Da li ste postali telefonski zavisnici?
Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 61
  1. #1

    Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Koliko dugo možete da "izdržite" sa isključenim mobilnim i da li ga uopšte gasite (naravno privatni, u slučaju da imate i poslovni)?

  2. #2

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Hmmmmm...jedno vreme sam stvarno bila opsednuta sms-om. Kuckalo se dan i noć. Ne da telefon nisam gasila, nosila sam ga, bukvalno, svuda sa sobom, čak i u toalet. Noću bih dežurala sa jednim okom otvorenim, a ako bi se desilo da zaspim, budila sam se u znoju i panično tražila "pisamce" na ekranu.
    A onda sam se izlečila. Nabavila sam računar...
    Danas telefon obavezno gasim noću, nekad čak i u toku dana ( ili ga stavim na "silent" ) i ne dobijam nervni napad ako shvatim da sam ga zaboravila u drugoj torbi.
    "Toliko je bilo u zivotu stvari kojih smo se bojali. A nije trebalo.
    Trebalo je ziveti. "

  3. #3

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Ja sam apsolutni telefonski zavisnik. NIKAD GA NE GASIM! Mada vise vremena provodim tipkajuci poruke nego razgovarajuci

  4. #4

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Uuuu, kad se samo setim kako se manijacki kucalo ono dok su poruke bile DŽ Ma, nista drugo nisam ni radila, vec samo kuckala... vrhunac je bio kad sam jednom pricala telefonom sa drugaricom i u isto vreme joj slala poruke I onda se ljudi jos iscudjavaju sto ne gledam dok kucam
    Posle toga sam malo o'ladila i sad saljem poruke kad ne mogu da pricam, il' kad neko ne moze da se javi, a treba da ga/je nesto obavestim... il' jednostavno da zajebavam
    Gather ye rosebuds while ye may...

  5. #5

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Uuuuuuuuuuuuuuu nisam imala pojma koliki sam zavisnik dok nije počeo da me drnda onaj punjač koji je na svu sreću zamenjen Iskucala sam tone poruka, ali još uvek ne znam da kucam bez gledanja ( kao neki ) i nikada ne gasim telefon, nema potrebe... kad ne mogu da se javim, ja se ne javim ili ga prosto ne čujem što se češće dešava.

    Čudo jedno je ta sprava, k'o i ovaj kompjuter 'bem li mu kolačiće

    Ali, i pored svega toga mogu da se istripujem, kad treba i kad želim, da odem van civilizacije (u bukvalnom smislu), i da ga potpuno isključim i ne dodirnem ga X dana (i komp isto tako) i kao, super mi je o'ladim malo.

    Svakako sam SMS junky. Ili, bolje reći, volEm sve što ima tastaturu, dugmiće, etc

    Jaje kaže:
    kad se samo setim kako se manijacki kucalo ono dok su poruke bile DŽ
    Ništa mi ne pričaj
    Gaa wiin daa-aangoshkigaazo ahaw enaabiyaan gaa-inaabid


  6. #6

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Auuuu gde me nadje
    Joj to vrijeme testiranja poruka i kod nas je bilo ludo. U danu se znalo slati stotine poruka. I sjecam se jednom sam dao sestri mob kad je dosla na ljetovanje kod nas i bio sam ko blesav bez njega, a bilo je svega 2 dana
    E ondak dodjoh u USAu i ladno sam pola godine bio bez mobilnog. U pocetku je bilo stalno neki strah od potrebe za istim. Sad sam ponovo se mobilisao al' nisam ni blizu ovinsnik ko prije, valjda cijena utice
    A znam i ja da kuckam bez gledanja
    You're not your job. You're not how much money you have in the bank. You're not the car you drive. You're not your fucking khakis. You're the all-singing, all-dancing crap of the world.

  7. #7

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Citat SQUAW kaže:
    i nikada ne gasim telefon, nema potrebe...
    Jes', vala, sad se setih da na to nisam odgovorila. Ni ja ga ne gasim, jer se cesto desi da me neko zove dok ne ustanem (a kad ustanem u 11 onda sanse za to i nisu tako male ), dakle samo ga malo utisam, cisto da se ne istraumiram ako pocne da zvoni
    Gather ye rosebuds while ye may...

  8. #8

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Pitam zato što se moja okolina nemože načuditi kada negde čak ni ne ponesem tel. A on, kao po nekom pravilu, zvoni uglavnom kada je najmanje potrebno!

  9. #9

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Joj, pa ja vec 3 meseca nemam kredit! U pocetku je bilo strasno, kuckala sam i dan i noc, poruke su slane na sve strane, trosila sam kredit kao luda... Moj tata bi dobio nervni napad svaki put kada bih mu dosla i trazila pare za kredit. Ma veci je bio moj racun za mobilni, nego za fiksni telefon Kasnije sam presla na telefoniranje, tj., vise sam zvala, nego sto sam slala poruke, bilo mi je lakse... Sada sam malo smirila 'strasti'... Presla sam na mailove

  10. #10

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Tezzak sam SMStichar! A poshto upravo predjoh na post paid, veshe nece biti ni onih kratkih perioda kad nemam kredita

    I nemam nishta protivu, volem SMS i SMS voli mene.

  11. #11

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    gasim samo ton nocu, ako sam kuci.. selektivno javljanje
    i ovisnik sam, totalni... ne sme da fali.. uvek sa mnom

  12. #12

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    uh, jesam.. pitam se kako sam ranije mogla da "funkcionisem" bez dragog mi "mobitela"

  13. #13

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Nevolim ni jednu vrstu telefona!Svojevremeno sam radio u komercijali,a ko je radio taj,ili slican posao-shvatice me.

  14. #14

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Mesecni racuni od $700 - $1200 (koje naravno neplacam ja)
    govore dovoljno!
    nomen est omen

  15. #15

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    mobilni nosim uvijek i svuda, ali nisam ovisnik, niti će mi se desiti da čukam poruke u društvu, osim ako nije nesto hitno. uglavnom mi stoji u torbi, a vadim ga samo po potrebi. e međutim, tko se sjeća onoga perioda kada su poruke bile besplatne - e tada je bila druga priča. tada se od telefona nisam razdvajala ni dok sam spavala - bio mi je uredno sklonjen pod jastuk.
    nattydread is coming to dinner

Strana 1 od 5 123 ... PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •