Farma - VIP zivotinjsko carstvo - Strana 15
Strana 15 od 20 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 289
  1. #211

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Živka je htela da me ubije




    Toma Jovanović, šef orkestra Crni panteri, napustio je Farmu nakon što je dobio najmanje glasova gledalaca. Po izlasku, Toma je prvo poželeo da ode da vidi splav, koji je završen dok je on bio opravdano odsutan. Tamo se susreo sa porodicom, brojnim prijateljima, pa je slavlje potrajalo do tri sata ujutro.

    U razgovoru za Blic ovaj šarmantni muzičar priznaje da ga je iznenadilo glasanje publike, ali se raduje što je, daleko od sve napetije atmosfere na farmi, napokon sa porodicom, posebno sa unukom koja je plakala dok ga je gledala na televiziji i suprugom koja se nervirala kada je masirao Marinu Perazić.

    - Nisam razočaran, ali ne mogu da verujem da je tako malo ljudi glasalo za mene. Ipak, želeo sam da dođem kući, dosta mi je bilo svega. U početku je bilo neverovatno lepo, ali posle su počele svađe, nikom nije bio interesantan rad i kad izvalim neki štos, to više nije bilo to - sabira prve utiske Toma Jovanović.
    On priznaje da mu mnoge stvari na farmi nisu bile po volji.


    Blic


    Šteta što je ispao
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  2. #212

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Pa nikad nisam gledao farmu, nit poznajem aktere ali cujem da je neki k...n u javnoj emisiji vredjao damu i pretio batinama!
    Sto ja prezirem te macho majmune i ovako nevidjeno. A i masu koji takvima klice!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!
      Vrh

  3. #213

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ja odgledam farmu ponekad......i cak sam gotivila Saleta novinara...
    Medjutim, kakva god da je Maja i koliko god iznervirala, mislim da Saletov recnik i bacanje predmeta ka njoj uopste nije na mestu...Nije mi se dopao, bas mi se smucio nacin na koji je pricao o njoj...Ako vec postoji provokacija, onda na nju treba odgovoriti na pametan nacin....I Piletu je isto tako svasta rekao, a daleko manja provokacija je bila u pitanju...Jednostavno mu ne smes reci nesto sto se razlikuje od njegovog razmisljanja, jer puca...
    Ima kratak fitilj i pada mu mrak na oci..
    Ne svidja mi se...
      Vrh

  4. #214

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Sale....bruka za svoju profesiju........recnik....katastrofa......ponasan je nula.....a non stop ponavlja ...ovo gleda moja cerka....treba da ga bude sramota.......
      Vrh

  5. #215

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Slažem se sa Nenitom...on mi je najmrži član na farmi. Ne volim te koji se stalno bune i kao toliko su ispravni da su spremni sjekirom po pola čela da zveknu da bi ti dokazali to. Samo se dere i uvjerava u nešto. Bori se za bolesno dijete...mislim da treba da se bori malo dostojanstvenije i poštenije.
    Sa farme treba ostaviti 2-3 ljudi...ostalo šutnuti da nikada više put ne nađu...oni zaboravljaju da ih kamere snimaju...sva ta ogovaranja, spletkarenja...too much.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?
      Vrh

  6. #216

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Citat biterlemon kaže: Pogledaj poruku
    Pa nikad nisam gledao farmu, nit poznajem aktere ali cujem da je neki k...n u javnoj emisiji vredjao damu i pretio batinama!
    Sto ja prezirem te macho majmune i ovako nevidjeno. A i masu koji takvima klice!
    On je covek slab sa zivcima.
    Da si video kakav je sou napravio i drugom ucesniku. Isto je tako pukao i krenuo da ga vija, ko zna sta bi bilo da se nisu ostali umesali i zaustavljali ga.
    Ne znam kako je lik prosao test kod psihologa.
    Bio je zanimljiv, inteligentan, no zgadio mi se definitivno.
    Htela sam da on ispadne juce, no nastrebao covek sve i eto... Ostade.
    Mislim da je sada i gazda Farme-znaci ne leti ni ove nedelje.
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  7. #217

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Nisam gledala ali sam na net-u nasla clanak o tome.Sta reci mislis novinar neki intelektualac sa bogatim recnikom,nacitan ,obrazovan...a ono sirovincina,tezak sljam koji zeni govori da je amoralana,prebrojava prijatelje,nasrce na nju,zove je debilom,kokoskom...
    ..... Kad intelektualac progovori recnikom prostaka.Psuje,vice,vredja,fizicki nasrce na zenu....

    Jel to ona borba protiv nasilja???
    Sto se takav sadrzaj se prikazuje a takvi ljudi ne sankcionisu pa makar to bio i rijaliti-sou.
    Najveca vlast je vladati sobom.
      Vrh

  8. #218

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Maja toliko vredja, provocira, iritira svojom pojavom i arogancijom plus pevanjem da
    covek stvarno treba imati visok prag tolerancije, gledati je i slusati je svaki dan.
    Preterano je , to je sigurno, ali mi nije jasno kako ona nekom moze biti simpaticna?
    Meni nije a ne mogu shvatiti one ljude kojima jeste.
    Poruku je izmenio Bombica, 09.11.2009 u 09:31
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  9. #219

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Mislim da nije stvar simpatije prema nekom.
    Samo mislim da na TV je nedozvoljeno psovke,vredjanje ,nasilje..
    Mnogo tinejdzera gleda .....koja im je poruka?
    Kad vas neko iritira..... tad je sve dozvoljeno?
    Pa to radi i novinar.
    Najveca vlast je vladati sobom.
      Vrh

  10. #220

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Samo sam pokusao da ga opravdam.
    Nije ni on bolji.
    I sve te emisije su nehumane i salju losu poruku.

    A nehumane su i prema onima koji su njihovi akteri.
    U takvim okolnostima izlazi iz njih ono najgore.
    Ali opet pristaju na sve to.
    Novac ?
    Zelja za javnim eksponiranjem ?
    Hej Joe...Supercalifragilisticexpialidocious !
      Vrh

  11. #221

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    U svim ovim rijaliti showovima kao i u zivotu najvise i najcesce pucaju nesigurni.. oDprilike i generalno gledano..

    Onaj tKo zna ko je i sta je nema potrebu da bude prihvacen i da dobije odobravanje za svaki svoj postupak.
    Sale se bogzna kako uvredio na Bebicinu konstataciju da se ponasa kao tipican novinar.. Verovatno i sam ima goleme sumnje u vezi svojih novinarskih dometa..

    A okasta i ustasta Maja..
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

  12. #222

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Gledam sinoc romansu u ormanu I nista mi nije jasno.
    Marko je isprozivao Sandru da je sva crvena oko usta od necije (tj. Niggorove brade). Oni se navodno sastaju iza senika gde nema kamera, a to je prekjuce on i pisao u svesci. Ona crvena, njemu patike blatnjave.
    Hmmm...
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  13. #223

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    FARMA: Od "igračke" plačka
    Sreda, 11. novembar 2009. 14:48

    Misica Sandra u sredu ujutru plakala u krevetu, jer joj je iz zadnjeg dela njenog tela došlo u glavu. Odjednom je shvatila da je možda u nečemu preterala...

    Štrikala je misica Sandra šal (ili džemper) za svog verenika iz "spoljnjeg" sveta, a onda se na Farmi u Barajevu zbližila sa Topalkom, da bi se vrlo brzo okrenula ka mlađanom Marku Đurovskom.

    Toma Panter, koji je u međuvremenu napustio Farmu, primetio je jednom: "Ova mala više ne štrika za svog verenika...zaboravila ga".

    Između neslobodne Sandre i neslobodnog Marka, koji je na Farmu ušao sa tajnim zadatkom da se zbliži upravo sa njom, rodile su se neke emocije. Njih je ionako teško kontrolisati. Čak i kada je obelodanjeno da je Marko samo imao tajni zadatak, misica se ljutnula, ali je ipak ostala u prisnim odnosima sa Markom, počeli su i da razmenjuju nežnosti...

    Marko se poverio Tomi da bi "opalio malu da nema devojku", a ni Sandra nije krila da simpatiše Marka.

    Ipak, u sredu pre podne Sandra je bila uplakana. Nije bilo baš jasno šta je uticalo na takvo njeno raspoloženje: da li je joj je tokom intervjua postavljeno neko pitanje u vezi sa prethodnom noći kada je Markova ruka bila ispod njenog jorgana, da li je čula neku nepovoljnu informaciju iz spoljnjeg sveta (a mediji bruje da je njen verenik, postiđen, otišao daleko)...

    Marko, Nigor i Topalko pokušali su da je uteše. Svi su je ubeđivali da ne treba toliko da brine šta će mediji pisati o njoj i Marku i uopšte o njenom boravku na Farmi ako je potpuno čista.

    "Svi znamo da ovde nije bilo ničega", govorili su joj.

    "Pa, ispada da ja više ne smem da pričam ni sa jednim od muškaraca", rekla je Sandra, na šta joj je Topalko objasnio da ako je već ušla u igru mora da prihvati i posledice te igre.

    "Vidiš, pre tebe je ovde bila Olja Crnogorac. I svi smo je voleli i sa svima nama je bila super, ali čim bi počeo neki lagani flert ona bi to odmah odbijala. Bila je zakopčana do grla. Ti si drugačija od nje", rekao joj je Topalko.

    I Sandrin "zakoniti muž" Nigor pokušao je da je oraspoloži, rekavši da treba da je bude baš briga šta će mediji pisati o njoj i da je najvažnije šta misle ljudi oko nje.

    "Ali, ja neću da budem ni sa jednim od vas trojice!", zavapila je Sandra. Nigor ju je pogledao i rekao: "Šta se primaš? Neću ni ja da budem sa tobom!".

    Misici do sada nije smetalo to što se grlila sa Topalkom i razmenjivala poruke na svesci, to što ju je Marko stalno masirao, ulazio kod nje u krevet, ali ni prva epizoda sapunice, koju farmeri snimaju, gde je Huan de Marko odveo u svoju kuću i potom sa njom legao na krevet pokrivši se ćebetom.

    A možda se misica preračunala. Imala je trojicu, a sada nema nijednog. Možda je shvatila da Marko nije hteo ništa ozbiljno, pa je izgubila i ono iz vreće...

    Ma, sve je to šoubiznis!

    (MONDO)
    Mislim da biti normalan nije uvek vano.
    Ponekad biti normalan nije ba ni zdravo.
      Vrh

  14. #224

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ove nedelje imaju zadatak, da snime špansku seriju

    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...
      Vrh

  15. #225

    Odgovor: Farma - VIP zivotinjsko carstvo

    Ja sam toliko naklonjena Bebici da mi je i kao ova.. (bese li ljovisna ) sharmantna..

    I ove dve shtrikajuce staramajke mi idu na zivaC. Cakana i Viktorija.

    Mislim, retko gledam i stvarno im ne znam karaktere ali to nije razlog da se ne upljujem povremeno blateci ih.. Dovoljno mi je da ih vidim za onim stolom kako bljuju po ostalima. Prije.
    Život nije, i nikada nije bio, pobeda sa 2:0 kod kuce protiv lidera lige, posle rucka u restoranu brze hrane.
      Vrh

Strana 15 od 20 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Farma 5
    Autor leptirić u forumu Spomenar
    Odgovora: 66
    Poslednja poruka: 01.03.2014, 06:26
  2. FARMA: Upoznajte nove VIP seljake
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 638
    Poslednja poruka: 12.07.2010, 22:28
  3. ''Životinjska farma'' George Orwell
    Autor Goga u forumu Književnost
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 05.07.2010, 21:17
  4. Da li se carstvo Bozije osvaja srcem ili jezikom?
    Autor duga12 u forumu Religija
    Odgovora: 140
    Poslednja poruka: 19.10.2008, 11:52
  5. Rimsko Carstvo
    Autor blueella u forumu Istorija
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 26.11.2006, 09:14

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •