Japanski hit - bikini farmerice
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 22
  1. #1

    07 Japanski hit - bikini farmerice

    Bikini farmerice



    Najnovi modni hit su bikini farmerice, namenjene devojkama savrsenih oblina. Ove farmerice su niskog struka i imaju uziven donji deo biknija, koji se veze na kukovima.

    - Specijalizovani smo za izradu farmerica niskog struka, ali musterije su trazile sa jos nizim strukom,i ujedno da im dobro stoje. Tesko je bilo naci nacina, kako da one ostanu na kukovima, kad imaju tako niski struk. Zato sam dosla na ideju da im prisijem dva komada materijala u oblik donjeg dela bikinija, koji se veze na kukovima - izjavila je Sandra Tanimura modna dizajnerica iz japanske firme "Sannas".

    izvor - zazabava
    prevod - ja


  2. #2

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice



    mi'im....jel ovo 2 u 1.....ili 1 celo.....

    odvratno je .... nego da budem u toku.....

  3. #3

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    Ne seri... ...pa kad su već tražile što pliće farmerice mogla je da osmisli i samo nogavice koje mogu da se zakače na haltere
    I may not be perfect but I'm always me

  4. #4

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    To je valjda jedini način da ih naprave još plićim, a da ti ne ispadne bulja
    Elem, ružne su.
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  5. #5

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    @zrnce jedno je - samo navuces i zavezes
    a da je odvratno je...
    @ maki mozda uskoro i takve naprave

    ali meni odvratnije kad vidim farmerice sa niskim strukom pa viri tanga, nekad i nesto vise ...mozda bolje ovakve da nose
    Poruku je izmenio Bombica, 10.04.2009 u 14:26 Razlog: edit


  6. #6

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    viš ti moje japance

    svake godine su farmerice sve pliće i pliće, kad treba da sednem muka me ufati..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  7. #7

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    Japanci...zasto nisam iznenadjena, tako nesto se samo od njih moglo i ocekivati
    Govori tiho i nosi psa sa sobom!

  8. #8

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    Cudi me kako nisu takge zakacili pozadi ili napred
    Krek, krek.. Ne gudra

  9. #9

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    auuuu, ovo mi se nikako ne svidja...
    nattydread is coming to dinner

  10. #10

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    Citat starsica kaže: Pogledaj poruku
    Cudi me kako nisu takge zakacili pozadi ili napred
    odlicna ideja starsice...patentiraj je dok nisu culi japanci...inace uskoro stizu japanski hit - tanga farmerice


  11. #11

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    Citat SQUAW kaže: Pogledaj poruku
    To je valjda jedini način da ih naprave još plićim, a da ti ne ispadne bulja
    Elem, ružne su.
    Pa to da su ruzne, hm pa sad... zavisi od kvaliteta guze i kukova...
    Eto, sad ce dobiti kompleks...

  12. #12

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    Citat MaNemoj kaže: Pogledaj poruku
    Pa to da su ruzne, hm pa sad... zavisi od kvaliteta guze i kukova...
    Pa jes... ja kad se setim da tako plitko gajim strijice, čim vidim te kvalitetnije kamenjarke (pirsing u pupku) odma' krenem da ih grdim... ccc ccc a bubrezi? Jajnike ne čuvate... kako ćete da rađate???? Kamo potkošulja u hulahop????
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  13. #13

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    A shto lepo umesto tih kanapchicha ne stave chichak traku unutar pantalona ?... dodushe to bi samo zahtevalo da dotichna malo ne brije tzupi da chichak traka ima za shta da se drzzi ... al ushteda u materijalu bi bil nemerljiva, a i ove pertle ionako previshe skrivaju...

  14. #14

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    Citat HLEBmaster kaže: Pogledaj poruku
    A shto lepo umesto tih kanapchicha ne stave chichak traku unutar pantalona ?... dodushe to bi samo zahtevalo da dotichna malo ne brije tzupi da chichak traka ima za shta da se drzzi ... al ushteda u materijalu bi bil nemerljiva, a i ove pertle ionako previshe skrivaju...
    E Hlebe, to je onda "pichak traka"
    Vremenom bi se zamastila i napunila dlakama, pa bi izgledala ko sito na sifonu od kade

    Nego ajde shto lepe i mlade devojke pokazuju svoje atribute...(a one druge zakeraju...)
    nego postoji model i za dechake.


    Pa ako nedaj bozhe dobiju spontanu erekciju, kada neko sluchajno zapeva "puzhe, puzhe
    pusti rogove" onda moraju sa sobom uvek nositi jednu malu kapicu da je stave patuljku na glavu.

    Shto se tiche mladih i lepih devojaka, ja mislim da su te farmerice sasvim O.K. a one
    konzervativne gospodje, kojima je to neukusno, neka i dalje nose "normalne" udobne i tople
    farmerice...ukoliko mogu da ih zakopchaju.


  15. #15

    Odgovor: Japanski hit - bikini farmerice

    E Hlebe, to je onda "pichak traka"
    Vremenom bi se zamastila i napunila dlakama, pa bi izgledala ko sito na sifonu od kade
    Pa napravichemo ako treba izmenljive, patentirati, i onda che morati stalno da se snabdevaju kod nas Eto para. Mozzda mozze varijanta i sa vakuum prilepcima, a razmishljam i o konceptu adaptirane trokrake udice... koja bi se ugurala u... al da ne otkrivam detalje biznis plana...



    Pa ako nedaj bozhe dobiju spontanu erekciju, kada neko sluchajno zapeva "puzhe, puzhe
    pusti rogove" onda moraju sa sobom uvek nositi jednu malu kapicu da je stave patuljku na glavu.
    eh kad bi Supermen vide u shta mu se dade koncept gacha preko pantalona.
    Zanimljivo je kako gledajuchi prvo levu pa desnu sliku moja shvatanja idu iz izrazito modernih ka izrazito konzervativnim...

    Shto se tiche mladih i lepih devojaka, ja mislim da su te farmerice sasvim O.K. a one
    konzervativne gospodje, kojima je to neukusno, neka i dalje nose "normalne" udobne i tople
    farmerice...ukoliko mogu da ih zakopchaju.


    hehe, ovu moram da nadjem na Google Earthu

Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Japanski izumi
    Autor Hocu-necu u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 04.12.2006, 18:24

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •