I pusaci su ljudi! - Strana 12
Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 166 do 180 od ukupno 201
  1. #166

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    Zashto reagujesh kao da te napadam?
    Ovo je forum,razmenjujemo misljenja, nemam osecaj da me napadas,pa tako da nemam od cega da se branim.
    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    Nemam ništa protiv pushacha kao osoba ovakvih ili onakvih, nego imam protiv poroka koji se zove pushenje.
    Mnogo poshtenije su one osobe koje priznaju da jednostavno ne mogu da se oslobode te poshasti, nego one koje vrdaju i kao ne zhele.....mogu, al ne zhele.
    Mogu da ostavim,ali ne zelim.
    Ne znam sta ti tu nije jasno i sta tu nije posteno?
    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    ako ti priznajesh da pushenje nije zdravo ni za sebe ni za okolinu-a pushish, shta onda ti radish?

    ja sam uvek zato da se stvari nazivaju pravim imenom, a ne da se vrda tamo-amo.
    Nazivam stvari pravim imenom.
    Trujem sebe, svesno.
    Svesna sam tog poroka,ali isto tako ne dozvoljavam da meni neko drzi slovo o tome sta je za mene dobro, sta nije.
    Onog momenta kad osetim da mi ne prijaju cigarete ostavicu ih.
    A to o trovanju pusaca,svoje okoline je vec izlizana prica, ne bih da se vracamo na to.

  2. #167

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku

    Nazivam stvari pravim imenom.
    Trujem sebe, svesno.
    Svesna sam tog poroka,ali isto tako ne dozvoljavam da meni neko drzi slovo o tome sta je za mene dobro, sta nije.
    Bezveze. Trujesh sebe, svesno. Ti si onda samoubica, al aj shto se samoubijash, neg shto ubi jadnika nepushacha u svojoj blizini?!
    Niko tebi ne drzhi slovo o tebi i tvom izboru. Ja brinem za sebe, draga damo. I to je moje pravo. Ili mislish da nije?

    Pasivno pušenje opasno po zdravlje i u malim količinima

    19/07/2006


    Sve je više naučnih dokaza o opasnostima kojima pušači izlažu nepušače. Nedavno je načelnik američke zdravstvene službe, Ričard Karmona, objavio rezultate do sada najobimnijeg vladinog istraživanja o posledicama pasivnog pušenja. Zaključak je jasan: opasnost od raka pluća kod nepušača koji žive sa pušačima za trideset odsto je veća nego kod onih koji nisu uzloženi dimu cegarete. ...

    Dr. Karmona ukazuje da deci koja su hronično izložena dimu, preti još veća opasnost. Bebe u porodici pušača više su izložene sindromu iznenadne smrti, problemima sa disanjem organima i zapaljenju srednjeg uha. U izveštaju se navodi i da pušenje roditelja usporava razvoj pluća dece. ... Deca su posebno ugrožena jer otrovna hemijska jedinjenja u duvanskom dimu ometaju rasvoj i rast. ...

    Pušenje tokom trudnoće može da uzrokuje nisku težinu novorodjenčeta, što može da bude uzrok brojnih zdravstvenih problema. ... Načelnik Karmona podvači da nema zdravog nivoa pasivnog pušenja. Čak i posle kratkog boravka u zadimljenoj prostroji, kod osobe se analizom može ustanoviti negativnon uticaj dima na krv. ...

    Naučnici procenjuju da od posledica udisanja dima cigarete svake godine u Sjedinjenim Državama umre oko pedeset hiljada odraslih -- većina od srčanih oboljenja, a ostali od raka pluća -- a da sindromu iznenadne smrti podlegne oko 430 tek rođenih beba ... Naučnici su utvrdili da u duvanskom dimu ima više od 50 elemenata koji uzrokuju rak, a sam dim oštećuju krvne sudove i smanjuje sposobnost srca da ispravi nenormalne otkucaje srca. ... Pošto je u istom izveštaju podvučeno da odvajanje pušača i nepušača i nastojanja da se pročisti vazduh ne predstavljaju dovoljnu zaštitu, Dr. Karmona ukazuje na značaj uspostavljanja nepušačkih zona na javnim mestima.

    Mada rezultati ispitivanja krvi ukazuju da se od kraja osamdesetih godina prošlog veka broj pasivnih pušača medju Amerikanaca smanjuje, Karmona navodi da je skoro polovina nepušača i dalje izložena uticaju duvanskog dima kod kuće, na poslu ili na oba mesta. ... Prvi izveštaj načelnik američke zdravstvene službe o opasnostima od cigareta objavljen je 1964. godine.

  3. #168

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    Bezveze. Trujesh sebe, svesno. Ti si onda samoubica, al aj shto se samoubijash, neg shto ubi jadnika nepushacha u svojoj blizini?!
    Niko tebi ne drzhi slovo o tebi i tvom izboru. Ja brinem za sebe, draga damo. I to je moje pravo. Ili mislish da nije?
    Otkud ti znas da ima nepusaca u mojoj okolini?
    Otkud ti znas da ja pusim u prisustvu nepusaca?
    Imam obzira prema nepusacima i to sam vec rekla.

    Naravno da je tvoje pravo da brines za sebe.

  4. #169

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    Otkud ti znas da ima nepusaca u mojoj okolini?
    Otkud ti znas da ja pusim u prisustvu nepusaca?
    Imam obzira prema nepusacima i to sam vec rekla.
    .
    U bre, shto si ti neka tvrdoglava

    citat od predhodnog copy-paste:

    ... Pošto je u istom izveštaju podvučeno da odvajanje pušača i nepušača i nastojanja da se pročisti vazduh ne predstavljaju dovoljnu zaštitu, Dr. Karmona ukazuje na značaj uspostavljanja nepušačkih zona na javnim mestima...

    Ti mislish da si skinula odgovornost kao trovachica nevinih sa tim shto se izdvojish nedaleko pa zapalish, ali greshish. Otrov koji izduvavash se shiri mnogo dalje no shto mislish i mozhes da pretpostavish.

  5. #170

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    U bre, shto si ti neka tvrdoglava

    citat od predhodnog copy-paste:

    ... Pošto je u istom izveštaju podvučeno da odvajanje pušača i nepušača i nastojanja da se pročisti vazduh ne predstavljaju dovoljnu zaštitu, Dr. Karmona ukazuje na značaj uspostavljanja nepušačkih zona na javnim mestima...

    Ti mislish da si skinula odgovornost kao trovachica nevinih sa tim shto se izdvojish nedaleko pa zapalish, ali greshish. Otrov koji izduvavash se shiri mnogo dalje no shto mislish i mozhes da predpostavish.
    A sta cemo onda sa izduvnim gasovima iz automobila, zar oni nisu stetni?
    Sa fabrikama ?
    Zar sam ja jedini pusac na ovom forumu

    End
    Ne ostavljam cigarete i slus, nemam sad volje da se raspravljam
    naidji sutra

  6. #171

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    A sta cemo onda sa izduvnim gasovima iz automobila, zar oni nisu stetni?
    Sa fabrikama ?
    Zar sam ja jedini pusac na ovom forumu
    Automobili i fabrike su nuzhno zlo, jer ima bar neke korisiti od njih. A cigarete nisu i nema ama bash nikakve koristi vec samo shtete. Osim za vlasnike duvanske industrije
    osim toga postoje kontrole koje kontrolishu stepen zagadjenja i sankcionishu zagadjivache. U automobilskoj industriji se isto uvodi red-eko motori uzimaju primat. jedino vi pushachi tavorite po starom i trujete ljude i prirodu

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku
    End
    Ne ostavljam cigarete i slus, nemam sad volje da se raspravljam
    naidji sutra
    E ne mozhe to tako, gde cesh sada kad si na korak od ostavljanja pushenja?

  7. #172

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    U bre, shto si ti neka tvrdoglava

    citat od predhodnog copy-paste:

    ... Pošto je u istom izveštaju podvučeno da odvajanje pušača i nepušača i nastojanja da se pročisti vazduh ne predstavljaju dovoljnu zaštitu, Dr. Karmona ukazuje na značaj uspostavljanja nepušačkih zona na javnim mestima...

    Ti mislish da si skinula odgovornost kao trovachica nevinih sa tim shto se izdvojish nedaleko pa zapalish, ali greshish. Otrov koji izduvavash se shiri mnogo dalje no shto mislish i mozhes da pretpostavish.
    Iskreno druže,ovakvi postovi me uvek razvesele,a smeha nikad dosta u ova krizna vremena...još jedan koji će sad da objasni kako je pušač veći zagađivač od azotare Pančevo npr...kad nju zatvoriš ili bar filtere nabaciš javi mi se u vezi cigareta...ajde vozi majstore

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    Automobili i fabrike su nuzhno zlo, jer ima bar neke korisiti od njih. A cigarete nisu i nema ama bash nikakve koristi vec samo shtete. Osim za vlasnike duvanske industrije
    osim toga postoje kontrole koje kontrolishu stepen zagadjenja i sankcionishu zagadjivache. U automobilskoj industriji se isto uvodi red-eko motori uzimaju primat. jedino vi pushachi tavorite po starom i trujete ljude i prirodu
    Pazi ovaj,da,novi YUGO(naša tugo),pa warburg,i onaj trabant što ga viđam...koga bre ti ovde

  8. #173

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    .još jedan koji će sad da objasni kako je pušač veći zagađivač od azotare Pančevo npr...kad nju zatvoriš ili bar filtere nabaciš javi mi se u vezi cigareta
    Rekoh da je fabrika nuzhno zlo. Na koje ne mozhesh uticati, bar ne josh za sada.
    Ja i jesam za opciju zatvaranja fabrika, i da se svi vratimo konjima i uzjashemo magarce ponovo. Da vidish kako bi svi bili zdravi i rumeni.


    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Pazi ovaj,da,novi YUGO(naša tugo),pa warburg,i onaj trabant što ga viđam...koga bre ti ovde
    To shto nam je zemlja zaostala, to je drugo pitanje.
    Poruku je izmenio Turkmenbashi, 03.09.2009 u 14:59 Razlog: bez vređanja...

  9. #174

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    To shto nam je zemlja zaostala, to je drugo pitanje.
    Pa si našo od pušača da kreneš,a maistore?

    Care,živ bio,a za komunikaciju sa devojčicama uzmi broj,ili bar na pp pređi,nemoj ovako javno da prozivaš redom

    *Ima nas i tvrdoglavih pušača

  10. #175

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku
    Automobili i fabrike su nuzhno zlo, jer ima bar neke korisiti od njih. A cigarete nisu i nema ama bash nikakve koristi vec samo shtete. Osim za vlasnike duvanske industrije
    Evo, mene si osvestio, od danas ću da pušim iz plemenitih razloga, da radnici Britiš Tobakoa i isturenog odeljenja u Vranju ne bi ostali bez posla. Neće izabelitta više pušiti tek tako, sad ima misiju!
    Vrag odneo šnalu...

  11. #176

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku
    Evo, mene si osvestio, od danas ću da pušim iz plemenitih razloga, da radnici Britiš Tobakoa i isturenog odeljenja u Vranju ne bi ostali bez posla. Neće izabelitta više pušiti tek tako, sad ima misiju!
    ...


    E vala ... i ja se evo od jutra osvestiK ... al' ni mi ža'.
    i mi pušače za misiju napušavanja imamo.
    Nećemo valjda dozvoliti da Niška Duvanska Industrija, (većinsko)vlasništvo FilipA MorisONA (rođak Morisona Džima),
    propadne.

    Alooo Niš - Paljba!!! ... mslm - Paliiiii !!!


    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  12. #177

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat GuardianAngel kaže: Pogledaj poruku

    E ne mozhe to tako, gde cesh sada kad si na korak od ostavljanja pushenja?
    Pogresna procena, ima tu vise od jednog koraka.

    Znaci automobili su nam od koristi i malo cemo zazmuriti na oci sto kroz najprometniju ulicu u jednom omanjem gradicu, prodje sto automobila u minuti.
    Sto udisemo punim plucima stetne, ali korisne izduvne gasove.
    I nema veze sto vama nepusacima i to direktno utice na vase disajne organe, to se ne racuna, jer je korisno?
    Tu zmurimo i to nam nesmeta, ali cigareta jednog pusaca
    E to je vec druga prica ...

  13. #178

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Pušite, ja i sad držim čas!!!


    Vi, samoživa skupino drogiranata koja truje nas decu.

    P. S. Morao sam da zabiberim udarac pošto mi se čini da je pala tenzija.


  14. #179

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat love hunter kaže: Pogledaj poruku
    Pušite, ja i sad držim čas!!!


    Vi, samoživa skupino drogiranata koja truje nas decu.

    P. S. Morao sam da zabiberim udarac pošto mi se čini da je pala tenzija.


    Uvek kasnis i dolazis na kraj bitke, po obicaju

  15. #180

    Odgovor: I pusaci su ljudi!

    Citat bellissima kaže: Pogledaj poruku

    Uvek kasnis i dolazis na kraj bitke, po obicaju


    Da znaš. Kad je čika Biter već obrukao nas nepušače.

Strana 12 od 14 PrvaPrva ... 21011121314 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Zasto ljudi ogovaraju...?
    Autor dankaBg u forumu Filozofija
    Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 19.02.2015, 11:22
  2. Poslovni ljudi
    Autor Najgora u forumu Humor i zabava
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 09.12.2010, 12:10
  3. 100 ljudi ....
    Autor joksi u forumu Belosvetske zanimljivosti
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 30.08.2010, 19:26
  4. Nasi ljudi u dijaspori
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 30.01.2010, 08:31
  5. 7 najnesrecnijih ljudi na svetu!
    Autor Morpheus u forumu Spomenar
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 06.11.2008, 22:18

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •