Hira Ratan Manek - Strana 23
Strana 23 od 24 PrvaPrva ... 1321222324 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 331 do 345 od ukupno 349
  1. #331

    Odgovor: Hira ratan manek

    213. dan 26. Februar 2010. God.
    Predivan sungazing u vremenu od 35 minuta i 50 sekundi. Moram reci da sam primetio da cim izadjem na dnevnu svetlost vec pocinje telo da mi se puni energijom. Na taj nacin mi je nivo energije u telu sve veci i veci kako od sungazinga tako i od izlaganja dnevnom svetlu. Osecam se predivno narocito ohrabren cinjenicom da ce uskoro stici lepo vreme i da ce nam doneti nase drago Sunce.

    214. dan 27. Februar 2010. God.
    36 minuta tacno! Predivan sungazing i punjenje suncevom energijom. Sve sam vise blizi kraju zavrsetka osnovne prakse po HRM metodi i to me raduje jer cu kada zavrsim ceo postupak moci nastaviti dalje. Sve vise mi je jasnije ono sto je Hira rekao u interviju da covek postaje solarni cip kada mu se poveca dovoljno energija u telu i mogu reci samo da mi je dovoljno da izadjem na dnevnu svetlost i da mi se telo vec ispunjava energijom. Osecaj je prekraaaaasaaaaaaaan!

    215. dan 01. Mart 2010. God.
    36 minuta i 10 sekundi. Osecaj je predivan. Vreme je gotovo iscurilo od nove godine i ova tri meseca su prosla kao nikad do sad. Radeci danasnji sungazing osetio sam kako me energija ispunjava sa svih strana, kako mi ulazi kroz kozu, oci, nos, usta... kroz svaku poru na telu. Glad ne osecam a ponekad uzmem samo caja uz stalno uzimanje vode i to solarne vode i osecam se predivno, kao nikad do sad. Empatija mi se povacava te mogu vise da osetim necija osecanja, naume i namere. Znam da se sungazinom na veoma blag i postepen nacin moj um samo stavlja vise u rad, te mi je i primat uma nad ostatkom tela vidljiv i neverovatna otkrica me obasipaju po pitanju mnogih tema.

    216. dan 05. Mart 2010. God.
    36 minuta i 20 sekundi. Sungazing je predivan i ovom predivnom tehnikom bismo zaista zauvek mogli da resimo problem gladi i siromastva na nasim prostorima. Svi sungazeri koji uzivaju u benefitima a posebno oni koji su smanjili unos hrane u svoje telo ili nemaju potrebe vise da uzimaju hranu, imaju zadatak da posebno siromasnima i socijalnim slucajevima ljudi govore o sungazingu i da osecaj gladi nestaje sam po sebi kada napredujete dalje u sungazingu po HRM metodi, a da telo pri tom potpuno prirodnom procesu ne pati vec da se lece i sve bolesti a nove se ne pojavljuju.

    217. dan 06. Mart 2010. God.
    36 minuta i 30 sekundi predivnog sungazinga. Vreme je sve toplije i toplije a sungazing je zaista osecaj za sebe i nemoguce ga je opisati jer to se mora samo doziveti. Cim sam izasao na dnevnu svetlost osetio sam kako se punim energijom. Predivan osecaj zaista. Gde god da idem bilo peske ili biciklom konstantan osecaj punjenja energijom koja mi siba venama u obliku kao neki trnci najvise u rukama i nogama ali i ostalim delovima tela, samo u manjoj meri. Zaista imam dobar osecaj da svima podelim ono sto osecam i ono sto mi se dogadja i to verujem da mi je doslo prosirivanjem svesti znajuci da ce kad tad nekoga bar jedna moja recenica mog opisa stanja da ponuka na to da bar proba da radi sungazing iliti suncarenje makar samo na 30 dana.

    218. dan 09. Mart 2010. God.
    36 minuta i 40 sekundi neprestanog punjanja unutrasnjih telesnih baterija. Fantastican osecaj i ja se osecam predivno. Cesto me kao ono sokira sama pomisao da zivim od Sunceve energije i dnevne svetlosti i da preko 10 meseci nisam imao potrebu da uzimam svakodnevnu hranu a jos manje da je prozdirem (prava rec za zivotinje koje se hrane mesom a?) kao sumanut. Znaci porcija fotona i energije od 36:40 sek. danas mi je bila potpuno dovoljna. Najcistija energija, koje je moje telo apsorbovalo je dovoljna da me nasiti i zasiti te nemam potrebe jesti i unositi svakodnevnu hranu koju jede vecina ljudi za sad na Zemlji. 2-3 L. Solarne vode, malo caja i malo mleka sa gledanjem u Sunce je sasvim dovoljno da zivim i cak sta vise da uzivam u svom zivotu vise nego kada sam prozdirao hranu pa napunio svoj burak (stomak) i nisam mogao celu noc da spavam, pa ustanem kao da sam orao i kopao po celu noc... UZAS! Sada spavam oko 5-6h i predivan je osecaj. Lezem svako vece od 22-23 do 5-6 ujutro i naspavam se kao nikad... zapravo spavam kao beba.

    219. dan 12. Mart 2010. God.
    36 minuta i 50 sekundi gledanja u Sunce bez prestanka. Kada sam bio na maloj minutazi cesto sam znao da se zapitam kako cu ja izdrzati da gledam u Sunce preko 30 minuta a sad na oko 2-3 minuta i jedva cekam da uradim svoj sungazing kako bih usao unutra i uzivao u benfitima... ali sad jedva cekam da radim sto duze sungazing jer mi je um i ceo mozak u potpunom odmaranju i meditaciji da ni primetim kada mi alarm odbroji i odzvoni vreme glednja za taj dan. Prelep i predivan osecaj, nemam potrebe da radim bilo kakve dodatne vezbe niti tehnike, da mucim svoje telo, te da postim i gladujem, kada sve sungazingom dolazi samo po sebi, treba samo da gledate u Sunce a sve ostalo ce doci samo kada mu bude vreme. Ne osecam uopste glad i to je normalno, jer kada se glad oseca? Onda i samo onda kada telo daje signal da mu je potrebna energija koju vecina ljudi za sad unosi putem svakodnevne hrane pa kada se najedu to im da mali stepen energije u celijama (pogonsko gorivo) i telu.

    220. dan 16. Mart 2010. God.
    37 minuta!!! Predivan sungazing, ja koji sam srecan kao malo dete, koji ga izvodim, a radi navrsenih jubilarnih 37 min. Svaki minut je jubilej i dozivljaj za sebe. Sto sam blizi onoj granici u prvoj tj. osnovnoj metodi po Hiri to sam sve vise srecniji jer nakon te metode cu izbaciti svoju kao produzetak prakse ko bude zeleo da praktikuje dalje i onda ce moci raditi po njenom zavrsetku sungazing kada god zeli do jednog sata i koliko zeli do jednog sata i to kada bude hteo i ujutro i uvece ali SAMO kada zavrsi osnovnu Hirinu metodu jer ce samo tad i tako biti spreman za to. Osecam se cvrst i jak, snazan sam i to snazniji nego ikad, ne umaram se kao pre ove predivne prakse i sve mnogo lakse podnosim, nisam vise u depresiji niti pobesnim kao ranije, znao sam da prasnem za sekundu i potpuno pobenavim... ali sve je to iza mene sad. Osecam se smireno, spokojno i opusteno brate, sto kazu Beogradjani. LoL

    221. dan 17. Mart 2010. God.
    37 minuta i 10 sekundi sungazinga je osvojeno i odradjeno danas. Jupiiiiii predivan sungazing i predivno vreme dok sam gledao danas u Sunce. Prijatno sam obrodavan da mi je majka od 64 god. Iz Beocina na 38 minuta i 30 sekundi sungazinga danas i da nema vise NIKAKVIH problema sa kostima, kicmom, ili zelucem i da joj je cir na zelucu koji je imala godinama i pila lekove za njega jednostavno nestao. Ona je takodje smanjila unos hrane i nekad jede jedanput na dan ili u vise dana nista ne pojede.

    222. dan 18. Mart 2010. God.
    Predivnih 37 minuta i 20 sekundi sungazinga. Zadovoljan sam sa zivotom i ovim malo sto imam. Mozak mi je u konstantnoj meditaciji i opustanju.

    223. dan 19. Mart 2010. God.
    37 minuta i 30 sekundi predivnog punjenja energijeom iz prvotnog izvora. Kada sam izasao i video sjaj sunca i celog nebeskog svoda te kada sam poceo gledati golim ocima u taj sjaj, imao sam osecaj kao da se nalazim na samom postanku svemira, na samom pocetku svih pocetaka. Predobar osecaj...

    224. dan 20. Mart 2010. God.
    Zaredjao sam svoj sungazing vec par dana i ovih 37 minuta i 40 sekundi mi je bas palo onako kako i treba. Osecam se smireno i opusteno. Svestan sam svojim svakodnevnih briga i problema ali me oni ne doticu da bih se nervirao i zivcirao radi njih! Nista nije vredno ovog mog blazenog stanja. Sve vise ucim kako da ostanem u njemu a da nisam ometan brigama i problemima koje imam u ovom svetu. Mogu samo reci da sam pobednik u ma kojoj se situaciji nalazio.

    225. dan 21. Mart 2010. God.
    Jos jedno jutro je osvanulo okupano suncem. Danas sam na 37 minuta i 50 sekundi predivnog sungazinga. Osecam da bih mogao gledati u sunce i po nekoliko sati koliko mi je prelepo i koliko uzivam u tom iskustvu, ali pridrzavacu se HRM metode iz vise razloga, tako da cu nakon svojih 37:50 samo skloniti pogled i zakloniti oci dlanovima. Osecam se predivno, pun sam energije, um mi je u konstantnoj meditaciji, nove misli mi naviru u glavu (oluja misli), sto je jedan moj prijatelj imaneovao ovakavo stanje. Prebozanstveno!!!

    226. dan 26. Mart 2010. God.
    38 minuta!!! Predivan sungazing u vremenu od okruglih 38 minuta. Osecam se kao da nisam u ovoj dimenziji ali znam da sam tu na zemlji u ovo vreme. Ne moze se opisati recima stanje u kojem se nalazim... jedva cekam 45 minuta pa polako po 1 minut na dole do 15 minuta... onda 30 dana na tom vremenu, pa moja metoda. Predivno! Cim sam izasao napolje osetio sam kako se punim energijom kroz svaku poru na svom telu i svojoj kozi. PREBOZANSTVEN osecaj! Ljudi, vi koji ne radite sungazing nemozete ni pomisliti samo sta gubite time!!!

    227. dan 27. Mart 2010. God.
    Jos jedan Bogom blagosvoljen dan, jos jedno suncano i prelepo popdne i vreme je za sungazing u trajanju od 38 minuta i 10 sekundi. Jupiiiiiiiiiii kako sam srecan, u vreme sungazinga i sada posle njega nemam reci za opisati. Znam da sam konektovan na misli Vise svesti, Univerzlane svesti ili kako god vam je drago. Osecam i znam sta mi govori, cujem ga i znam sta mi je sledece raditi. Pun sam Pranske (ki, orgonske energije), pun sam onoga sto je deo njega... ispunjen sam i znam sta hoce dalje. Poznajem misao Boziju ali ne kao sto je to hteo Ajnstajn kroz formule i jednacine, nego kroz njega samog, kroz deo njega samog od cega se sastoji ovaj nas svet, kosmos i sve sto postoji. Dajte mi energije ovakve svaki dan i nista drugo mi ne treba. Hvala Hiri za ovu predivnu praksu koju nam je preneo.

    228. dan 28. Mart 2010. God.
    Budim se i vidim kako sunce pocinje da sija, predivno jutro najavljuje jos divniji i velicanstveniji dan. Danas sam na 38 minuta i 20 sekundi sungazinga. Predivno iskustvo. Imam male glavobolje odmah u zadnjem desnom delu glave, nista nije strasno a to je ono kada vam se bude nove sposobnosti, regenerisu neuroni i ceo proces od vas cini nesto novo, lespe, uzvisenije. Osecam kako se menjam iznutra, kako mi se DNK menja, kako postajem ja plus, cujem sve vise i vise sebe i dogovaram se sobom. Kada su ljudi u zavadi sami sa sobom i ne znaju sta hoce onda se desavaju razni kursklusi u nasem telu, frustriranost, bes, iritacija... kod mene toga vise nema, niko ne moze da me iznervira. Samo se opustam i uzivam. Predivno, ovo samo neko pozeleti moze.

    229. dan 29. Mart 2010. God
    Vecernji sungazing, sunce polako zalazi a ja uzivam u svojih 38 minuta i 30 sekundi gledanja u njega. Predivan osecaj. Ne moze se recima opisati... probajte samo na 20-30 dana vi koji nikad niste probali da radite sungazing i videcete za samo to vreme kakve cete promene osetiti. Posebno vi koji ste zivcani, uznemireni, debeli, mnogo jedete, koji ste jako bolesni... na vama ce se sungazing benefiti pre ocitovati jer ima zaista mnogo za prepravljati u vama.

    230. dan 30. Mart 2010. God.
    38 minuta i 40 sekundi predivnog sungazinga (punjenja) energijom. Cim sam izasao na vecrnje Sunce odmah sam osetio upliv energije u moje telo, kada sam poceo da gledam u Sunce koje se prostiralo iznad horizonta i lagano padalo na dole, osetio sam kako mi se u glavi aktivirala pinealna zlezda i kako me je obasjao melatonin iz nje, inace on se luci neprestalno kod sungazera koji su na vise minuta, dok se kod obicnih ljudi luci i oslobadja samo nocu u perodu od 22 do 03-04h ujutro i... osecaj uz punjenje energijom preko koze i svake pore mog tela je bio fantastican i fenomenalan.

    231. dan 03. April 2010. God.
    Prelep i predivan sungazing u trajanju od 38 minuta i 50 sekundi. Ustajem ujutro rano i osecam melatonin u ocima, izlazim na na terasu na Sunce, sirim ruke i podizem ih u vazduh... ufffffff kako punjenje energijom, kakav osecaj, kako je to divno i ne zaboravno iskustvo? Pomislio sam i dalje tako mislim. Dovoljno mi je samo da izadjem na Sunce ili dnevnu svetlost i vec je moje telo sposobno da upija energiju, super! To je to ... ali idemo dalje samo ustrajno, polagano i hrabro. Osecaj i snaga koju sam osetio gledanjem u Sunce danas je nesto ne zamislivo i nesto sto nikad ne bih znao u potpunosti kakav je to osecaj da sam nisam isprobao ovu cudotvornu i predivnu tehniku na sebi.

    232. dan 07. April 2010. God.
    39 minuta! Danas sam na citavih 39 minuta sungazinga, citavih 39 minuta konstantog punjenja energijom, ljudi, ako uzivate u alkoholu, drogi ili drugim porocima da biste imali neki PROLAZNI cool i dobar osecaj, ovaj osecaj radeci sungazing je najjaci od bilo kojih od tih koje dobijate uzimajuci te stetne stvari. Ja pozivam sve ovisnike o bilo cemu da pocnu da rade sungazing i strpljivo sacekaju potpune rezultate koji NECE doci preko noci ali ce svakako doci kada im bude vreme. Svi vi koji zelite da se oslobodite duvana, droge, alkohola... posebno, krenite da radite sungazing i videcete vase besplatno i potpuno oslobodjenje od tih posasti a osecaj koji cete imati pri tom ce biti mnogo bolji, jaci i snaziniji ali prirodniji nego taj sto imate dok koristite te posasti. Osecaj punjenje celija energijom iz Sunca je neverovatan i neopisiv. Samo radite sungazing i pustite da SVE desi samo po sebi to je najjaci dokaz da je sungazing toliko prirodna stvar i ona vrhunska tehnika nad svim ostalim sto ne morate da unositei ulazete bilo kakav trud ili napor, nego se sve samo desava po sebi posto smo mi ljudi tako i bazdareni. Sungazing nas vraca u normalu iz koje smo ispali koracajuci kroz zivot, on nas ispravlja i celo nase naruseno telo u globalu biva jace i snaznije ako radimo sungazing.

    233. dan 08. April 2010. God.
    39 minuta i 10 sekundi predivnoooooog sungazing. WOW kako sam srecan sto mi je otkrivena ova drevna praksa, kako sam srecan sto sam izabran od mnostva ljudi da je radim i upraznjavam kako bih imao ovako silne rezultate. Zeleo bih da SVI ljudi rade sungazing uzivajuci u njemu kao i ja... puneci se energijom kao ja, cak i vise od mene ... zelim da svi rade sungazing, jer ovo sto imam ja moram i da delim drugima da znaju sta mogu da ocekuju, da budu obavesteni sta ih ceka kada pocnu sa sungazingom. Ljudi, aktivirajmo se svi mi koji uzivamo benefite u sirenju ove predivne prakse, dajmo svako svoj doprinos ko sta moze... pisite vise o svojim iskustvima u sungazingu na forumima, pricajte ljudima o tome kako se osecate i koje benefite imate, sirite praksu dalje nemojte samo da je ljubomorno cuvate za sebe, samo da vi uzivate u benefitima a da vas nije briga za druge. Budite OPD (Opredeljeni Prema Drugima) svesti !!! Pisite opsirnije svoja isuskustva, nemojte se samo hvaliti na koliko ste stigli vremena nego podelite sa ljudima kako vam je i sta ste dobili radeci ovu predivnu praksu, videcete da kada neko pocne da radi sungazing po vasim recima kako ce vam srce biti prepuno jer ste nekome otvorili oci a mozda ga i spasili jer ko zna ko je u kakvim zivotnim mukama i potrebama. Sirite rec dalje...

    234. dan 15. April 2010. God.
    Danas sam na 39 minuta i 20 sekundi. Jako mi odgovara ovako ustaljenije raditi sungazing, mada nije pravilo ali svakako da je mnogo lepsi i bolji osecaj konstantnog punjenja energijom. Osecam se predivno mada vise od 10 meseci ne uzimam hranu ako ja to ne zelim... a ne zelim! Kada budem hteo iz nekih razloga naravno da mogu uzeti malo bilo kakve hrane ali moj stav je da za sad ne zelim da je uzimam, i to nije poenta. Prava poenta je to da ne zavisim od onoga sto je za mnoge ljude svakodnevna potreba a to je hrana, uobicajena hrana koju ako ne uzimaju da nadopune svoje telo energijom zasigurno nece preziveti, osim ako tu energiju ne uzimaju na drugi nacin. Dakle, svedoci smo raznih zemljotresa koji su postali ucestaliji i preko 5 rihtera na dan po 10-15 u celom svetu (kao nikad do sad), vulkanskih erupcija, zagadjenja, nagle promene vremena... ali ja se ne bojim i ne strahujem jer su mi povecane sanse za prezivljavanje samim tim sto ne moram uzimati hanu pa mogu ispod rusevina preziveti duze vremena u slucaju jaceg zemljotresa ili ko zna kakve nepogode, nemogu se vise razboleti pa me ni bolesti nece pometi niti dotaci me se, u stvari niti me dotice ovaj novi usvojeni kodex alimentarius... jednostavno potpuno besplatno jer sam u jednom momentu mudro postupio ja sam zasticen od mnogih nadolazecih sad vec sigurno katastrofa. Isto to zelim da objavim svima, da svi koji nisu osetili car i draz sungazinga to osete u sto kracem vremenu i sebe drze zasticenim od nadolazecih katastrofa, kodexa alimentarius, promenjene zivotne sredine...

    235. dan 16. April 2010. God.
    Premocan sungazing na zalazecem suncu u trajanju od 39 minuta i 30 sekundi. Pravo uzivanje puneci se suncevom energijom, pravi osecaj a jos i daje zaista neprocenjive benefite. Hvala Hiri za ovo predivno razotkriveno znanje. Moram priznati da mi je sad jako zao sto nisam zapoceo sa sungazingom jos pre 6 meseci kada sam po prvi put cuo i gledao emisiju sa Hirom Na rubu znanosti do sad bih vec sve zavrsio i terao samo dalje... ali, mozda je bas sve moralo biti ovako i mozda sam bas 16. Februara 2009. Godine trebao da pocnem da radim ovu predivnu praksu, da sam je zapoceo pre 6 meseci (u avgustu 2008.) verovatno ne bih imao ovako silne rezultate. Dakle svako ce poceti sa sungazingom ako mu je dato, onda kada kada mu bude vreme. Na nama je da sirimo ovu predivnu praksu dalje, da pricamo ljudima sta nam se desava, da ih poducimo kako da oni samostalno takodje rade sungazing a na njima je (kada i ako im je dato) je to da li ce i kada krenuti da je praktikuju.

    236. dan 17. April 2010. God.
    39 minuta i 40 sekundi predivnog sungazinga. Malo je reci da se osecam predivno i kako mi celim telom struji energija. Nemam reci niti mogu iskazati kako je to mocno stanje u kojem se nalazim. Sungazing je zaista najsavrseniji oblik joge i time prevazilazi bilo koji pomen na nju samu jer vam vas um nakon nekog vremena sungazing sam meditira, samo telo se podesava na ono sto je normalno i prirodno a odbacije ono sto nije prirodno. Disanje mi je jako sporo i to je doslo samo po sebi, um mi je u konstantnoj meditaciji i opustanju, telo mi nikad nije bilo jace cak ni kada sam bildovao. Idem i teram dalje a mogu da budem samo jaci, napredniji i mocniji u ma kom smislu.


  2. #332

    Odgovor: Hira ratan manek

    ćao svima evo da se priključim
    i ja gledam u sunce, stigla sam do 13 min 40 sec
    drago mi je što sam naletela na ovu temu

  3. #333

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat Vexy kaže: Pogledaj poruku
    ćao svima evo da se priključim
    i ja gledam u sunce, stigla sam do 13 min 40 sec
    drago mi je što sam naletela na ovu temu
    Bravo!

    Reci nam malo svoja iskustva...


  4. #334

    Odgovor: Hira ratan manek

    45 minuta tačno!

    ***KOSMOS ***SUNCE - ENERGIJA I HRANA Šta sve znamo,
    a šta smo zaboravili o Suncu? Kako je moguće živeti samo od Sunčeve
    svetlosti, baveći se solarnom jogom? Kako je jedan čovek za samo
    godinu dana skinuo 30 kilograma, popravio dioptriju za 1,5 i poboljšao
    misaoni tok koji mu je ranije bio narušen, a sve to samo ...gledaju...ći
    ...u Sunce? O ovim i drugim koristima od Sunca govori Hira Ratan
    Manek iz Indije, čovek koji je oživeo drevnu tradiciju solarne joge i
    Miroslav Kiš, instruktor solarne joge.Autorka emisije: Nina
    Martinović ponedeljak, 22,40 i cetvrtak,12,10



    :sunny:
    Poruku je izmenio Meggy, 27.04.2012 u 19:31

  5. #335

    Odgovor: Hira ratan manek

    45 minuta treći dan!

    Energija i samo energija u celom telu. U rukama, nogama... osećam kao da sam u nekom energetskom obruču koji se širi oko mene nema šta više reći... sav sam od energije. E, to baš i nije loše... uštekam se na sijalicu i ne trošim ni struju više. hehe

    Ps. moji gazda i gazdarica i njena sestra gledaju u Sunce takođe već par dana.


  6. #336

    Odgovor: Hira ratan manek

    40 minuta unazad!

    Putnik ka svom cilju

    Neko je na putu a neko na putovanju ali svi mi idemo ka cilju. Ciljevi su razni i različiti ali su i naše metode različite da dođemo do našeg cilja. Koji je vaš cilj zapitajte se sad? Šta želite da postignete u svom životu a onda dobro razmislite kako to i da ostvartite? Ko ste vi i zašto ste ovde na ovoj planeti sad? Ako samo malo promislite i pogledate unazad na svoj život shvatićete da ovde gde jeste imate neki zadatak. Pogledajte kako se svaka situacija koja vam se čini i najmanje vrednom u vašem životu ostvarila u njemu sa svrhom, pogledajte samo od kada ste počeli da hodate pa do dana današnjeg, progledajte i uvidite svoju svu svrhu i najamnjeg događaja. Vi ste spremani za nešto, zar ne? Svaki delić vašeg života vam to govori I nakon nekog vremena opet kada shvatite da imate zadatak, onda ćete shvatiti i šta je vaš zadatak ovde i sad. E, sad ste malo bliže svom cilju. Idete malo dalje u promišljanju sebe i odjednom shvatite kako možete da ostvarite i ispunite svoj zadatak na što boji način i time stignete do svog cilja koji je pomenut na samom početku. To vas čini izuzetno srećnim i zadovoljnim jer sada kada znate ko ste, šta ste, šta možete i šta želite da postignete, pa koji vam je zadat i kako da ga ostvarite što bolje možete, vi ste već na pola puta do svog cilja. Sada vam je potrebno samo da koračate hrabro napred dalje...

    Znam da nisam odavde. Znam da nisam ceo ovde i sada, veći deo mene je ovde ali jedan manji i važniji je tamo odakle potičem. Ne, nisam podeljena osoba, ne nisam osoba sa više ličnosti, znam šta si odmah pomislio kada si ovo pročitao. Rećiću ti tajnu a to je da sam na više mesta odjednom i onda ćeš shvatiti da nije sve crno- belo pa ćeš se zapitati konačno da bi dobio svoj odgovor: Zašto sam ja ovde sad? Ja znam šta mi je zadatak i znam kako doći do cilja. Znam i da mi je cilj da učestvujem u prosvetljenju čovečanstva, znam kako doći do toga jer me moji učitelji sa mog sveta vode. Oni su OPD (Opredeljeni Prema Drugima) i imaju svoj zadatak da preko nas par stotina i vas probude. Kada se vi probudite i popnete u kreaciji korak više i mi ćemo jer smo odradili svoj zadatak kako treba. Ima nas nekoliko stotina koji smo došli da budemo deo tog procesa i pomognemo vama ljudima u tome. Kada kažem vama ljudima, obraćam se i sebi ali samo onom delu od 70% moje prisutnosti ovde na Zemlji.

    Postoje mesta kakva ne možete ni zamisliti. Postoje stvare koje nemate ni u vašim ostvarenjima kada je neko onaj što nije a želite da bude onaj kako ga prikazujete da jeste ili kako ih vi zovete Filmovima Moje mesto gde sam 30% sebe je predivno. I vaša/naša Zemlja je predivna takođe. Rećiću vam nešto o mestu odakle dolazim a što je nešto kakva će biti vaša planeta u bliskoj budućnosti. Da, mislim na 2012 tu godinu. I da znate da je ona odavno počela. Njen proces koji će se dovršiti u potpunosti te godine je počeo odavno. Vaše mutacije i prilagođavanja tom procesu i sada možete videti. Samo se osvrnite oko sebe i videćete kako su se ljudi promenili i kako se rapidno menjaju. Ne, nije to samo od raznih ratova i kriza kroz koje ste prošli kako ti misliš, i to je bilo sve deo procesa. Bez toga vi se ne biste mogli probuditi.

    Kako bih želeo da sam kući, želim da sam tamo a ne ovde gde jesam. To je moja želja ali i želja da vam pomognem u vašem procesu sazrevanja je mnogo veća od ove prvobitne. Vaša planeta je prelepa i predivna ali moja prava rodna planeta je tamo gde su dva sunca i tri meseca, tamo gde mi komuniciramo nenasilno i uz dopuštenje jedni drugih, u ljubavi i poštovanju jedni prema drugima- mislima. Imaš izbor možeš pričati a možeš i poslati poruku mislima ali i to samo ako ti tvoj sagovornik to dopusti. Kod nas nema zloupotrebljavanja , duplih standarda, kod nas nema mržnje i nepravde. Svako je samo ljubav i sama ljubav. Imamo dva predivna Sunca. Jedno koristimo za jutarnje gledanje u njega a ovo drugo za večernje, pre vidljivosti naša tri prelepa meseca. Jutarnje Sunce nas hrani svojom energijom i stvara u nama hranjive nutrijente koji nas potpuno ispunjavaju u životu, večernje nas leči i nikad nismo bolesni. Oba Sunca kada se ukombinuju u nama čine nam da živimo nekoliko hiljada godina ako to želimo. Svako odabere svoj trenutak kada želi da ode u niže slojeve i svako izabere svoje zadatak šta da uradi tamo kada više ne želi da bude živ u našem svetu kako vi to kažete. Mi kažemo samo da je otišao na put da izvrši svoj zadatak koji je odabrao. Kada kažem niže slojeve ne želim da uvredim bilo koga to je samo formulacija univerzalnog poretka. Imate niže, više i one srednje slojeve postojanja. Ja sam u potpunosti pre dolaska ovamo pripadao srednjem nivou kreacije. I mi treba da se uzdignemo na više slojeve postojanja, ali to će biti samo onda kada dovršimo svoj zadatak do kraja. Naš zadatak je da vas dovedemo do prosvetljenja i da vi ne zavisite više ni od koga nego sami od sebe. Na nama je da vam pomgnemo da odrastete i da budete samo svoji. Naši izaslanici rade na tome već hiljadama godina u vama i na vama, ali poslednjih tristo pedeset godina poslali smo vam dosta novih ljudi koji su bili epohalni za vaše društvo. Ratovi služe da biste se pogledali kakvi ste, ko ste, i šta možete. Destruktivno je iz tog razloga prisutno na vašem predivnom Planetu. Zar mislite da bi vam tehnologija bila toliko napredna da vam mi nismo poslali naše izaslanike koji će to izmisliti u vašem svetu jer je to ovde utelotvorenjem dozvoljeno? Npr. barut, razno oružije, atomsko naoražanje itd. a sve da vas dovede do svesti u vašoj evoluciji da to nije dobro. To vam je kao kada se vaše dete opeče na vatru pa ono kasnije beži od vatre. Sve destrukcije služe da vas nauče nečemu. Neko uči lakše a neko malo teže, ali svako nešto nauči. Da niste imali destruktivne ispade na vašoj planeti ne biste ni mogli sazreti svešću i ne biste mogli doći do prosvećenja koje će biti ovenčano u zimu 2012 te, slavnim događajem kada izjednačite vaše frekvencije i vibracije sa portalom za prelazak u sledeću dimenziju koji vam je u samom centu vaše galaksije. O, kakav će predivan događaj biti tada za vas koji budete prosvećeni i na putu.

    Vi niste samo krv, meso, i duh kako mnogi od vas misle; vi jeste i to ali, vi ste prvenstveno svetlost i vibracije pa onda ovo što sam prvo spomenuo. Vaša materijalna dokazivanja stvari i poretka ili kako je vi zovete naukom to vam dokazuje jer kada vam snimaju vaše telo vide se razne boje organa. Zato je potrebno da gledate u Sunce jer ono ima sve potrebne boje koje vašem organizmu trebaju. Neki od vas koji taj čin rade zovu: Sungazing ili gledanje Sunca. To je dobro i samo nastavite dalje raditi to jer će vam doneti neverovatne blagoslove u vama, ali i najveće prosvetljenje nego što ste ikad mogli zamisliti. Mi ovu praksu koju takođe radimo zovemo: Opskrbljivanje, jer nas ona opskrbljuje sa svime što nam je potrebno. Za nas ona nije samo gledanje u Sunce nego je sve što nam je potrebno. Bez nje mi ne bismo bili mi nego neko ili nešto sasvim drugo. Imate mnogo naših poslanika ovde na Zemlji koji će vas posebno u ove dane učiti ovom praksom, već sad ih možete neke od njih prepoznati. Samo što tražimo od vas je da ih podržite jer oni rade najbolje kako znaju. Vidite i primetite kako mnogi osvešćeni vaše vrste počinju da rade tu praksu. To ranije nije bilo moguće radi vašeg nivoa svesti. To je vama dokaz početka buđenja vaše svesti i svesnosti. Neki među vama će početi sa opskrbljivanjem ali neće svi završiti jer im nije dato radi karmičkog duga. Ako je neko povučen svojim bivstvom ili egom ne osuđujte ga i to je postupak buđenja. Budite blagi jedni prema drugima. Budite puni razumevanja i ljubavi. Budite OPD i delite vaša iskustva i materijalna sredstva koja propadaju među drugim ljudima. Čovek je predivno ostvarenje božanske kreacije i zato ga trebati voleti kao što volite svoje dete, ženu, muža, majku, oca, prijatelje... Gledajte drugog čoveka kakav može biti a ne kakav sad jeste i napravili ste ogromnu stvar.


  7. #337

    Odgovor: Hira ratan manek

    Jučer ujutro sam prešao na novi nivo sa mentanog na duhovni!

    Postoje 3 vrste svetlosnog tela... ovo su lično moji primeri:


    1. emocijalno (moj stav da objavim narodu sungazing i širim ga dalje)
    2. mentalno (da držim predavanja o sungazingu) i OD jučer ujutro:
    3. spiritualno (prazan um, čujem jako izražajno zvukove koje ranije nisam čuo, pojačana su mi čula vida, mirisa ukusa i poprilično mi je neobično jer nisam priviknut na tako nešto, imam određen vid telepatije u začetku, "čujem" tuđe misli koje znam da nisu moje, izražena mi je jaka intuicija. Sve u svemu PREJAKO je, glava mi je "prazna" i nemam više onakvu oluju misli, samo tišina i smirenost pa lakše mogu da čujem svoj duh šta mi poručuje, govori i da slušam smernice kako da me vodi!



    Kada nas vodi naše telo to je katastrofa, kada nas vode emocije to je dobro ali nestabilno, kada nas vodi mental (razum) to je još bolje od ova dva prva primea ali nepostojano, ali kada nas vodi DUH to je onda SAVRŠENSTVO! Ne kažem da sam ga dostigao, ali sigurno znam da sam na putu ka savršenstvu ili potpunom prosvećenju jer kada PUCAJU svi mentalni programi i šeme otvoreni smo za vođstvo Duha i to je naša duhovna zrelost.


    Neka NAS energija našeg dragog i predivnog Sunca i dalje vodi u našu duhovnost.

    Poruku je izmenio cybermikan, 19.08.2010 u 09:45

  8. #338

    Odgovor: Hira Ratan Manek

    Najbolje je postavljati nešto originalno, a ne kopije nečega što svako može naći na internetu. Ovo je kratak klip i intervju o najvećem geniju današnjice srpskog roda poreklom iz Hrvatske.

    Uskoro:

    Nikola Tesla-klip s prevodom kada kaže da čuje jače nego obični ljudi i gledajući u Sunce dobija ideju...

    by cybermikan plus



    Posebno se zahvaljujem Sunshammanu iz Rijeke za obradu prevoda i celog snimka!




  9. #339

    Odgovor: Hira Ratan Manek

    M*O*Ć*N*O!!!

    Jutros oko 7:15 sam radio svoj sungazing u trajanju od 30 minuta i posle gledanja kada sam držao zatvorene oči do ovog momenta kada zatvorim oči vidim SVOJE UNUTRAŠNJE SUNCE, kao mali kružić koji sjaji i kreće se u smeru kazaljke na satu. PREDIVNO JE!!!! Samo Sunce sija neverovatno blještavo u moru crvenila (energija) koje vidim. Sada sedim za kompom, zatvorim oči i pomislim "Drago moje Sunce pojavi mi se, i vidim ga" pojavi mi se kada god samo pomislim na njega. NEOPISIVO JE. OVO JE MOJE UNUTRAŠNJE SUNCE!!!!

    VIZUALIZACIJE su zaista MOĆNA stvar! Mislim da sam otišao korak dalje u aktivaciji pinealne žlezde ovim doživljajem i da idem ka REALIZACIJI MISLI odn. ka MATERIJALIZACIJI STVARI KAO LOGIČAN SLEDEĆI KORAK (to mi je za sada ne ispitano područije pa se zadržavam oprezno samo na tome "Mislim da")... takođe sada NE SMEM dozvoliti svom egu da podivlja radi ovog JEDINSTVENOG ISKUSTVA mada sam PRESREĆAN njime.


  10. #340

    Odgovor: Hira Ratan Manek

    DOŠAO JE I NAŠ TRENUTAK DA SE PREDSTAVIMO SVETU!

    Sledeći vikend od 02. do 03. 10.2010. (cela 2 dana AKO NE BUDE KIŠE I OBLAČNO) imam snimanje dokumentarni film o meni, sungazingu i sungazerima kod nas na ovim prostorima u realizaciji jedne Holandske produkcije i saradnji državne Radiotelevizije Srbije i Radiotelevizije Vojvodina.


    Dogovor sa rediteljem je da se uključe i ostali sungazeri u ovaj naš filmski projekat, te sada pozivam sve koji žele da budu u filmu da dana 03.10.2010. budu u Novom Sadu na PETROVARADINSKOJ TERASI (Petrovaradinske tvrđave) u 17:30h kako bi reditelj mogao da izrežira svaki detalj oko snimanja za vreme našeg zajedničkog sungazinga! Takođe postoji šansa i da neko od vas da intervju šta mu se desilo sungazingom, kakvo je stanje...


    Kako sam obavešten ovaj film će moći da otkupe i ostale televizije kako kod nas tako i u svetu pa zaista hajde da učinimo da nas bude što više da se ne obrukamo! Bar vas 30 da bude bilo bi ekstra. Znači to NIJE i NEĆE NIKADA biti nikakvo okupljanje neke sekte nego jednostavno zajednički sungazing jer mnogo ljudi radi zgrada i loših uslova ne može da vidi Sunce u sigurnom satu.


    Hajde da svetu širimo sungazing i da se pokrenemo na još viši nivo SVI! Hajde da svima pokažemo da smo hrabri i odlučni da učestvujemo u menjanju ovog sveta. Hajde da pokažemo ljudima kako uživamo radeći sungazing i kako nam je prijatno u društvu našeg dragog Sunca.


    Posebno je važno to da ću moći dokazati (na žalost samo na 2 dana) da živim bez hrane, imam dovoljno energije, snimaće me kako vozim bajk, bildujem (krećem ponovo u teretanu), zatim kod oftalmologa pregled da sam zaista spustio dioptriju....


  11. #341

    Odgovor: Hira Ratan Manek

    Na snimanju dokumentarca drugog dana, u nedelju ujutro sam video kosmičku Pranu (Ki. Či. Kundalini ili Orgonsku energiju). Izgleda kao male zmijice koje padaju sa neba.... kao naš znak one 2 zmije koje se penju uz štap (kičmu). Preterano je total!



    Samo da kažem da sam Pranu video kako pada sa neba onda kada sam imao scenu snimanja hodanja bosonog po pesku. Znači zaista bosonogo hodanje je izuzetno važno za što bolje rezultate. Moja preporuka je da SVI koji mogu šetaju bosi po goloj zemlji BEZ trave i po pesku kada god imaju priliku.

    Ko živi po fizičkom telu on se pokreće okolnostima kojima je okružen.
    Ko živi po emocionalnom telu on se kreću u područiju osećanja- Ja osećam...!
    Ko živi po mentalnom telu on se kreće po svom mišljenju- Ja mislim...!
    Ko živi u duhovnom ili spiritualnom telu, on samo deluje, zna i vidi- Ja vidim!
    I onda me pitaju "A kako ti to vidiš?" .....ccccc.

    Samo jedan mali dodatak da ne ostanem nedorečen.

    Kada ste u duhovnom telu onda vam je um "prazan" i nemate više onakve bure i nalete misli 256.000 u sekundi. Um vam je smiren i umiren jer su te misli koje su prethodile tom stanju bile podprogrami većih mentalnih programa koje ste sami sebi usadili ili su vam neki drugi usadili iste tokom života. Kada puknu ti mentalni programski sistemi nema ništa da aktivira podprograme i onda je vaš um "prazan" ali svakako funkcioniše mnogo više i bolje nego ikad. Vi se pokrećete tada vašim nahođenjem tj. Duhom. Nema puno razmišljanja, samo postupate i znate bez mnogo analiziranja i vaganja i svaki put donesete pravu odluku.

    O ovome ću držati uskoro video predavanje...

    Primer kako deluju mentalni programi:

    Imate dete od par godina života. Ono se igra napolju na -5 stepeni, srećno je, uslikuje, raduje se u snegu... ali, bez jaknice (izašlo je napolje bez svoje jaknice, njemu je lepo tako), međutim vidi ga posle 30- tak ili više minuta majka da je bez jakne i počne da viče "Oblači jaknu jesi normalan prehladićeš se" Dete ne oseća hladnoću, nema potrebe za jaknom ali majka (autoritet) viče na njega i ono ulazi u kuću oblači jaknu i od tada svaki put kada izlazi po hladnoći oblači svoju jaknu da se "neprehladi" i taj mentalni program ga prati tokom celog života....

    Ko ti je rekao da ćeš se prehladiti ako izađeš bez jakne napolje na "hladnoću"?

    Prvo- tvoj autritet, prihvatio si to mentalno i program je postao deo tebe ceo život.

    Drugo- tvoj mentalni usađeni program koji se pokreće kasnije tokom života kada je napolju "hladno vreme".

    Tako deluju mentalni programi koji nas zarobljavaju i ograničavaju naš um i naše sposobnosti.



    Kada puknu svi mentalni programi vi vidite i shvatite. Vidite jasno da ste energija u obliku materije, a energija ne može da se prehladi, ne može biti gladna, ne može biti bolesna, traje večno i nema kraj..... a prepreka tom potpunom ispunjanju sebe je samo vaš um i vaši mentalni programi koje ste pokupili tokom celog svog života i tokom ranijih inkarnacija.

    Kada se oslobodimo svih mentalnih programa mi postajemo bezgranični nema onoga ovo može da se desi, ono ne..... sungazing je idealna tehnika za pucanje programiranja i života bez ikakvih mentalnih programskih sklopova.

    Ja sam slobodan sad, a ti?



  12. #342

    Odgovor: Hira Ratan Manek

    Nadam se da će nekome pomoći informacije iz ovog intervjua.

    RevijaD

    INSTRUKTOR SOLARNE JOGE, MIROSLAV KIŠ, TVRDI DA GLEDANJE U SUNCE LIJECI MNOGE BOLESTI

    Živim od sunceve energije, mlijeka, vode i caja

    Kad primamo energiju iz sunca, naš sistem za glad se zatvara, postajemo siti i nemamo staru želju za hranom. Ja više nemam potrebu za unošenjem cvrste hrane, tvrdi KIš

    Sunce može da nas lijeci, ali i da nam bude hrana ako u njega gledamo. Ono nije toliko štetno koliko se govori, jer covjek može da živi samo od tecnosti i energije sunca, tvrdi instruktor solarne joge Miroslav Kiš.

    Prema njegovim rijecima, poslednjih godina sve veci broj ljudi na našim prostorima shvata blagodat solarne joge.

    -Gledanjem u sunce danas se bavi oko sedam do osam hiljada ljudi u Srbiji, u Hrvatskoj oko deset hiljada, u Bosni i Hercegovini 1.500, a u Sloveniji, Makedoniji i Crnoj Gori oko hiljadu osoba. Covjek se, dakle, vraca sebi zahvaljujuci suncu koje nam pomaže da živimo i preživimo, objašnjava Kiš.

    Miroslav je upornošcu došao do sopstvenog rekorda.

    -Punih 43,5 minuta neprestano sam gledao u sunce. To je rekord kojim se ponosim. Prije nekoliko godina imao sam 115 kg i ogromnu stomacinu, bio sam nezaposleni podstanar. Nosio sam naocare s dioptrijom minus tri i bio celav Iz svih tih razloga odlucio sam se da pocnem sa sungazingom (solarna joga), razmišljajuci da nemam šta da izgubim. Danas imam 87 kg i osjecam se predivno i fantasticno, imam više snage i enegije nego ikad u životu Raste mi i nova kosa, što sam povezao s ispravljanjem mojih oštecenih gena, tj. DNK, dioptrija mi je 1,5, a moj vid se i dalje popravlja Na putu sam ka prosvecenju i uživam u životu, kao i u tome što širim ovu predivnu praksu medu našim narodima, kaže Kiš.
    On dodaje da vec godinu dana pije samo mlijeko i caj, da se osjeca potpuno smireno i da nema nikakvih zdravstvenih problema.

    -Kad vidim picu u izlogu, samo prodem kraj radnje, jer mi je gledanje u sunce pomoglo da suzbijem raniji poriv i glad za hranom, i oni više i ne postoje. Kad primamo energiju iz sunca, naš sistem za glad se zatvara, postajemo siti, i nemamo staru želju za hranom. Ja više nemam potrebu za unošenjem cvrste hrane. Živim samo od sunceve energije, vode i malo mlijeka ili caja kad je duže vrijeme oblacno ili kišovito vrijeme Ona bolesna želja koju sam ranije imao da požderem sve što mi se svidi polagano je nestala. Ima par ljudi iz Srbije i Hrvatske koji žive na jednoj do dvije vocke dnevno ili samo na par tecnosti kao ja, objašnjava Kiš.

    Miroslav dodaje da može svakom covjeku da kaže da ima više energije od njega, zahvaljujuci metodi gledanja u sunce sat vremena prije njegovog izlaska i sat vemena poslije zalaska.

    -Sad mogu da trcim jako brzo, a ranije to nijesam mogao. Imam dovoljno energije za bilo koju fizicku aktivnost. Nedavno sam se selio u drugi stan i sve poslove sam sam odradio, iako sam živio samo na tecnosti, tvrdi naš sagovornik.

    Poslije konstantnog poštovanja metode solarne joge, Miroslav primjecuje i da je mnogo otvoreniji u komunikaciji s drugim ljudima.

    -Sada direktno odgovaram ljudima na njihova pitanja, otvoreniji sam Družim se sa suncem i uopšte se nijesam otudio, kaže Miroslav.
    Gledanjem u sunce poboljšava se zdravstveno stanje. Ciklus gledanja pocinje od deset sekundi da bi se stiglo na 45 minuta po jednom danu.

    Miroslav napominje da u podne ne treba gledati u sunce zbog moguce štetnosti po oci

    -Solarnom jogom se poboljšava vid, regulišu tjelesna težina i probavni sistem Ja sam sve te probleme imao i eliminisao ih, tvrdi Kiš.

    U knjizi Solarna joga, koju je nedavno priredio, Miroslav je objavio sva svoja predavanja o ljekovitosti solarne joge.

    -Naši stari narodi su obožavali sunce, klanjali su mu se To je logicno, jer je sunce za njih bilo prozor ka Bogu. Znali su da sunce lijeci, pa su mu oduvijek pripisivali sve najbolje atribute, kaže Kiš.

    Miroslav tvrdi i da gledanje u sunce luci hormon srece.

    -Kad gledate u sunce u odredenom terminu, nema opasnosti za oci Neko osjeti boljitak u prvih par minuta, a neko poslije pola sata. Psihicko stanje tada jaca, poboljšava se pamcenje, lijece se mnoge bolesti, a nove se ne pojavljuju. Kad kod ljudi sazri svijest da svako živo stvorenje ima pravo na život, tada ce covjecanstvo biti prosvijetljeno i bogougodno. Covjek treba da se hrani uzvišenom hranom, odnosno svjetlošcu, jer je on sam sastavljen i sazdan od svjetlosti. U svojoj knjizi Nauka i sungazing koja izlazi na jesen sve to sam naucno objasnio, kazao je instuktor solarne joge Miroslav Kiš.

    D.Stodic
    Savjeti

    Radi bezbjednog gledanja u sunce treba da nadete prijatno mjesto, odakle možete vidjeti izlazak ili zalazak. Treba da stojite bosi i opušteno da gledate u suncevu loptu golim ocima, bez naocara i sociva. Poslije gledanja, jedno vrijeme držite oci zatvorene sve dok vidite unutrašnje slike, boje Što duže držite oci zatvorene, rezultati su bolji. Pocnite s deset sekundi prvog dana, nastavite s dvadeset sekundi drugog, treci dan gledajte trideset sekundi i tako do 45 minuta Pošto dosegnete 45 minuta gledanja u sunce, za 270 dana, radite tih 45 minuta još par dana, pa se spuštajte po minut unazad Kad dodete na 15 minuta, ostanite koliko možete da izdržite. Sigurni sati su prvi sat od izlaska sunca i poslednji sat suncevog zalaska, savjetuje Kiš.

    Nije štetno

    Ljekari cesto upozoravaju na štetnost prevelikog izlaganja suncu
    Miroslav Kiš tvrdi da bežanje od sunca plasiraju ''oni iz farmakomafiologije''.
    -Ljekari kažu da Sunce izaziva rak, ali ne kažu da ono i lijeci, jer koža u dodiru sa suncevom svjetlošcu luci izuzetno vrijedan D vitamin koji sprecava rak, dobar je protiv osteoporoze, jaca imunitet i usporava starenje, kaže Kiš.

    Spas od gojaznosti

    -Stotinu ljudi u Ukrajini gleda u sunce i živi bez hrane. Ako želimo da na svijetu bude mir i da se covjecanstvo ujedini, potrebno je da gledamo u sunce, jer cemo tada svi imati istu suncevu energiju. Cilj solarne joge nije da ljudi prestanu da jedu nego da se narod spasi od gojaznosti, jer se gledanjem u sunce vraca energija, objašnjava Kiš.



  13. #343

    Odgovor: Hira Ratan Manek

    Ovo je song pisan u rep fazonu pa nije baš neki filing ako ga ne čitate kao takvog.



    SOLARNI REP

    Serotonin, Melatonin, Dopamin i DMT,
    variš brate i sestro, gledajući u Sunce.
    Gudre se mani ona ti mozak i telo tamani.
    Baci oči ka Suncu, oseti njegovu ljubav,
    u Svom srcu.
    Kada Sunce izlazi ili kada zalazi,
    ono hoće sa tobom da se mazi.
    Stani bos na golu zemlju,
    zaboravi briga, zaboravi tremu.

    I, zapamti dobro da:
    Serotonin, Melatonin, Dopamin i DMT,
    variš brate i sestro, gledajući u Sunce.
    Oseti benefite i čari njegovog sjaja,
    veruj mi biće ti skroz do ja*a.
    Zaboravi na bolesti, glad, spavanje...
    za tebe se brine tvoje Sunce.
    Nećeš više jesti, pazi koja je to spika,
    imaćeš energiju jaču od bika.

    Pitaš se kolko to košta i koje pare,
    jbga care Sunce ne radi na dolare.
    Samo baci oči ka Suncu, oseti njegovu ljubav,
    u svom srcu.
    To nije teško, samo laganini uživaćeš,
    ceo život u njegovoj milini.
    I opet se pitaš kako to,
    e sad me jeb*š zar si zaboravio?
    Serotonin, Melatonin, Dopamin i DMT,
    variš brate i sestro, gledajući u Sunce.

    Autor: San Jogi Instruktor: Miroslav Kiš- Cybermikan

    Ovo je song pisan u rep fazonu pa nije baš neki filing ako ga ne čitate kao takvog.

  14. #344

    Odgovor: Hira Ratan Manek

    A, možda je ipak nauka i struka uspela da obejdini neka parcijalna istraživanja na ovu temu i potvrdi ih u praksi.

    O predavaču: Dr. Slađana Velkov je rođena 1964. god u Skoplju. Odrasla je u Srbiji. Studirala je medicinu u Nišu i Skoplju gde je i diplomirala. Radila je za Ujedinjene Nacije u Makedoniji, kao lekar opšte prakse na urgentnom odeljenju u Vranju i u Kuvajtu kao lekar i menadžer za razvoj medicine. U zadnjih nekoliko godina, bavi se edukovanjem ljudi o pravilnoj ishrani i načinu života. Održala je preko 60 predavanja u Saudijskoj Arabiji, Indiji, Srbiji i Makedoniji. Kod nas je o njoj pisala Politika, magazin ONA, Večernje Novosti, Biznis Magazin, Vranjske Novine, a gostovala je i na TV i Radio Vranje i Radio Iskon. Sada živi i radi u Saudijskoj Arabiji.

    Predavanje je nastavak predavanja "Povratite svoje zdravlje i dugovečnost 1" u kome detaljno objašnjava uzroke skoro svih bolesti kao i njihove besplatne, prirodne tretmane. Danas smo svedoci naglog povećanja mnogih bolesti. Šta je uzrok tom povećanju? Kako možemo da živimo zdravije i duže? Odgovor na ova fundamentalna pitanja je naizgled veoma jednostavan. Treba nam dovoljno sunčeve energije: iz žive biljne hrane i direktno iz sunca.

    "Povratite Svoje Zdravlje i Dugovečnost 2"

    Sadržaj:
    1. Zaprašivanje (chemtrails)
    2. GMO
    3. Šta je codex alimentarius?
    4. Kako sačuvati i poboljšati svoje zdravlje
    5. Hrana budućnosti

    Na predavanju je bilo reči o opasnostima zaprašivanja (chemtrailsa), njihovom sastavu i opasnostima po zdravlje. Takođe, koliko je genetski modifikovana hrana opasna po naše zdravlje i okolinu, kao i o zakonu o hrani koji se sprema na usvajanje u Srbiji, a koji donosi mnoge opasnosti po zdravlje i okolinu. Konačno, bilo je reči o tome na koji način da se sami zaštitimo i povratimo svoje zdravlje.

    09_Slađana Velkov - "Povratite svoje zdravlje i dugovečnost 2" - Bgd (30.01.2011.)

    ...

    ...

    ...

    ...

    ...

    ...

    ...

  15. #345

    Odgovor: Hira Ratan Manek

    Miroslav Cybermikan Kiš
    Poziv na MASOVNO udruživanje protiv kodeksa alimentarijus!

    Upućujem javni poziv SVIM Udruženjima, Organizacijama, Organizovanim grupama, Pokretima... na udruživanje i omasovljavanje protiv ovog sramnog kodeksa alimentarijus. Naše je da se borimo ZA SAD MIRNIM PUTEM sve dokle god možemo iz sve snage protiv ove najveće pošasti za čovečanstvo. Što smo brojniji, masovniji i organizovaniji to više možemo postići.

    Ovo je za sad poziv na MIRNO udruživanje zarad samo jednog cilja a to je:
    SPREČITI KODEKS ALIMENTARIJUS I SAČUVATI ČOVEČANSTVO PO SVAKU (PONAVLJAM PO SVAKU) CENU!!!

    Kako je dogovoreno na jučerašnjem radnom sastanku u prostorijama Ekološkog Pokreta Novi Sad sa gospodinom Nikolom Aleksićem ići ćemo u dva smera.

    1. Boriti se po CENU ŽIVOTA javnim saopštenjima, akcijama, peticijama, edukacijom i predavanjima svako ko kako zna i može MIRNIM ali i onim DRUGIM protestima, kako se NIKAD ne bi zakonski usvojio kodeks alimentarijus od ma bilo koje vlasti.

    2. Edukacija i davanje ALTERNATIVE ljudima da polako prelaze na ishranu Suncem i Pranom sangejzingom po paroli. Vi nas trujete i ubijate a mi smo nezavisni.

    Naša borba je započela. Čovečanstvo uzvraća udarac. Nismo nasilnici ali to ĆEMO postati ako je potrebno i motkama kako bismo odbranili:

    1. USTAV i zakone Zemlje gde se gura ovaj sramni kodeks.
    2. Univerzalno pravo na naš život i naših potomaka.

    Za dalji kontakt i koordinaciju javite mi se na moj meil: cybermikans@yahoo.com

    Gospodina koji je na slici upoznajte lično:



    Gore na slici HRABRA REVOLUCIONARNA TROJKA sa desno na levo: Gospodin Nikola Aleksić Ekološki Pokret Novi Sad, Naša draga doktorica Slađana Velkov, i moja malenkost Miroslav Kiš- cybermikan

    Sve što je potrebno za početak ovog pokreta otpora protiv trovanja i ubijanja ljudi je prikazano na slici.

    Probuđena svest o ekologiji i prirodnom načinu življenja (Ekološki Pokret Novi Sad i Nikola Aleksić), Struka i nauka (Naša doktorica Slađana Velkov) i Alternativa tj. drugi način od onog koji se nameće (Moja malenkost sa idejom proverenom za LAGANO oslobađanje robovanja hrani, pijenju i spavanju KAŽEM LAGANO, POSTEPENO I MIRNO oslobađanje). To je naravno HIRINA sigurna praksa sangejzinga.

    Došao sam da doprinesem da se promeni ovaj svet to ću i uraditi do zadnjeg svog daha i atoma svoje snage po cenu svog života, ali ću i dalje ostati neko sasvim običan, i normalan čovek.

    SVAKO ko se upusti sa nama aktivno u ovu borbu je došao sa istim ili sličnim zadatkom. Ako si se probudio i znaš da si ti taj koji treba da nam se pridruži u menjanju sveta- javi se da se udružimo zajedno u tom cilju.

Strana 23 od 24 PrvaPrva ... 1321222324 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •