Hira Ratan Manek - Strana 9
Strana 9 od 24 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 121 do 135 od ukupno 349
  1. #121

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Ne radim...napisala ti to....nema sanse da me neko ujutro izvuce iz kreveta...
    Ni mene ne znam kako mikanu uspeva da ustaje tako rano

  2. #122

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    Lepo! Ali moje pitanje je da li u opste radis sungazing ili ti je trip da ne jedes ceo dan dosao samo tako od jednom? Znaci da li radi sungazinga se to desilo kao kod mene sto NISTA ne jedem i osecam se ekstra dobro ?


    I ja ne jedem i osecam se mnogo dobro.
    Godi mi ovo sunce i ovo sparanje

    Preporucujem solarnu vodu, em je gratis, em je mnogo dobra, daje ti krila

  3. #123

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    Ni mene ne znam kako mikanu uspeva da ustaje tako rano
    Mikan se trudi da legne ranije kako bi ustajao ranije, ali ako ne gleda ujutro onda gleda uvece! Tako da je MIkan odlucio da legne ranije, ustaje ranije i jaca svoj imunitet jel je ovaj novi virus poceo da divlja i da se siri sve vise i vise!

    Tako da je cena toga ranije leganje sto je i normalno!


  4. #124

    Odgovor: Hira ratan manek

    A ja sam mislio da moraš ujutro

  5. #125

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    Mikan se trudi da legne ranije kako bi ustajao ranije, ali ako ne gleda ujutro onda gleda uvece! Tako da je MIkan odlucio da legne ranije, ustaje ranije i jaca svoj imunitet jel je ovaj novi virus poceo da divlja i da se siri sve vise i vise!

    Tako da je cena toga ranije leganje sto je i normalno!

    ...sto ne brendiras lek protiv svinjskog gripa?...mislim...ogromna je to lova...
    ...hell ain't a bad place to be......

  6. #126

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat Morpheo kaže: Pogledaj poruku
    A ja sam mislio da moraš ujutro
    NE! Sungazing se radi ujutro ILI uvece i to samo u PRVOM satu izlaska sunca ILI u ZADNJEM satu zalaska kada je to prijatno i ugodno za oci. Prvi dan se pocinje sa 10 sekundi i dodaje svaki dan samo po 10 sekundi. Najbolje je biti bos na zemlji (jel i energija zemlje tece kroz telo) ako ne onda moze i u obuci. Bez naocara ili sociva!!!

    Kada se zavrsi gledanje za taj dan OBAVZNO se zazmuri i drze zatvorene oci sve dok se jos vide one slike ili imidzi i boje !


  7. #127

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    slike ili imidzi i boje !

    kakvi imidži?
    imidž:
    Imidž je način predstavljanja ličnosti kroz stil ponašanja, odevanja, života...Imidž obuhvata sve grane bitisanja čoveka (duhovne i fizičke)...
    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    Mikan se trudi da legne ranije kako bi ustajao ranije, ali ako ne gleda ujutro onda gleda uvece! Tako da je MIkan odlucio da legne ranije, ustaje ranije i jaca svoj imunitet jel je ovaj novi virus poceo da divlja i da se siri sve vise i vise!

    Tako da je cena toga ranije leganje sto je i normalno!
    Kad gledaš u sunce obavezno pričaš o sebi u 3. licu?Ili je to ona Luj fora?

  8. #128

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    kakvi imidži?
    imidž:


    Kad gledaš u sunce obavezno pričaš o sebi u 3. licu?Ili je to ona Luj fora?
    Odgovaram samo na iole normalna pitanja!

    Imidzi u smislu unutrasnje slike u skladu sa temom. A pricam za sebe kako ja zelim, imam pravo na to


  9. #129

    Odgovor: Hira ratan manek

    Dan(ak) tek drugi...znaci nix sunce (spavala do 11 saHAta...avaj, imam i ja dushu) i nix hrane...onu Rio Mare pastetu od sinoc(ke) sa sve (zrelim) paradajzom ( )slobodno mozemo da izignorisemo....svi su volovi na broju....i tako to....

    Osecam se ko da (zaista) imam krila....a da nije kise...ah, gde bi mi biJo kraj....

    LM, ljudi...ovo zaista fercera....
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #130

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Dan(ak) tek drugi...znaci nix sunce (spavala do 11 saHAta...avaj, imam i ja dushu) i nix hrane...onu Rio Mare pastetu od sinoc(ke) sa sve (zrelim) paradajzom ( )slobodno mozemo da izignorisemo....svi su volovi na broju....i tako to....

    Osecam se ko da (zaista) imam krila....a da nije kise...ah, gde bi mi biJo kraj....

    LM, ljudi...ovo zaista fercera....

    Strasna ne ozbiljnost, da se ja pitam ne bih to tolerisala.

    Elem, za citav dan pojela sam jednu crvenu papriku baburu i popila dve litre sveze,
    rashladjene solarne vode.
    Osecam se zaista sjajno i svima bih preporucila da krenu mojim stopama

  11. #131

    Odgovor: Hira ratan manek

    U cemu se ogleda moja NEozbiljnost

    ...mozda sam ja pripadnik (neke) trece generacije ljudi, kojima ne treba ni sunce ni 'rana....(tek po koja dobra rec, namerna ili slucajna )

    E, Miko..a je l' moze ova tvoja voda da se zameni s' vinom

    p.s. nisam bash ljubitelj h2o

    (solarisacu ga...ako treba)
    Budi pametan i pravi se lud

  12. #132

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat cybermikan kaže: Pogledaj poruku
    Odgovaram samo na iole normalna pitanja!

    Imidzi u smislu unutrasnje slike u skladu sa temom. A pricam za sebe kako ja zelim, imam pravo na to

    Opa,serbiš...izvini,nisam skapirao

    Nego je l' sme da se konzumira vopi kada si na toj prehrani?Jelen pivo,zidar i pils
    Ako sme prelazim,ali prvo da me ubediš da neće biti kao u onom vicu o cigi...''taman ga naučio da ne jede,a on crko''

  13. #133

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat Uprolazu kaže: Pogledaj poruku
    Opa,serbiš...izvini,nisam skapirao

    Nego je l' sme da se konzumira vopi kada si na toj prehrani?Jelen pivo,zidar i pils
    Ako sme prelazim,ali prvo da me ubediš da neće biti kao u onom vicu o cigi...''taman ga naučio da ne jede,a on crko''
    Odlicno pitanje! Posto ovo nije nikakva sekta sa nekim striktnim pravilima, smes da jedes i pijes koliko i sta hoces, ali znam da ces samo sto duze budes gledao u sunce kada je to sigurno samo da smanjujes hranu... i naravno ne moras je uzimati vise nikada ako ti neces, ali ako ti hoces mozes i da jedes!!!

    Evo ja sam danas pojeo nakon vise od 2 meseca jedan kolac i to samo da bih dokazao da sam ja gospodar svoh tela, da ja kontrolisem glad a ne ona mene i da ako hocu da jedem ja cu jesti ako necu - normalno da necu jesti!

    Tako da je ova duhovna vezba otvorena za sve mogucnosti!


  14. #134

    Odgovor: Hira ratan manek

    Dan treci....opet nix sunaSHce, iako se budila veoma rano...da ti prav' kazem..lepse mi bilo da lezim u krevetu i zmurim (i gledam boje, samo moje) neg' da jurim sunce...

    Ali, znaci...popila kafu (bRez nje ne merem) i onda picila po Rosi (jes' malo mi tesko da dizem onih 6 l...ziva se nabildala u desnu ruku)...ali, stisla me glad oko 16 h...pojela sam onu salamu (samo 1 parce) Neo (ko ne bi jeo) i jedan kolut paradajza...na malo integralnog hleba....onda ceo dan tamte - vamte...i oko 21 i 34 min pojela 1/3 tunjevine (mislim riba, ono pliva u vodi) i 2 koluta paradajza..

    I eFo sada 1 casa vranca...

    ..to be continue...
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #135

    Odgovor: Hira ratan manek

    Citat leptiric kaže: Pogledaj poruku
    Dan treci....opet nix sunaSHce, iako se budila veoma rano...da ti prav' kazem..lepse mi bilo da lezim u krevetu i zmurim (i gledam boje, samo moje) neg' da jurim sunce...

    Ali, znaci...popila kafu (bRez nje ne merem) i onda picila po Rosi (jes' malo mi tesko da dizem onih 6 l...ziva se nabildala u desnu ruku)...ali, stisla me glad oko 16 h...pojela sam onu salamu (samo 1 parce) Neo (ko ne bi jeo) i jedan kolut paradajza...na malo integralnog hleba....onda ceo dan tamte - vamte...i oko 21 i 34 min pojela 1/3 tunjevine (mislim riba, ono pliva u vodi) i 2 koluta paradajza..

    I eFo sada 1 casa vranca...

    ..to be continue...
    Pa ti si veci fenomen od nas!!! Inace pre nego sto sam poceo da radim solarnu jogu jeo sam po 5-7 puta na dan i to ne po malo, nego sam se prezderavao svaki put a kiselina iz zeluca mi se dizala da nisam mogao da disem!!! Evo sad sam resio uspesno taj problem, sto znaci da mi je hrana samo smetala!



    Evo sada i dalje sam bez ikakve hrane, i to dolazi samo po sebi nakon sto ti se celije i telo zasiti direktno energijom iz sunca


Strana 9 od 24 PrvaPrva ... 789101119 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •