Vikend brakovi - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 20 od ukupno 20
  1. #16

    Odgovor: Vikend brakovi

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    Šta mislite o vikend brakovima i da li ste tako živeli u nekom periodu svog života?

    Ako je iz "nuzde" ....... brak moze da se odrzi; ako je "stil zivota" - onda je bolje izabrati neku drugu opciju... (razvod, recimo)

    Iskusila sam ga letos, i "uplasilo" me je kroz koje sam sve faze prosla!
    Na samom pocetku javi se osecaj s l o b o d e ..... prija u smislu:"Jooooj, sad cu da cunjam - lunjam, a da me ne pita gde si, sta si, dokle si"... Prijaju i sami po sebi "trenuci samoce"...
    Onda se "niotkuda" javi osecaj nedostaje mi ..... (tada krene i zivkanje na mob.)
    To lagano prerasta (verovatno sa gomilanjem neiskoristenih "hormona") u ZUDNJU!!! (razgovori "tope" telefonsku vezu )
    .... a onda se to lagano (bolje receno - vreme cini svoje!) , sve stisuje.....
    Najgori osecaj je ravnodusnost......... otudjenost Taj isti osecaj traje i kad se vrati, i treba vremena da se "stvari vrate na staro".

    Ne bih savetovala ni takav brak....ni razdvajanje na duzi period.


    ps.Moj dragi je zeleo (i jos uvek zeli) da pichi za Afriku - ja sam ta koja ga "zadrzava", jer mislim da novac ne moze da nadomesti ono sto bi time izgubili - BLISKOST!!!

  2. #17

    Odgovor: Vikend brakovi

    Huh, ja sam po prirodi nestrpljiv čovek...i ne verujem da bih umeo da se savladam ako poželim da je vidim . Prema tome...ko je emotivac, neka batali takvu priču. Koji će vam svi novci sveta ako izgubite jedno drugo ? Vreme će pojesti bliskost koju ste imali...i na kraju ćete , za vikend, biti stranci (ako potraje to ).
    Mislim da svaki par treba da pre takve odluke iskreno kaže svoje mišljenje i želje. Jedno vreme se da "premostiti"...ali na duže staze je to sigurno otuđenje. Prema tome...NE, nisam za to, jer zašto bih gubio ono što sam želeo čitav život zarad "šake dolara" ?
    P.S. Kapa dole ELI...na iskrenosti .
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #18

    Odgovor: Vikend brakovi

    Idealno za izgubljenog savremenog coveka koji se otudjio,osamio,''zatvorio'' u svoju ljusturu,da mu povremeni povratak u zajednicu budi vec skoro izcezle nade za osobenostima necega sto ce ga podsetiti na pripadnost svom poreklu ..jer, iako se svi zovu ljudima ,malo sta je , ostalo od ljudskih osobina ...a,bogami i od zivotinjskih...
    Poruku je izmenio dankaBg, 19.02.2010 u 01:00

  4. #19

    Odgovor: Vikend brakovi

    Nema sanse To ti je k'o kres varijanta uz obavezno pranje i peglanje vesa vikendom. 3 u 1
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #20

    Odgovor: Vikend brakovi

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Nema shaje
    Ako je na kratko i ako postoji svrha onda ok.
    Na duze staze, cisto sumnjam da moze da funkcionise... mis'im, 'esmo cimeri oli bracni sapatnici?
    Da se demantujem sad ili kad dođemo kući?
    Demantuj se sad, demantuj se sad!

    Ne znam šta bih vam rekla...
    Kad mi dođe nakon 5-6 dana arbajtovanja, sav razjaren k'o bik, pa tačno mi dođe da mu platim neku opajdaru samo da meni sjaši s grbače.
    Heboteee, deca kući, a vremena malo...pa polomismo se po ormanima i špajzevima.
    Sve čekam, metniće mi jednog dana teglu pekmeza u usta das ne derem, pa ću pored iščašenih zglobova i istegnutih ligamenata početi da šetam i zube po kuhinji.

    Nedeljom se ide u crkvu, na najlon pijacu, odmara se, gledaju se filmovi...a ja brate mili lipsam k'o konj. Ma beži bre.
    Ne valja taj vikend brak ja kad vam kažem. Mnogo je naporan. A ni ja nisam više mlada da se razumemo. Ne znam koliko ću još izdržati i da li ću vam živa preteći.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Nesrećni brakovi
    Autor makilli u forumu Porodica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 14.10.2009, 22:53
  2. Novosadski strip vikend
    Autor silvia u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 01.11.2007, 10:48

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •