalje,da je zakon o diskriminaciji loš i dalje tvrdim,itd,znači to je moje mišljenje,tu nema šta...a sad to što tebi ne odgovaraju moji stavovi,to je druga stvar...


    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku

    Vredjanje i pljuvanje, narochito nekoga ko te nije chachkao prvi, za to stvarno treba hrabrost.
    Pa da ne pišemo onda uopšte?
    Uostalom,pljuvanje se zna gde je,ovde je diskusija o pravima pušača,mani se takvih poređenja...

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ako josh jednom upotrebish rech tolerancija naterachu te da je definishesh, pa chesh morati da, nevoljno, citirash Yossu Nemoj da brinesh u shta sam ja ubedjen Taman i da su svi protiv mene, moj stav bi bio isti, a neko mozze da se upravlja prema njemu po tome da li je razuman ili nije, i mozze da kazze ako ne piju vodu zashto ne piju, a ne da mi kenja kako sam "tolerantan". Ne interesuje me chak ni vredjanje, ali ako neko od 50 postova ima 49 koji se svode na pljuvanje tudjih stavova onda to naravno smeta.

    Da citiram yosu?Neko je postao opsednut yosom koliko mi se čini(tačnije na jednoj temi ispade da vas dvoica formirate generalno mišljenje celog foruma),vidiš,moji stavovi se isto ne menjaju,sad što smo se slagali na jednoj temi ne znači da moramo da imamo isto viđenje i na svakoj drugoj...uostalom,toleranciju ste spomenuli na temi o antidiskriminacionom zakonu,pa smo ministra Rasima prvog videli kako besni što će biti podnet koji amandman na isti...o takvoj toleranciji pričamo?
    Da,sprdaću se sa takvom tolerancijom i takvim pravom svuda i uvek





    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku

    Znam da mozzesh da kucash do ujutru, mozze i Karleusha da vergla celu noch.
    To se na ovo odnosi?
    Moguće zato što pušač kad ispali cigaretu ne halucinira(ma koliko preterao)
    Možda zato što pod uticajem cigarete ne gubim motoriku,nisam biohazard na drumu npr(uopšteno svi pušači)
    Mogao bi da kucam do ujutro,samo što pod neke ''šubare'' to ne bi moglo da uđe...lov na veštice je zanimljiva stvar...
    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ti si onaj koji mi imputira poredjenje sa psima. Ti si onaj koji podrzzava legalizaciju, prema tome valjda znash zashto bi to uradio. Ja sam samo rekao da to nije tek tako ok. Nisam automatski rekao da je budalashtina sve shto se ne slazze sa mojim mishljenjem, shto u svakom tvom postu mora da se nadje kao tvrdnja pod obavezno, pored par oblika rechi tolerancija.



    Najlakshe je biti nekoncizan i neodredjen tako da i sam sebe naknadno mozzesh da tumachish po potrebi, ili pak da tvrdish kako te niko ne razume ili su svi choravi.




    A




    Jeste, neko radi mnogo gore i nemoralnije, bash originalno opravdanje. Pa kazzem, ako je cool onda chesh podrzzati nekog sebi bliskog u tome? Pricamo o realnim stvarima i realnom zzivotu koji se tiche svakog od nas, a ne Nemaca ili Japanaca.
    Ajde dobro...
    Mislim da nisam preterano neodređen,ali kako god...uostalom sarkazam i sam kažeš da voliš(u onih 49 postova ga ima koliko hoćeš)
    Neću podržati nekoga sebi bliskom u tome,ok...ali isto tako ako ne mogu nikako da utičem na takav izbor meni bliske osobe voleo bi da ima prava zagarantovana,a ne da bude na margini,uostalom,na ljude nikad niko ne može 100% da utiče,ni sa vaspitanjem ni sa ne znam kakvim edukacijama,zakonima i ne znam čim,ima nešto što je i do čoveka...

    Što se tiče druge strane legalizacije,koliko toliko bi uticalo na opadanje trgovine ljudima,imale bi takve osobe socijalno/zdravstveno,samim tim i šanse da se tim putem prenose polne bolesti bi bio u velikoj meri smanjen,smanjila bi se narkomanija,dodatni priliv sredstava u budžet...A zašto bi uticalo na to sve?Pa prosto,ljudi koji koriste usluge te populacije bi rađe mislim išli na mesta gde je šansa za zarazom manja nego u neko ćorsokake i na kojekakve mostove(mada naravno 100% uspešnosti na polju trgovine ljudima,itd. ne bi bilo,niti će je ikada biti...)
    Malo naivno zvuči,ali mrzi me da izvodim eseje i ne znam šta...




    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    I ti si bio zanimljiv prvi dan, tamo na religiji.

    Šteta što nisam ostao zanimljiv,zar ne
    Mislim posle religije,je li...





    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ajde Ja se izvinjavam, nisam vas prepoznO gospodjo Canich "Kažem" je izvedeno iz rechi kazivati, iskazivati tj saopshtavati. Kazivati se mozze kako verbalno tako i pisanim putem, pa i drugim nachinima komunikacije. Mnogo stvari se mozze kazivati i kazati slikom na primer . Ja kazujem - ja kažem, i ne preciziram da li govorim, pishem ili vajam . A i da pishe "govorim" chak je i "gramarnacistima" jasno shta mislim.
    Ovaj,braćo pucajte mi u kolena
    Ali kako god,konstantno nalećem u čitanju postova na prozivanje drugih da ne pišu gramatički tačno,indirektnim putem im se ukazuje na to da su oni u stvari zli fašistički nastrojeni diskriminatori...
    A da,ima i dosta snobizma i ostalih pojava,ali to je već nvezano za opšti utisak ovog foruma(tačnije ljudi koji pišu po njemu)...uostalom i kad prdnu ono miriši...

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku

    Hvala na savetima. Odjednom te pogadja kada se pricha dovede u vezu sa stvarnim svetom i sa eventualnim stvarnim osobama. Uglavnom si ti taj koji kuka shto ne vidi tu vezu.
    Da,jedino što ja ne spominjem moju porodicu u njima i vezane su pretežno za generalne stvari tipa standard stanovništva,stvari koje primećujem oko sebe,a ne na sebično gledanje šta ako sutra moj ne znam ko ovo ili ono...


    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Pa ti sa toliko drskosti vredjash drugoga, da chovek mora da pomisli kako iza toga stoji neki golem autoritet. Ako onda ja tebi kazzem da pishesh budalashtine i nebuloze morash zato i ti meni da verujesh na rech.
    Ne,opet nisi shvatio poentu...''verujem'' je pod znacima navodnika ako nisi primetio,što će reći da je na delu opet ta zla sila poznatija kao cinizam,aj,nek bude sarkazam ako ti se više dopada...

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Ja samo kazzem, smanji taj dozzivljaj, jer svako mozze da izadje na sred ulice i da se isere i kazze da je to za slobodu.
    Ne,ti si izgleda istripovao da sam ja Miki,a ti Maca pa ćeš me okarakterisati uz pomoć tvog velikog heroja...
    Kako TV utiče na ljude,pa čudo jedno

    I ako ćemo dalje,pređi na sekciju druženje forumaša,teme Uprolazu ili 'lebac,da ne smaramo na ovoj više,očigledno je da se radi o tome da ti moj stav i pristup smetaju,pa da ne gadimo temu pušačima/nepušačima...
    Poruku je izmenio Uprolazu, 20.04.2009 u 13:04 Razlog: reč,kraj

  5. #80

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku

    Ne,ti si izgleda istripovao da sam ja Miki,a ti Maca pa ćeš me okarakterisati uz pomoć tvog velikog heroja...
    Kako TV utiče na ljude,pa čudo jedno
    Mog heroja?

    Ovo ti je tek neka tripchina, al shta god...

  6. #81

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Mog heroja?

    Ovo ti je tek neka tripchina, al shta god...
    Pa ne znam čija je teorija šta ne razumeš...bla...ti se po*eri...tako nekako ide,i ko je krenuo da piše sa tom zvezdom vodiljom pred sobom kad me citira,ali ajde,nek ti bude...tripčina...

  7. #82

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Teorije i zvezde vodilje, to bi trebalo da znachi da znash o chemu prichash? Ееек... wrong answer...
    Meni ne treba da nekog non stop citiram da bih se izrazio, a kamo li tog debelog dasmra. Pretpostavljam da je, dakle, onaj Maca na paparazzu meni namenjen

    Nisu to nikakve teorije, to je tvoj nachin ophodjenja.

  8. #83

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    Teorije i zvezde vodilje, to bi trebalo da znachi da znash o chemu prichash? Ееек... wrong answer...
    Meni ne treba da nekog non stop citiram da bih se izrazio, a kamo li tog debelog dasmra. Pretpostavljam da je, dakle, onaj Maca na paparazzu meni namenjen

    Nisu to nikakve teorije, to je tvoj nachin ophodjenja.
    Kako god

  9. #84

    Odgovor: I pusaci su ljudi!





    Vidim u uvodnom postu, VIP - ovci su potpisali peticiju pa razmišljam da li je iko od vas ko se zalaže za istu stvar uradio isto to (na svakom ćošku je bilo moguće, po svim gradovima i selima, pa i u preko 200 Mocart kladionica), ili ste samo nastavili da pušite. Chit - chat ?

  10. #85

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat DrinChe kaže: Pogledaj poruku
    Vidim u uvodnom postu, VIP - ovci su potpisali peticiju pa razmišljam da li je iko od vas ko se zalaže za istu stvar uradio isto to (na svakom ćošku je bilo moguće, po svim gradovima i selima, pa i u preko 200 Mocart kladionica), ili ste samo nastavili da pušite. Chit - chat ?
    Nastavila da pušim i potpisala peticiju.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  11. #86

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat DBlica kaže: Pogledaj poruku
    a u javnim prostorijama je pušenje odavno zabranjeno....
    Nisi dobro informisan...nije zabranjeno...ja radim u javnoj prostoriji i kod nas nisu zabranili pušenje

  12. #87

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Auuu ala je ovo dobra tema
    Prva tema do sada - u kojoj sam prochitao sve postove...(sem mozhda Plus - Minus )

    Malko smo pali u vatru kolko mi se chini i svi su pocheli da preteruju...pa chak i ja

    Da budem iskren velika vechina nepushacha su sasvim normalni ljudi, recimo
    moj brat od strica. On je zadrti nepushach ali za mene ima u shteku jednu pepeljaru
    ispod stola. Kad stignem kod njega, on izvadi tu pepeljaru i kazhe
    "Tebi je dozvoljeno"
    On zauzvrat kad dodje kod mene, ima prava da mi dira kompjuter
    svakom drugom to bi bilo zadnje u zhivotu da su neshto dirali
    Nije mi jasno zashto se brkaju babe i zhabe, ja kao pushach-samoubica, ne osecham nikakvu
    satisfakciju u bacanju pikavaca kojekuda.
    Pikavce ne bacaju pushachi nego seljachine koje su igrom sluchajnosti i pushachi.
    Papiriche od bombona ne bacaju strastveni jedachi bombona nego primitivci koji
    bacaju sve i svashta ali su sada pojeli bombonu.
    Josh nikada nisam nikome u uredjenom dvorishtu, garazhi ili shpajzu bacao pikavce.
    To shto je na autobuskim stanicama toliko pikavaca, je zato shto prevozna preduzecha ne odrzhavaju svoje stanice.
    Njihova duzhnost bi bila da imaju ljude koji vode rachuna o
    chistochi autobuskih stajalishta jer najposle oni koriste te prostore za ostvarivanje profita.
    Dovoljno bi bilo da na svakoj autobuskoj stanici ima jedna velika kanta za smeche i da
    jednom dnevno prodje servisno vozilo sa dva specijalca naoruzhanih metlom i lopatom.
    Radio sam veoma kratko u GSP-u u Novom Sadu (dok sam josh zhiveo tamo) i tachno
    znam da ima dovoljno smradova po kancelarijama koji ne rade nishta a dobijaju platu,
    tako da ni pitanje personala za ovaj zadatak nebi predstavljao problem.
    Da je pushenje shtetno po zdravlje nije pitanje. Moj deda je umro od raka plucha ali dali
    je to zbog toga shto je godinama radio kao duvach stakla ili od cigareta to neznam.
    O shtetnosti pasivnog pushenja ne postoje nikakvi pouzdani podaci (isto kao ni o postojanju
    boga...svi o tome prichaju ali sve same shpekulacije).
    Smrad.... nekome smrdi nekome mirishe...meni smrdi kada se neko najede luka pa mi se unese u lice.
    Meni smrdi jevtina kolonjska voda, smrdi mi kada mi se neki sportista nabio pored mene koji
    dzibri na kiseli znoj, smrde mi zhene koje imaju menstruaciju a ne vode racuna o tome (verujte ima ih),
    smrdi mi kad neko vozi dizelasa, smrdi mi kad neko kuva shkembiche, smrdi mi kad neko
    u mojoj blizini ima plantazhu nozhnih gljivica u jevtinim kineskim papuchama, smrdi mi kad neko
    koristi vegetu (zaista ne zezam se), smrdi mi losha rakija, smrdi mi kad neko ne opere kiseli kupus a tako ga posluzhi,
    smrdi mi kad prodjem kroz hodnik neke zgrade pa se pomeshaju
    mirisi svih splachina kojima domachice truju svoje ukuchane....
    Do ujutro bih mogao nabrajati shta mi sve smrdi ali ne vidim razlog da sada zbog toga nekoga napadam.
    Svestan sam shtetnosti coca cole, ali je pijem jer je dobro, prezhderavam se mesa iako znam da nije zdravo ali me nije briga - jer je dobro.
    Volim s vremena na vreme da poduvam joint, jer evo
    duvam vech 25 godina i nije mi nishta ...jednostavno je dobro. Kokain je fenomenalan ali
    nazhalost je preskup za mene...da sam bogatiji, verovatno se nebih uskrachivao ni toga.
    Dnevno popijem najmanje dve litre kafe...ali one najkvalitetnije...jer je dobro. Ne uskrachujem se
    nikakvih uzhitaka koje mogu sebi da priushtim jer je zhivot iovako suvishe kratak da bismo bilo shta propustili shta nam prija.
    To je samo jedna vrsta pristupa zhivotu za koju che neko rechi
    da je nerazumno
    Ja chu se popeti na vrh planine i tamo zapaliti, otvoriti bocu tokajca i narezati malo dimljenog lososa... Ja sam extremno nerazuman i uzhivam sve to.

    peace, love, rock n roll and gibanica
    Poruku je izmenio Uriel, 21.04.2009 u 01:39 Razlog: jedno slovo sam izostavio na mestu gde bi trebalo biti da bi rech bila napisana sa svim potrebnim slovima

  13. #88

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Ma dok mozzesh da se popnesh na planinu, nisi pushach

  14. #89

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Pitanje za Uprolazu:


    Zašto misliš da pušači imaju pravo da puše i zašto misliš da su i oni ljudi, a pedere ne podržavaš kad hoće da naprave gay paradu? Je l' oni nisu ljudi? Zbog toga što je peder još niko nije umro (možda iz nekih posrednih razloga, ali onda možemo da računamo i one pušače koje je duvan ubio tako što ih je zapravo zgazio auto kad su krenuli do trafike na drugoj strani ulice da kupe paklicu, a nisu dobro pogledali levo i desno...), a nije štetno ni za ljude u njihovoj okolini...



  15. #90

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Uriel kaže: Pogledaj poruku
    Auuu ala je ovo dobra tema
    Prva tema do sada - u kojoj sam prochitao sve postove...(sem mozhda Plus - Minus )

    Malko smo pali u vatru kolko mi se chini i svi su pocheli da preteruju...pa chak i ja
    Možda te izazvao naslov da staneš u gard, možda je neko tvrdio da su dinosaurusi , doduše nisam iščitala temu, jer tema o cigaretama ima već nekoliko, na 2-3 foruma, mrzi me.

    Pikavce ne bacaju pushachi nego seljachine koje su igrom sluchajnosti i pushachi.
    Papiriche od bombona ne bacaju strastveni jedachi bombona nego primitivci koji
    bacaju sve i svashta ali su sada pojeli bombonu.
    Josh nikada nisam nikome u uredjenom dvorishtu, garazhi ili shpajzu bacao pikavce.
    Tačno. To što ti nikome ne bacaš pikavce tamo gde ih ne želi ili ih uopšte ne razbacuješ oko sebe pokazuje da ti poseduješ ekološke manire i da si civilizovaniji od većine pušača i ne samo pušača, baca se svašta i sere van rupe svuda. Izgleda mi imamo dosta tih seljačina + smradova po kancelarijama koji ne rade ništa, a dobijaju platu.

    Godinama sam sprovodila istraživanja o bacačima pikavaca na našim plažama Zabodeš se u kraj i gledaš... istina da je po Hrvatskoj bilo uvek više turista, koji imaju neku kulturu iako puše pa se tamo retko moglo videti da neko zatrpava svoja sranja u pesak ili ako vidiš, znaš odakle je a u Crnoj Goriiiiiiiiii leeeeeleeeeeeee ili na Adi, itd..., pomisliš da neko plažu i vidi kao jednu ogromnu kantu. Valjda ljudima koji nemaju usađeno u mozgu rad - aha... imam nešto u ruci i to se zove đubre... to znači da bi se sad moralo do kante ili snađi se dok ne ugledaš kantu - bude malo i neprijatno kad se nađu u uređenim sredinama, pa i povedu računa, a prljave ih teraju da budu još veće životinje... jbga gomila pikavaca na plaži, šta, sad sam ja vrana da idem do kante? Ma, zajebavajte vi nekog drugog... i taaako.

    Jedan bata, kad je bio klinac radio kratko u Mek Donaldsu, da vidi šta je to šljaka, preko omladinske, leti... tamo svi rade sve i svaki posao rade u krug... tako je jednom njemu dopalo da čisti špaklom ono što ljudi lepe ispod stola - iako su svuda veeelikeeee kante. Žvake i sline valjda ne ponesu maramice, papirnate skupe... a po salvete treba da ustaneš... ili da ih uzmeš sa poslužavnika ispred nosa... U Meku se ne puši, što je posao manje, jer, verujem da bi svi ti roditelji vodili računa o svojoj deci koju su doveli da ručkaju

    Da je pushenje shtetno po zdravlje nije pitanje. Moj deda je umro od raka plucha ali dali
    je to zbog toga shto je godinama radio kao duvach stakla ili od cigareta to neznam.
    Od ljudi koji leže na grudnim hirurgijama i onkologiji, a imaju rak pluća - 90% su pušači. Ne znam koji je procenat duvača stakla.

    I btw, i meni smrdi isto što i tebi. + duvan.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


Strana 6 od 14 PrvaPrva ... 45678 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zasto ljudi ogovaraju...?
    Autor dankaBg u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 19.02.2015, 11:22
  2. Poslovni ljudi
    Autor Najgora u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 09.12.2010, 12:10
  3. 100 ljudi ....
    Autor joksi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.08.2010, 19:26
  4. Nasi ljudi u dijaspori
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 30.01.2010, 08:31
  5. 7 najnesrecnijih ljudi na svetu!
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.11.2008, 22:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •