Nisam mogao/la a da ne primetim.. - Strana 67
Strana 67 od 69 PrvaPrva ... 17576566676869 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 991 do 1,005 od ukupno 1034
  1. #991

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Potaknut temom koju je kolega memento pokrenuo...nije moglo da mi promakne:
    - Na keju Kolubare (razrovanom od bujica) trebalo je udarnički raditi. Hvala Bogu...granulo je sunce ovih par dana i ljudi su počeli da se šetaju preko mostova koji su, srećom, izdržali. Ali...il' sam ja lud ili mi se čini da je ogroman procenat, pogotovo mlađe populacije, kojoj je pretesna laka garderoba ? Sve kipi ko u expres loncu !
    Ili će biti da, najzad, stižemo u nečemu Amerikance ?
    Kod njih je preko 30% onih sa prekomernom težinom (toliki procenat imaju i levaka).
    Jbg..ima se, može se !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  2. #992

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    ...da je stvarno opšta nestašica ideja i da je lenjost standard.
    Tolika da pojedini kopiraju sopstveni post sa jednog portala na drugi, valjda da bi pobrali više lovorika ili ko zna čega ?
    Tamo za tamo, ovde za ovde! Amin.
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  3. #993

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Pošto je ovo upućeno meni, valja da odgovorim.

    Na ovom forumu nije dozvoljeno ostavljati linkove ka drugim forumima, kopirala sam sopstvenu poruku u celosti sa NS Portala. I to kopirala u istu temu jbt, koju sam ja, jbt, otvorila i ovde i tamo. Pa tačno da šizneš. Ako treba, i proces ću da opišem. Poruka je prvo napisana u Word-u, jer odavno pišem priče, a zalomilo se da mi je lično iskustvo poslužilo kao inspiracija. Pošto ovaj forum nisam mogla da otvorim, htela sam sa nekim da podelim ono što me jede jer je neko koga volim otišao, i naša priča se verovatno neće nastaviti. Hoću, bre, celom svetu da kažem kako mi se duša pocepala, a ne da me neko jebe ovde na forumu kako sam kopirala SOPSTVENU poruku sa drugog mesta. Onog momenta kad budem počela to stalno da radim, možeš da me kačiš. Do tada me zaobiđi sa takvim komentarima. Simple as that. I kad već znaš da potkačiš, nemoj se libiti da napišeš ko je i šta uradio-ime, prezime, poruka, mesto.. Da ne kažem malo drugačije, ne bih da te uvredim.

    Ovo nije napisano da bih se pravdala, mogla sam da prećutim i da se napravim blesava, kao pojma nemam da si mislio na mene. Uostalom, ti ćeš svakako misliti šta hoćeš, neće te jedna moja poruka razuveriti, tebe tako pravilnog.
    Nije kopirano zbog lovorika, ne vlažim na lajkovanja i hvalospeve. Kopirano je jer su ljudi koje volim na dva mesta. Ovde i tamo. Da smo svi na jednom mestu, poruka bi stajala na jednom mestu. I ne vidim apsolutno ništa loše u tome što želim svoje sreće, boli i ostale emocije da podelim sa ljudima koji su mi dragi, i ovde i tamo. Pa makar sa istovetnom jebenom porukom.
    Krek, krek.. Ne gudra

  4. #994

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    ..da često promakne, mnogima, poenta i suština.
    - Ne, nije ovo upućeno samo tebi bilo, čak i Beliverka je isto to uradila ranije (to si znala i sama...)
    - Niko tebe ne sexa ako ti ukaže na grešku. Uostalom moderator si dugo vremena bila i ZNALA si za pravilo napominjanja da je nešto kopirano bilo odakle.
    -"Onog momenta kad budem počela to stalno da radim, možeš da me kačiš. Do tada me zaobiđi sa takvim komentarima. Simple as that."
    Ovo je vrhunac bahatosti jer nigde ne postoji pravilo da neko može STALNO da krši pravila, pa tek onda da ga "kače".
    Poenta ti promakla! Da nisam bio u pravu ne bi tek delom ovog posta iznad uradila što si trebala odmah. A bilo je tako "teško" samo dodati ranije "P.S. Ovo je kopiran moj post sa nekog drugog portala." AMIN.
    Lajkovanje? Namerno sam ga pomenuo jer sam znao da ćeš reagovati ali sam dodao "ili ko zna čega" da bih te naveo da KAŽEŠ zašto si svesno izostavila da je to kopija odnekle. Vidi..i dobila si lajk baš od osobe koja na takvo postupanje (kopiranje odnekle bez navoda da je kopija) ima gledište identično mojem. Samo..dobila si ga jer si škorpija kao i ona i jer si se brecnula na mene .
    Suština ti promakla!
    Ko ti više želi dobro? Onaj ko ti ukaže kada grešiš ( a i sama si to znala) ili onaj ko ti "tapše" kada srljaš?
    Nije da ne razumem da si rovitog emotivnog stanja, nije da nisam znao da ću biti gromobran, samo ti želim ukazati da UVEK sagledaš suštinu, ne predstavu za rulju! Identičan sud o nečemu a jedno ti ukaže na grešku, drugo te pohvaljuje!
    Sutra, kada budeš mama, ti razmisli da li ćeš ćuškom nagraditi dete kada prvi put bude donelo tuđu olovku iz škole ili ćeš to uraditi tek kada bude tuđi auto ukralo i dovezlo kući. "Onog momenta kada budem počela to stalno da radim..." izbaci iz upotrebe (zamisli da to kažeš panduru kada budeš uhvaćena u sitnoj krađi čokolade u Supermarketu).
    Nadam se da ćeš hladnije glave pročitati i shvatiti poentu i suštinu svega napisanog. Nadam se ..jer verujem da odrastaš u dobru i fer osobu .
    Poruku je izmenio Sivi, 04.07.2014 u 16:05
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  5. #995

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Znaći Sivi čovek-mentol.

    Elem...

    "...dani prolaze, ko list na vodi plove
    dok ne potonu u sećanje..."

    ...kad te neko zavoli, samopouzdanje ti poraste. Kad te neko istinski zavoli, samopouzdanje ti dodatno poraste. Kad te neko dobar i lep zavoli za sva vremena, neminovno se zapitaš šta tu nije u redu . Šalim se. Dani prolaze, a ti vidiš da se ljubav menja, uzimajući najrazličitije oblike, ali te i dalje obavija svojim toplim, baršunastim prstima, i čuva te od vremena koje odnosi sve.

    Noćas će biti 3 nedelje od kad se ubila moja tašta. Tašta je jako ružno ime i nikad je i nisam tako zvao. Od kad smo se upoznali, iznad nas su puckala ona srcad kao u crtaću, i ona je bila moja surogat mama, moja zamena za original staru kevu. To sam joj stalno pričao. I u telefonu mi stoji Mama Katarina. Jedno veselo, predobro, preosetljivo, prenežno stvorenje za svet oko sebe. Neko ko se smejao iz sveg glasa. Neko koga je bilo tako lako voleti. Ko ne ume da se ljuti. Ko će ti dati i više no što ima. I tako, pre 3 nedelje, otišla je. Naravno da nisam mogao da izdržim a da ne uđem i vidim je pre no što je odnesu. Ležala je na podu. u onoj njenoj staroj trenerci i rupičastoj majici, sa naočarima na nosu, kao da spava. Jedino joj je lice bilo malo pomodrelo. Dodirnuo sam joj obraz, bio je leden i ukočen. Dodirnuo sam joj kosu, ona je bila ista. Dodirnuo sam joj noktić, sveže nalakiran tamnocrvenim lakom. Poljubio sam svoj prst i pritisnuo ga na njen nosić. Za zbogom. Za doviđenja. Za sve priče koje smo mogli zajedno da ispričamo.

    Dani prolaze, a neki ljudi nikad neće potonuti u sećanje...

  6. #996

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Važi. Što se mene tiče, nisi u pravu. Što se tebe tiče, u pravu si.
    Kraj priče.
    Krek, krek.. Ne gudra

  7. #997

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    ....da još uvek niko nije pljucnuo na Ruse glede Južnog toka...
    Budi pametan i pravi se lud

  8. #998

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    ....da još uvek niko nije pljucnuo na ruse glede južnog toka...
    Саће бигранцер и његов праведнички бИЈЕс
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  9. #999

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    ...kad god Josa citira sve veliko postaje malo
    Da je žeMsko bilo bi alarmantno...ovako....
    Budi pametan i pravi se lud

  10. #1000

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Citat leptirić kaže: Pogledaj poruku
    ...kad god Josa citira sve veliko postaje malo
    Da je žeMsko bilo bi alarmantno...ovako....
    Овако баш супротно јер у супротном није лоше кад је супротно

    Не знам откуд тај феномен, и мени у посту некад претвори све у мала слова... већ годинама тако... мислим да ме неко од модова зајебава...
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  11. #1001

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Да опет нисам овдје била сто година, и да сам затекла обавјештење од јуна. Нисам сигурна је ли ова или прошла година
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  12. #1002

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Белиеверкин потпис.

    И морам да споменем да ми се не свиђа.

    Нема то везе са белиеверком, даму ценим, поприлично поштујем а и драга ми је.

    Али то компликовање... што сам старији, мање га подносим. Мислим да је рад и труд пуно боље уградити у везу него у освајање.
    За землю родную не на жизнь а на смерть
    Воевал с врагами Володимир князь
    Многая лета
    Многая лета
    Многая лета
    Русской земле

  13. #1003

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    Bravo tregerašu !
    Mnogo je teže zadržati jednu ženu nego osvojiti njih 20 !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

  14. #1004

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    taman sam htela da uzvratim sa Konju! ,kad cvrc....ne dadu reput...... Anibas nije tu da na nju potrosim to sto moram,tako da......
    Ploviti se mora i bez broda ..

  15. #1005

    Odgovor: Nisam mogao/la a da ne primjetim..

    ...da je naš cenjeni - Vazda gazda- najzad opravio forum bez onih Fejsbuk idiotluka !
    Zato...SVAKA TI DALA (bez obzira što se još cediš od kiše )!
    Uostalom..biti lako odeven je prednost prilikom susreta sa suprotnim polom !
    Lav je možda kralj životinja ali nikada vuka nećeš videti da igra u cirkusu .

Strana 67 od 69 PrvaPrva ... 17576566676869 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ja nikad nisam
    Autor andjela pizelli u forumu Pričaonica
    Odgovora: 335
    Poslednja poruka: 01.09.2016, 00:13
  2. Kajem se što nisam...
    Autor Najgora u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 25.10.2014, 23:35
  3. Kako si mogao?
    Autor SQUAW u forumu Kućni ljubimci
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 03.02.2008, 00:52

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •