Sito za misli - Strana 15
Strana 15 od 23 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 211 do 225 od ukupno 339
  1. #211

    Odgovor: Sito za misli

    2013...
    Bila je prilično loša. Previše negativnih stvara, loših raspoloženja, nažalost.
    Ispratila sam je rado, i odlučila da mi početak 2014. i bude neki novi početak. Potrudiću se da ostvarim ciljeve koje imam za ovu godinu, da ispravim neke greške.
    Neću više da se onako loše osjećam, hoću da budem bolje.
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  2. #212

    Odgovor: Sito za misli

    Moj drug Grdna je jedan od onih likova koje svaka žena MORA da ima pored sebe.
    I često se zapitam šta li sam to dobro uradila u prošlom životu i time zaslužila da u ovom dobijem Grdnu za prijatelja.
    On je kao inekcija dobrih vibracija i smeha. Puno smeha.

    Grdna ima oooovolike plave oči. Dobre oči.
    Nikad te neće popreko pogledati. Čak i kad ti psuje sve po spisku i besan je kao furija, samo će se izbečiti i naterati te da prsneš u smeh jer tada liči na goluma. Moj Smeagol. My precious.

    Živeo je u jednoj vukojebini gde nikako nije mogao da nađe dobar posao. Završio je školu za kuvara i da bi radio to što voli morao je da putuje svaki dan. Kad plati putne troškove i račune, ispostavilo se da je radio za klikere. I da otkaz.
    Zbog toga se često svađao sa majkom.
    Nakon jedne žestoke svađe ode Grdna na brdo da šeta i malo izduva negativu iz sebe...
    -Šetam ti ja na ono brdo, dišem duboko.
    Dole u livadu neki momak i devojka čuvaju ovce...ja prilazim bliže i dalje dišem duboko jer me tu sve nešto guši. Kad sam doš'o blizu njih mal' ne umre. Smrdi ona prčotina u pičku mater! I kažem sebi: e leleee grdna, ovce neće da čuvaš!
    I spakujem se i dođem u Novi Sad.

    I tako je Grdna ušao u moj život.
    Već prvog dana na poslu mi se obratio sa: kude si kurveštijo?
    i kupio me za sva vremena.

    I mogla bih ja sada pisati o njemu do sutra...i kako voli Madonu i kako je malo isfeminiziran i kako obožavam taj njegov Slavujka naglasak i kako stalno psuje državu i pasoš i kako voli da kuva i dobar je u tome...i pisanje o njemu bi mi stvarno isfiltriralo misli kroz ovo sito...
    Pisala bih, al' nemam vremena. Idem da vratim ove seksi čizme koje sam kupila. Kožne, preko kolena, štikla dvajes cm...još mi samo bič fali pa da _deda i ja organizujemo jednu ludu noć. Vratiću ih i kupiti jedne muške.
    Grdna mi napisao da je mnogo srećan što je ova zima blaga jer ionako nije imao pare da kupi zimske cipele.
    Istog momenta sam vratila u kutiju ove seksi čizme.
    Jebeš ga, steglo me nešto u grlu.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  3. #213

    Odgovor: Sito za misli

    Citat _baba_ kaže: Pogledaj poruku
    Grdna mi napisao da je mnogo srećan što je ova zima blaga jer ionako nije imao pare da kupi zimske cipele.
    Istog momenta sam vratila u kutiju ove seksi čizme.
    Jebeš ga, steglo me nešto u grlu.
    vrati i haljinu i parfem,jer sam i ja mnogo srecna sto je ova zima bila blaga.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  4. #214

    Odgovor: Sito za misli

    nego
    imamo mi tu nasu drugaricu iz Kalifornije
    bogme jetu vec 5 meseci,koliko jos ce,to ni ona ne zna
    glupa je ta Kalifornija,mnogo
    sunce,plaza,pesak...da ti se ogadi
    i Ameri su mnogo glupi
    uopste ne znaju da se zezaju
    bar ne ko mi,osiromaseni i nedojebani
    mi smo super

    uglavnom,nasa deca obozavaju kad ona dodje jer im ona stalno cuska kradom crvene u dzep
    mi se svadjamo s njom,uglavnom,jer nam dosadjuje s insistiranjem da plati
    i sutra joj je rodjendan
    i danas sastanak,hitan,nas pametnih neamerikanaca
    niko ne zna sta da joj kupi
    a svi bi hteli da se ona obraduje
    a ona ....
    ona nosi dva para helanki pet meseci i dve-tri isprane majice
    promeni kapu
    njoj nista ne treba od odece
    ona ne koristi sminku
    ni suknje,ni haljine,ni nakit
    nema omiljenog pisca
    nema hobi
    propast,bre
    i odem ja jadna po radnjama,i svratim u Planetu
    i kupim Rangovu trenerku,ama istu kao onu sto tegli iz Amerike
    samo novu,kvalitetniju i verovatno 10 puta skuplju
    ne znam da li ce da se raduje,al bar ce da ima u cemu da spava ako nista drugo....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  5. #215

    Odgovor: Sito za misli

    Brojim sitno da pocne taj kurs, koji mi je sedmicu unakazio...sad cu stvarno radno odijelo i pidzamu da imam.
    Ali neka ga...dosadilo mi da znam njemacki samo u sebi.
    Ispala sam malo iz sina, jos tamo nekad uoci katolickog Bozica..od tada se nisam sastavila kako treba...pa sve neke turbulencije, pa ulete i lijepe stvari...neke za koje sam se posljednje dvije godine bas onako...borila. I ne umijem da se radujem. Tako mi je bilo i na fakultetu kad sam polagala prvo Poslovno pravo, a poslije Finansijsko racunovodstvo...tad sam govorila kako cu plivati po sarajevskim fontanama kad polozim...kako cu trcati gola etc. , a cim sam polozila, samo je jedna misao bila na pameti "fala k., i zasluzila sam"...tako mi je i sad. Treci mjesec kako prijateljica "padobranac" odsjeda kod nas...ja se sve nadam da ce stan na kraju naci nju, a ne ona njega. A volimo se, i dobri smo drugari...ali u nekim bliskostima ne treba pretjerivati, narocito kad se uzurpira moj privatni mali raj, moje skloniste...ja tu ludim, i onda nikome nije dobro. Jos uvijek zudim za postizanjem tog famoznog mira, te unutrasnje ravnoteze...i da resetujem neke ljude, i emocije u svom zivotu.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #216

    Odgovor: Sito za misli

    Davno sam se zarekla da ja neću biti kao ONA!
    ONA je uvek držala video rekorder na stend by-u sa sve pripremljenom kasetom...
    Ona je umela da uhvati neverovatne trenutke na tu istu video kasetu...
    Ona je posle tim, istim, sadržajem "gnjavila" (sada mogu da tvrdim...iz mog životnog iskustva) svoje tkzv prijatelje...(ali...mammmaaa...ne bacaju se bisere preD svinje )...
    ...doduše puštala je i nama...jer bili smo mladi i vazda negde zujali....
    Zahvaljujući njoj imala sam, što vele, i jare i pare...
    Ali...ja neću biti kao ona...rekoh onomad sebi...
    ...međutim...sve ćešće je ujutru vidim u ogledalu (doduše u drugim segmentima života)...

    Večeras sam uživala u intevjuu Mikija Manojlovića...i setila se nje...
    Znam da bi ga ona snimila..i sutradan nas zvala na kafu.....i sat i poL kvalitetnog programa...
    Večeras su svi meni bitni bili uz mene...
    Nisam imala potrebu da snimam...
    ...svinje nemam preku potrebu da ugošćavam...(nije doduše da nisam poklekla i pokušala...ali svinjama su dovoljne pomije...)
    I da...Ja ipak nisam kao ONA!

    Budi pametan i pravi se lud

  7. #217

    Odgovor: Sito za misli

    Ja ne mogu da vjerujem da se ovo ponovo desava..mislila sam da nas je jedna tragedija zauvijek obiljezila...i opet prokleti februar i opet proklete bolnice...ne znam imam li snage za jos jedan krug...opet sam telefonski primila informaciju...opet idem ulicama, ovog puta drugog grada, i placem...pokusavam misliti pozitivno...i vjerujem da se ljudi izvlace iz takvih situacija...ali ZASTO OPET MI? ZASTO ONA? Ta zena je lavica..i ne zasluzuje da joj se nista lose desava...ne vise. Dva dana djeluju predugo..treba mi teleport.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  8. #218

    Odgovor: Sito za misli

    Da se povučem?!
    Odakle?
    Kuda?
    Za šta?

  9. #219

    Odgovor: Sito za misli

    Na sve strane fitnesi, džogiranje, bildovanje, solarijumi, silikoni...

    Od šaha ni 'š'!
    A bili su Talj, Spaski, Fišer, Kasparov, Gligorić... Zvezde svetskih razmera; idoli nekih prošlih generacija.

    Pobeda tela, snage, izgleda nad umom?

    Možda se šah igra sada u ilegali, zaverenički?!
    Poruku je izmenio nenad.bds, 28.02.2014 u 10:46

  10. #220

    Odgovor: Sito za misli






    sito za misli upuceno na emocionalno iskustvo dozivljeno sa ovim gore . govori sve svetske jezike , peva na uvce , sapuce neke nove price , koje jos nikom nikom nisu bile ispricane , imalo je 50 godina vremena da ih smisli . sir , grozdje , celer su samo upotpunili dozivljaj , hedonizam u najtezem obliku , neizleciv , hheheeheee
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  11. #221

    Odgovor: Sito za misli

    Gadio sam se spanaća kao mali; zbora birača kad sam odrastao.
    Sad ne mogu bez spanaća.
    Verujem da bih sada i na zbor birača rado. Da kažem. U lice! Da gledam izabrane kako se vrpolje.
    Umesto zbora birača sad su internet-forumi. Umesto lica - liste partijske.
    Više ni ne lajemo jer znamo da karavani prolaze.

  12. #222

    Odgovor: Sito za misli

    Muva me drug mog sina. Doduše par godina stariji, ali drug. Prosipa se jadničak.
    Ne sviđa mi se, čak i da mi se sviđa postoji nešto više od sviđanja a to je obraz. Deplasirana kategorija do koje držim.

    Ali lagala bi ako bih rekla da mi ne imponuje.
    Ženi mojih godina kao melem na rane dođe udvaranje nekog junoše.
    Čula sam, dobro je za ten.
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  13. #223

    Odgovor: Sito za misli

    potpuno razumem junosu .
    gospodze pa jos ocuvane , neizostavni deo odrastanja ko je reko' Amarkord ?
    worst day of fishing is better than excellent day at work

  14. #224

    Odgovor: Sito za misli

    Moje sunce je izgubilo bitku. Ja sam jos uvijek u fazi negiranja svega sto se desilo danas, ruzan san...I odjednom se osjetis tako jebeno sam da te jeza hvata. Otisla je ona koja me je bezuslovno podrzavala, slusala, cuvala, branila...otisla je moja najbolja I najiskrenija prijateljica. A nije trebala, nije joj bilo vrijeme, ne po nasem kalendaru. Sad imam dva najljepsa andjela da me cuvaju. Zakasnila sam da je vidim, da je cujem, da joj kazem koliko je volim I nikad necu prestati.Izgubila je svoju bitku, ali sve ono dobro sto je prenijela na mene ce nastaviti da se bori. I dok ja disem, nece biti zaboravljena. Za deset zivota joj ne bih mogla vratiti sto mi je pruzila.
    Jebem ti ja ovakav zivot...
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  15. #225

    Odgovor: Sito za misli

    Misliiim...ko kaže da nemamo inspirativnih postova? Ja navrnem, pročitam par opaski naših cenjenih forumašica i...odmah imam inspiraciju da lanem . Malopre pročitah Isaharin post na ovoj temi, mada mislim da ga treba prebaciti u podforum Zdravlje jer je naravoučenije da "lepo utiče na ten", i odmah sam morao dodati opasku u VicOvi. Pdaaaa..važno je uvek da nas žene inspirišu !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 15 od 23 PrvaPrva ... 51314151617 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Misli poznatih...
    Autor SQUAW u forumu Filozofija
    Odgovora: 2545
    Poslednja poruka: 07.08.2018, 14:32
  2. Čitači tuđih misli
    Autor ANIBAS u forumu Psihologija
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 15.06.2013, 22:24
  3. Misli mene gone, sve do vasione...
    Autor Aca1983 u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 23.05.2007, 20:46
  4. Misli poznatih...o psima
    Autor silvia u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 31.03.2007, 00:25
  5. Računari će čitati misli?
    Autor irnik u forumu Spomenar
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 01.08.2006, 06:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •