A poljupci?
Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 94

Tema: A poljupci?

  1. #1

    05 A poljupci?

    VAKUM POLJUBAC usisavanje usana partnera-ke;

    POLJUBAC TREPAVICAMA - dodirivanje vašim obrazom obraz partnera, a onda vašim trepavicama trepavice vašeg partnera;

    PLESNI POLJUBAC - preduslov je da i tela budu pripijena kao i usne, što daje dodatno zadovoljstvo. Znači u toku plesa, pripijenih tela, nagnite se kao da hoćete da šapnete nešto partneru-ki, pa ga nežno poljubite u ušnu školjku, potiljak, vrat, obraz i bradu;

    POLJUBAC IZNENADJENJA - ovo se primenjuje kad jedan od partnera zaspi na kauču ili u fotelji. Prvi poljubac je lak, ali oni koji slede su jači sve dok se voljena osoba ne probudi iz sna.

    SAVRŠEN POLJUBAC - posle sexualnog odnosa, kad vaš partner uzme vaše lice u ruke, pa vas poljubi mekano između očiju, pa u vrh nosa, i dugačak poljubac utisnut na usne, ali ne dubok, jer se upravo oporavljate od orgazma;

    ESKIMSKI POLJUBAC - poljubac nosevima. Trljajte nežno jedan drugom nos, dok ležite u krevetu.

    LICKAJUCI POLJUBAC - polako i mekano krećite vrh vašeg jezika po usnama vašeg partnera, kao da ih lagano lickate;

    VRATNI POLUBAC - lagano ljubljenje vrata partnera-ke;

    BABY POLJUBAC - to su laki, ovlaš poljupci, jedan za drugim u nizu...

    MAMIN POLJUBAC - držite glavu svog partnera sa obe šake i polako pomerajte glavu partnera u pravcu gde želite da ga/nju poljubite. Zatim utisnite nežan poljubac, prvo u jedno, pa drugo zatvoreno oko ...

  2. #2

    Odgovor: A poljupci?

    Da li su vam poljupci isto toliko vazni kao i seks?
    Ili su daleko ispod na vasoj rang listi?
    Kakve poljupce najvise volite?

  3. #3

    Odgovor: A poljupci?

    Sto se tice rang liste to jos ne znam A najvise volim poljubac usnama, bez preteranog mlataranja jezikom.


  4. #4

    11 Odgovor: A poljupci?

    poljupci mogu uvijek, svuda i svagdje...
    nattydread is coming to dinner

  5. #5

    Odgovor: A poljupci?

    Poljupci su nekada važniji od samog sexa
    sadrže u sebi svu silinu onih divnih, tanušnih titraja u stomaku
    kada očekuješ i isčekuješ nastavak...

    sjajan uvod u sexualnu igricu...

    Od ponuđenih..khm, khm..ovaj plesni mi je samo pri čitanju podigao tlak..
    "Frankly my dear, I don't give a damn!"

  6. #6

    Odgovor: A poljupci?

    Citat SansRomantic kaže:
    Poljupci su nekada važniji od samog sexa
    sadrže u sebi svu silinu onih divnih, tanušnih titraja u stomaku
    kada očekuješ i isčekuješ nastavak...

    A ne bih izdvajala ni jedan od gore navedenih. Zavisno od trenutnog raspoloženja nekad jedan više prija od drugog, ali sa promenom raspoloženja promeniće se i to.

    Šta ću kad jednostavno volim da se ljubim.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  7. #7

    Odgovor: A poljupci?

    Poljubac u vrat!

    Bitni su poljupci jako i volem da ljubim. On mi cak cesto i kaze da preterujem, al sta cu kad volem.

  8. #8

    Odgovor: A poljupci?

    Poljubci su jako bitni, izrazavaju cista osecanja, neznost, ljubav. Kao sto si navela na pocetku, postoji vise vrsta poljubaca i svaki je bitan u odradjenoj situaciji!

    Nikako ne mislim da su poljubci manje bitni od sexa, cak napritiv, mogu da stimulisu rad hormona i probude cula, prema tome vrlo su vazni

    Najvise volim poljubce po vratu i meko dodirivanje usnama (u romanticnim situacijama), kad se zazelimo jedno drugog onda volim dug, strastan kiss!
    "toliko puteva.. koji izabrati, gde poci, koga povesti..???"

  9. #9

    Odgovor: A poljupci?

    Poljupci su mi veoma bitni ........ cak ih smatram i najintimnijim cinom izmedju dvoje sto se vole , mogu da kazu mnogo vise od bilo cega .....
    Possibility of dream come true makes life worth living.....

  10. #10

    Odgovor: A poljupci?

    Citat Bishop kaže:
    Poljupci su mi veoma bitni ........ cak ih smatram i najintimnijim cinom izmedju dvoje sto se vole , mogu da kazu mnogo vise od bilo cega .....
    Da najbitiniji i najviše govore!

  11. #11

    Odgovor: A poljupci?

    Volim da ljubim onako kako volim da ljubljena budem. Ne volim extremno grube poljupce + neobrijanu bradu koja me tako ožari da mi posle nije dobro Ne volim poljubac koji se tretira kao navika. Volim da ljubim svaki put kao da mi je poslednji i svaki put kao da mi je prvi. Volim da se ljubim dugo. A specijalno su mi slatki ti eskimski Volim i da gricnem Volim i blago dodirivanje usana. A ono što mogu skoro da izjednačim po emocijama sa poljupcem je i pogled u oči posle istog

    Bishop kaže:
    Poljupci su mi veoma bitni ........ cak ih smatram i najintimnijim cinom izmedju dvoje sto se vole, mogu da kazu mnogo vise od bilo cega .....
    Naravno, daješ ih onim osobama do kojih ti je stalo. Poljubac ne može da laže. Bar ne dugo da laže. I nema romantičnije stvari na svetu. Niti lepšeg susreta na svetu.

    Usne jedino zato postoje
    da s nekim podeliš nešto svoje.
    I da ti šapat šapatom vrate,
    Usne postoje da se pozlate.

    Usne su vulkan tvog tela,
    Usne su izvor tvojih reka.
    Usne su pupoljak gde se srela
    pčela od vetra s pčelom od mleka.

    Usne postoje da se procveta
    u vatromete neba i sveta.
    Usne su da se u dahu zgusne
    krilatost zvezda i kometa.

    I nikad nikom nemoj ih dati
    ako ne ume da ti ih vrati
    toplije, mekše, mladje i sladje.

    Jer usne samo zato postoje
    da osmeh po tvome osmehu skroje.

    Antić
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  12. #12

    Odgovor: A poljupci?

    Citat SQUAW kaže:
    Ne volim poljubac koji se tretira kao navika. Volim da ljubim svaki put kao da mi je poslednji i svaki put kao da mi je prvi. Volim da se ljubim dugo. A specijalno su mi slatki ti eskimski Volim i da gricnem Volim i blago dodirivanje usana. A ono što mogu skoro da izjednačim po emocijama sa poljupcem je i pogled u oči posle istog
    Nikada nisam naisao na vecu podudarnost sa sopstvenim stavom, misljenjem...

  13. #13

    Odgovor: A poljupci?

    On mi cak cesto i kaze da preterujem, al sta cu kad volem.
    Ja se slazem sa tobom, mislim da mi ljubljenja nikad nece biti dosta

    Ali postoje i neki zabavniji poljupci npr. kada izmedju jezika ubacite kocku leda (leti naravno) ili jagodu ili slicno

  14. #14

    Odgovor: A poljupci?

    Volim duge i nežne poljupce... Ali i one, već spomenute, zabavne... I nikada mi neće dosaditi.
    ...no one understands the heartache,
    no one feels the pain,
    'cos no one ever sees the tears
    when you're crying in the rain...

  15. #15

    Odgovor: A poljupci?

    Obozavam da se ljubim!!!Moj dragi mi ume da kaze da sam kao dete, meni su poljupci kao hrana...ponekad su mi oni vazniji od samog sex_a....
    Oni otkrivaju trenutno njegovo ili moje raspolozenje..tacno po nacinu samog cina poljupca mogu da skontam kako je raspolozen,dali ga nesto muci,dali je odsutan....
    Par puta je pokusavao da skonta kako mi to polazi za rukom,pa Boze moj,ne ljubim ga dzabe 4 godine "bez prestanka" i u svim trenutcima
    " voli jer velika su srca koja vole..."

Strana 1 od 7 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •