Sito za misli - Strana 10
Strana 10 od 23 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 136 do 150 od ukupno 339
  1. #136

    Odgovor: Sito za misli

    mislim da bi mi bilo lakše da sam oštrokondža, zlopamtilo.. duboko u sebi znam da nije to dobra stvar, ali barem bi mi bilo lakše. ne može se prema meni odnositi idiotski, pa makar i ne izmirili sve svađe
    Poruku je izmenio coolgirl, 12.04.2013 u 02:03
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  2. #137

    Odgovor: Sito za misli

    Vrti mi se tako po glavi svašta. Nemam pojma, nekako mi se te neke tzv društvene igre gade.
    Čemu služe te zajebancije. Zar nije lakše reći nešto, bez obzira na posledice, nego glumatati i praviti budalu od čoveka, na kraju krajeva i od samog sebe.
    Nejasno mi je skroz, ali koga briga, malopre sam video dugu, negde između dušanovca i konjarnika je stajala, lepa dugačka, sjajna.

    Ova planeta će na kraju sve da nas poubija, jer smo nemarni prema njoj.

    Pojeo sam 100g bundevinog semena, kažu dobro je za prostatu, kao prevencija.

    Malo kasnije idem da se šetam, pa ću da učim, možda mi misli ne budu bile toliko konfuzne.
    Najgora je uš što iz opanka iziđe.

  3. #138

    Odgovor: Sito za misli

    Rekose mi danas neki da delujem kao da mene nista ne moze iznervirati.
    Ja, sa mojim neurozama, nesto nisam sebe tako dozivljavala.
    A mozda stvarno vise nisam neurozna ko sto sam bila.
    Izgleda da sam omatorila .
    Sad, svidjalo se to meni ili ne, tako me doziveli neki ljudi.
    Ja znam da to nisam ja, al mozda ni ja vide nisam ono sto sam mislila.
    Jbg, gresi covek
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  4. #139

    Odgovor: Sito za misli

    Predivno je kad se druzis sa ljudima koji dijele isti osjecaj za organizaciju i okolis kao ti.
    Godinama smo mi dole slavili 1.maj...i raznorazne stvari...i uvijek se svede na isto, "zene" spremaju hranu, kupe, srede, donesu...muskarci obicno pricaju lovacke price, puse i bacaju cepove po travi...i tako svake godine, sve isto...samo oni manje kose na glavama imaju.
    I tako juce mi odemo u prirodu, njih dvojica i nas sest cura...pa to je milinica bila, a imala sam bad feeling kako ce biti opet mi dol', partizani gor'...i kako cu se ziva smoriti. Kad ono, prije nego smo i krenuli sve se znalo...ko sta sprema, kad, gdje, kako...ne da se nisam smorila, nego mi je predivno bilo. I ni papiric iza nas nije ostao. Preporodjena sam. I ugodno izenadjena.
    Poruku je izmenio Sunflower, 15.04.2013 u 21:55
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  5. #140

    Odgovor: Sito za misli

    Rezi me!
    Recima...
    Ocima...
    Istinom.
    Reci da niceg vise nema.
    Mozes li?
    Ja cekam.
    Ja ne odlučujem da li ću ići u bitku po tome kolika je sila koja mi preti, nego po tome koliku svetinju branim...

  6. #141

    Odgovor: Sito za misli

    Juče je umro moj stric. Morala sam ocu da saopštim da više nema nijednog brata.
    Svaki put bi me zezao kad dođemo kod njih, "Mala, kad ćeš ti već jednom da se udaješ, hoću da pijem slatku rakiju" i ja bih mu svaki put odgovarala "Imaš ti i sina, on je stariji od mene, pa izračunaj ko je na redu za to"

    I sad je otišao. I prvi put u životu sam videla mog batu kako plače.
    I moja seka koja je na drugom kontinentu i u sedmom mesecu trudnoće i koja nije ni videla svog oca. Samo kad pomislim na nju, same mi suze kreću. Ne znam ni šta bih joj rekla, verovatno da je bolje što će ga se sećati onakvog kakav je bio, vedar i pun života, preplanulog tena i širokog osmeha, jer od toga više nije ostalo ništa.

    Gather ye rosebuds while ye may...

  7. #142

    Odgovor: Sito za misli

    Oprezni smo. Zato na početku i pružamo samo končić.
    Neko isplete spasilačko uže i zadrži te pre ambisa.
    Neko isplete štranjku, pokuša da te obesi ali time obesi sebe.
    Neko isplete rukavice i šal i zagreje te.
    Ono što ispletu, to su oni sami.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  8. #143

    Odgovor: Sito za misli

    Ne bih znala tačno reći gde je početak a gde je kraj (ako ga i ima) ove misli...
    Sve je počelo ujutru...kada sam se s jutrom pozdravljala...i čuh nju...kukavicu...
    Ku ku...ku ku...i tako nekoliko puta...
    I zamislih se gde se nalazim...msm...jako dobro ja znam gde se nalazim...ali...
    ...pade mi na um misao da je zvuk proleća svugde isti...
    I kada sam živela u Skoplju sam čula "istu" kukavicu...
    I setih se priče moje mame...nemam pojma da li je istinita ili ne...ali...
    ...Kada se Puškin, jednom, šetao šumom začu kukavicu...i priupita je koliko će još godina živeti...da mu ih "otkuka"...
    I otkuka mu ona...i navodno je bila u pravu (do onog njegovog duela).
    I nikada mi nije palo na pamet da joj postavim takvo stupidno pitanje...
    I onda se setim filma Perfect Sense...jer proleće se pre svega po mirisu poznaje...
    I zamislim se kojeg bi se čula najradije odrekla (ako baš moram)...
    ...s tim da čulo ukusa (za koje ne hajem baš previše) bih menjala za moć govora...
    Definitivno bi to bilo čulo vida...
    Smatram da sam se svega i previše i više no što bih htela nagledala u životu...
    ...a nije da me ne kopka šta bi mi kukavica oTkukala...
    Budi pametan i pravi se lud

  9. #144

    Odgovor: Sito za misli

    Dok sam živela u Skoplju imala sam jednog dedu Rusa (disident, belogardejac).
    Msm, nije mi on bio rođeni deda, ali kako svog nisam imala, zavolela sam njega.
    I znala sam da ga nazovem u po dana ili noći, uvek je bio tu za mene.
    Jednom svrati on kod nas na čaj i vidim ruka mu umotana u zavoje

    Priču sam čula tek kasnije...
    ...pojavila su mu se osećanja prema mojoj mami ne samo kao prema prijatelju. Shvatam ja, to ne bira...
    I da bi tu misao nekako potisnuo iz glave, rešio je da to uradi "bolom". Stavio je šaku na vrelu ringlu...
    Kao da se tim postupkom, na neki način kažnjava...da fizička bol nadvlada duševnu...

    Ja nekako nemam baš toliku hrabrost...ja sam jutros odrezala nokte do živaca...
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #145

    Odgovor: Sito za misli

    Sve sam uvjerenija da ja do nicega necu lako doci. Orem do zvijezda. Ali sam odavno usvojila onu da kad se jedna vrata zatvore, druga otvore...i kad se zanemare efekti promaje, mislim da sam po tom pitanju nekako mirna. Zivot dovuce sve ove silne prepreke, razocarenja, nekad mala, nekad veca...nekad u ljude, nekad u samog sebe...ali sve ide dalje.
    Mastam da se odselim iz ovog dragog mi stana, ali u njemu je osoba koja mi se penje na zivce odavno....i hocu svoju komociju, da hodam razgacena i da imam fuckin terasu...i desi se, kad ti najmanje treba da se istresas iz gaca...stan na lokaciji za pozeljeti, sa tisinom za pozeljeti, sa veelikim balkonom...i onda good news. .plati full kiriju za ovaj stan, kroz 10 dana pola kirije za taj stan...kroz 15 dana full kiriju za novi stan. A ja pljunula na karte za Svabiju...za mjesec dana sve iznova... Tjesim se cinjenicom da ce biti mirno, da ce biti rostilj na terasi, da cemo sjediti do kasno u noc i razglabati o svemu...da cu kuhinju natrpati i potrebnim i nepotrebnim...da cemo praviti koktele...i da cu hodati razgacena. Ebem li ga...posto god da je.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  11. #146

    Odgovor: Sito za misli

    Citat Sunflower kaže: Pogledaj poruku
    Sve sam uvjerenija da ja do nicega necu lako doci. Orem do zvijezda. Ali sam odavno usvojila onu da kad se jedna vrata zatvore, druga otvore...i kad se zanemare efekti promaje, mislim da sam po tom pitanju nekako mirna. Zivot dovuce sve ove silne prepreke, razocarenja, nekad mala, nekad veca...nekad u ljude, nekad u samog sebe...ali sve ide dalje.
    Mastam da se odselim iz ovog dragog mi stana, ali u njemu je osoba koja mi se penje na zivce odavno....i hocu svoju komociju, da hodam razgacena i da imam fuckin terasu...i desi se, kad ti najmanje treba da se istresas iz gaca...stan na lokaciji za pozeljeti, sa tisinom za pozeljeti, sa veelikim balkonom...i onda good news. .plati full kiriju za ovaj stan, kroz 10 dana pola kirije za taj stan...kroz 15 dana full kiriju za novi stan. A ja pljunula na karte za Svabiju...za mjesec dana sve iznova... Tjesim se cinjenicom da ce biti mirno, da ce biti rostilj na terasi, da cemo sjediti do kasno u noc i razglabati o svemu...da cu kuhinju natrpati i potrebnim i nepotrebnim...da cemo praviti koktele...i da cu hodati razgacena. Ebem li ga...posto god da je.

    svaku selidbu sam platila djavo i po,po istom tom principu.....
    da poludis....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #147

    Odgovor: Sito za misli

    Do mene je!
    To što si sada tu, predamnom, i što mi govoriš "ej, bio si u pravu" osećam kao šamar.
    Možda, u svojoj ludoj glavi, čak očekuješ da likujem, da se radujem tome što sam pogodio?
    NE!
    Iznosim ti stolicu, sipam ti piće i ćutim.
    Omašio sam! Do mene je, garant.
    Nisam uspeo da prijatelja zaustavim kada je srljao, nisam mogao da ne ukažem da nešto ne valja, nisam umeo da klimam glavom pa posle da se zajedno vajkamo kako nismo "videli".
    Mislio sam da ti tada treba prijatelj...ali ti ih imaš 1000 na Fejsu. Moja greška.
    Drago mi je što si tu, iako tek posle podosta vremena. Razlozi zašto se "g***a jedu zlatnom kašikom" (izraz jedne moje prijateljice) su različiti za mnoge.
    Dižem čašu..- Dobro mi došla!
    To je sve što ću reći.
    Do mene jeee!
    Jer, trunke radosti nema u meni što sam "bio u pravu",
    (jer nikako nisam želeo čuti da si ipak to uradila),
    jer nisam želeo da me antemišeš što sam rekao šta mislim,
    (a trebao sam znati, toliko sam te poznavao),
    ...jer nisam dopreo da tebe i uspeo da ti pomognem,
    (a dao sam sve od sebe da to uradim).
    Hladno piće mi bistri glavu, spira gorak ukus u ustima i daje potreban mir.
    Do mene je, nisam našao pravi način.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  13. #148

    Odgovor: Sito za misli

    Evo pročitah da za godinu dana poraste nam kosa za 15,2 centimetra, nokti za 3,8 a sa nas za godinu dana otpadne skoro 4 kilograma mrtvih ćelija sa kože.

    Isplačemo oko 83 litra suza i 363 litra znoja.
    'Ako vam se neka ptica posere na glavu, obrišite se diskretno i pravite se ludi, kao i uvek kad su vas posrali.' - čika Dušan Radović

  14. #149

    Odgovor: Sito za misli

    OviJeh dana, šta god da radim (sem kada spavam) mi je stalno na pametI moj drug sa faxa Z.
    Situacija totalno glupa, neočekivana, a igrom slučaja on je bio prisutan...
    Sedimo tako u kafiću, prilazi mi jedna Romkinja i prodaje noževe
    Zahvalila sam joj se, ljubazno.
    Ali...ne odustaje i vadi adut iz rukava...Da ti gatam...
    Ne, hvala...ne verujem ja u to!...
    Slušaj sestro, lepa si (to svakoj znam da kažu...jednom mi čak jedan rek'o da sam lepa ko Lepa Brena ) ali šteta...pre nego napuniš 30 godina posetićeš carstvo nebesko (moja ulepšana interpretacija onoga što je ona zaista rekla)
    Na to se Z. primiJo i tražio od mene da mu obećam da ću period od 29.-30. godine provesti sa njim (da me čuva, brani...šta li već).
    Nisam mogla to da mu obećam...jer sam predosećala da će do tada mnogo vode Dunavom proteći...i...jednostavno, nisam htela da ON pogazi svoju reč...
    Nisam htela da se razočaram u njega...i tako...i dan danas ga pamtim po dobrome...

    I sve nešto mislim...da smo još uvek u kontaktu...opet bi ovih dana napravio istu "grešku"...
    Budi pametan i pravi se lud

  15. #150

    Odgovor: Sito za misli

    Pre neko veče...

    Hej, šta si danas radila?
    Svašta neštA...ali odgledala jedan dobar film.
    Kakav je?
    Pa ljubavni, kakav bi bio...
    Je l' bilo sexa?
    Hmmm...verovatno jeste, nije explocitno prikazan.
    A je l' ima srećan kraj?
    Paaaaa...da...jer nekad je sreća kada se dvoje vole ali se ipak razdvoje...znaš ono...ne mogu razdvojeno ali još manje mogu da funkcionišu kada su zajedno.
    Hm..ne volim takve filmove.
    ...znam i zašto...
    Budi pametan i pravi se lud

Strana 10 od 23 PrvaPrva ... 8910111220 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Misli poznatih...
    Autor SQUAW u forumu Filozofija
    Odgovora: 2545
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 15:32
  2. Čitači tuđih misli
    Autor ANIBAS u forumu Psihologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 23:24
  3. Misli mene gone, sve do vasione...
    Autor Aca1983 u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.05.2007, 21:46
  4. Misli poznatih...o psima
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.03.2007, 01:25
  5. Računari će čitati misli?
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 01.08.2006, 07:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •