A poljupci? - Strana 5
Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 61 do 75 od ukupno 94

Tema: A poljupci?

  1. #61

    Odgovor: A poljupci?

    Citat kulturni_jelen kaže: Pogledaj poruku
    Volim sočan poljubac. Slažem se sa starsicom. Nema potrebe da ti neko divlja po ustima. Imaš već jedan jezik pa zašto bi se neko trudio da ti ugura drugi. Predivan je osećaj kada tokom ljubljenja ovlažiš usne, obostrano i povremeno se, lagano, dodirujete vrhovima jezika. kao da zadirkuješ partnera.
    ...sad se setih shure moj...kad smo se onomad razbijeni,ljubili u Gedeonu...i tvrdim da si sve slagao sto si napisao...jer si mi u stratu uvalio jezichinu da sam pocheo da se gushim...al' bilo mi lepo...
    ...hell ain't a bad place to be......

  2. #62

    Odgovor: A poljupci?

    Citat alokin74 kaže: Pogledaj poruku
    kako neko moze da ne voli da se ljubi???
    Vidiš da može

    Nego meni je jednom neko rekao da ne zna da se ljubi
    ...ne bi li me inspirisao da ga naučim

    Ja volim..a i mislim da umem

  3. #63

    Odgovor: A poljupci?

    obozavam nezan poljubac
    Najveca vlast je vladati sobom.

  4. #64

    Odgovor: A poljupci?

    Citat simke kaže: Pogledaj poruku
    Ako nekada odlučim da se samoubijem, učiniću to ljubeći se ...
    u tim odsutnim momentima znam da od gladi skapati neću,
    jer ženske usne mogu da služe i za ishranu ...
    ....i ko ne voli da se ljubi ..:od ovakvih rechi ce pozeleti....
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

  5. #65

    Odgovor: A poljupci?

    Polubac? Šta ja znam. Može, a i ne mora. Ponekad. Možda...

    Jedan moj drugar ima običaj da kaže da su poljupci propratna, sekundarna i u suštni nehigijenska pojava jednog puno važnijeg čina...

    Nisam siguran...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  6. #66

    Odgovor: A poljupci?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Polubac? Šta ja znam. Može, a i ne mora. Ponekad. Možda...

    Jedan moj drugar ima običaj da kaže da su poljupci propratna, sekundarna i u suštni nehigijenska pojava jednog puno važnijeg čina...

    Nisam siguran...
    Moze da bude i obrnuto... Da je poljubac primarni impuls bez kojeg do "cina" mozda ne bi ni doslo, nezan i uzbudljiv nacin da se bliskost uspostavi i razvije, pa cak da se u njemu upravo desi ono najbolje sto smo od odnosa ocekivali... On nekad moze biti i dovoljan.
    Kad covek voli, on u trenucima dok je razdvojen od voljene osobe, priziva u secanje ili pozeli bas tu vrstu bliskosti koju donosi slika o poljupcu i zagrljaju, usta utrnu i od same pomisli... A kad je u pitanju samo strast, u svesti je slika ogoljenog seksualnog cina, i poljupci su u tom slucaju mozda stvarno sekundarni... tek kao jedno od sredstava za napaljivanje. Bar ja to tako nekako dozivljavam...
    U svakom slucaju, ja ga bas ne bih tako skrajnula i minorizovala, niposto. A sto se higijene tice, sve je do osobe zar ne? Nekako mi je jednako vazno i pranje zuba i tusiranje, ne bih ja tu nista izdvajala.

    Ma volim da se ljubim i polako, i strasno, i usput, i dubiozno, i da puca, i da odzvoni, i leptirice, i cmokice, pusice, i da klize, i ne samo u usta, i zmurecki, i otvorenih ociju, a posebno kad mi zadigne kosu i poljubi me ovlas u vrat...
    Ih, sto volim... bas, bas... Usne su super, jezik je cudo...
    Vrag odneo šnalu...

  7. #67

    Odgovor: A poljupci?

    ...u stanju sam satima da se ljubim...pre nego sto ga metnem...ako ga uopste metnem...
    ...hell ain't a bad place to be......

  8. #68

    Odgovor: A poljupci?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Jedan moj drugar ima običaj da kaže da su poljupci propratna, sekundarna i u suštni nehigijenska pojava jednog puno važnijeg čina...
    Podseti me na pokojnog deku moje drugarice. Kad smo bile klinke sećam se da mu je gadnije bilo kad vidi da se na televiziji neko zažvalavi nego bilo šta drugo. I sedi onako u stolici za ljuljanje, kaže: Pi, sramota!!! Ova moja kaže - pa dobro deko zar ti nanu nikad nisi tako poljubio? (A dvoje dece imaju i u braku 100 godina) Kaže - ne to nije higijenski!

    A nas dve koje u tom trenutku drma žešći pubertet i ljubile bi se i sa onim cigošem sa ćoška što prodaje pertle:



    Ma volim da se ljubim i polako, i strasno, i usput, i dubiozno, i da puca, i da odzvoni, i leptirice, i cmokice, pusice, i da klize, i ne samo u usta, i zmurecki, i otvorenih ociju, a posebno kad mi zadigne kosu i poljubi me ovlas u vrat...
    Ih, sto volim... bas, bas... Usne su super, jezik je cudo...
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  9. #69

    Odgovor: A poljupci?

    Citat izabelitta kaže: Pogledaj poruku

    Ma volim da se ljubim i polako, i strasno, i usput, i dubiozno, i da puca, i da odzvoni, i leptirice, i cmokice, pusice, i da klize, i ne samo u usta, i zmurecki, i otvorenih ociju, a posebno kad mi zadigne kosu i poljubi me ovlas u vrat...
    Ih, sto volim... bas, bas... Usne su super, jezik je cudo...
    Brate gospodjo...sad mi dodje da odem do komsije i uvalim mu jezik
    Da...mnogo volim da se ljubim...a tek sto umem...

  10. #70

    Odgovor: A poljupci?

    ništa bez poljubaca gde nam je sad onaj smajli što slini?

  11. #71

    Odgovor: A poljupci?

    najlepsi susret
    Najveca vlast je vladati sobom.

  12. #72

    Odgovor: A poljupci?

    ...jaoooo, što ja volim da se ljubiiiiiim, pa to je čudo jedno
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  13. #73

    Odgovor: A poljupci?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Polubac? Šta ja znam. Može, a i ne mora. Ponekad. Možda...

    Jedan moj drugar ima običaj da kaže da su poljupci propratna, sekundarna i u suštni nehigijenska pojava jednog puno važnijeg čina...

    Nisam siguran...
    pocinjem da sumnjam,i to vrlo ozbiljno,da navodeci stavove svojih prijatelja zapravo iznosite svoje....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  14. #74

    Odgovor: A poljupci?

    Citat believer kaže: Pogledaj poruku
    pocinjem da sumnjam,i to vrlo ozbiljno,da navodeci stavove svojih prijatelja zapravo iznosite svoje....
    Sumnja je aktivno osećanje. Dopada mi se.
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #75

    Odgovor: A poljupci?

    Citat Angus kaže: Pogledaj poruku
    ...u stanju sam satima da se ljubim...pre nego sto ga metnem...ako ga uopste metnem...
    ....ako se stvarno satima ljubish....ti i zaboravish da ga metnesh
    Govorim tiho i nosim psa sa sobom

Strana 5 od 7 PrvaPrva ... 34567 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •