Kad mi stane dah - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 19 od ukupno 19
  1. #16

    Odgovor: Kad mi stane dah

    Noć, mesečina je jedini izvor svetlosti ..... sedim na klupi pored mora dok se u daljini tiho čuje Shine (Pink Floyd, naravno ). Dok talasi udaraju o obalu praveći najlepšu simfoniju, poneka kapljica doleti do mene podsećajući me da sam još tu - a vreme mi je da idem .....

    Prepustio sam se čulima koja se lagano gase - jedno po jedno .... zatvorio sam oči i mesečinu su zamenili mirisi, mirisi života koji lagano nestaju zajedno samnom uz poslednje reči "....You reached for the secret too soon, you cried for the moon...."

  2. #17

    Odgovor: Kad mi stane dah

    Pre nekoliko meseci mi nešto bilo loše, onako...baš baš. Da ne detaljišem, kažem ja _dedi: "Hebo mater saću pandrknuti. Pa ne mogu večeras, nisam izdepilirala noge, nisam sredila gajbu i nisam bre poslala paket mami. Ne, nikako večeras."
    Misim, ne seri nindža.

    Tako da...šta znam...ne bih volela da iza sebe ostavim nedovršena posla, što je, jelte, nemoguće kako god da okreneš i... bilo bi lepo otići dostojanstveno...bilo gde, bilo kad.
    Poruku je izmenio _baba_, 27.07.2010 u 10:01 Razlog: odevajte se kod kluza da vam ne ozebe guza
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #18

    Odgovor: Kad mi stane dah

    Volela bih da sam pre toga izvela na put petoro dece,pritome da se nalazim sama u camcu pokraj reke,posmatram sjaj vode,gusto zelenilo oko mene...Sedim ugodno na plasticnoj bastenskoj stolici,ispusim poslednju cigaru,osetim da moj trenutak je dosao,budem po poslednji put tu i sada. Samo nakon nekoliko sekundi predam se tom trenutku i zatvorim oci...
    I can wash dishes faster than mashina


    http://fliiby.com/folders/289899/my_music.html

  4. #19

    Odgovor: Kad mi stane dah

    Bilo bi dobro riknuti nekako bez tragova...
    Baciš kašiku kod kuće u krevetu pa familiji ostane ono truplo da se jebavaju sa njim.
    Sahrana, prevoz, sanduk, kopanje kuke kvake...
    Zar nije to najveći dokaz ljubavi prema porodici ako ih poštediš tih peripetija?
    Recimo voleo bih da me raznese boca acetilena za varenje...ostale bi samo konfete
    od kože koje bi vetar osušio i razneo.
    Ili da me strefi srčka dok pecam ajkule, pa onako padnem u vodu međ ajkule i eto
    rešeni troškovi sarane.
    A može i recimo da se kao onako slučajno rudnik uruši baš kada ja uđem u njega ili
    padne žica sa dalekovoda na moju mokru kosu pa me spali kao prskalicu.
    Ni tretman kombajnom nije loša opcija ako će šofer da nastavi sa radom dok me mašina
    ne okruni

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •