Da li ste postali telefonski zavisnici? - Strana 4
Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 46 do 60 od ukupno 61
  1. #46

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Pa sad kako se uzme, može se protumačiti na više načina.
    Nisam ljubitelj dugačkih razgovora.
    Ali s druge strane, nikada ne bih otišla kod komšinice a da je prvo ne pozovem telefonom da vidim da li je kući i da li je zauzeta.
    Ne mogu da zamislim život bez telefona, bilo fixnog bilo mobilnog, jer je telefon kao sredstvo svakodnevne komunikacije postao neophodan.
    Ali uvek ću se radije sa nekim videti, sesti i ispričati nego daviti dva sata preko telefona.A da bismo se videli prvo moramo da se čujemo i dogovorimo kada i gde ćemo se videti.
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  2. #47

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Citat shacky kaže: Pogledaj poruku
    Pa sad kako se uzme, može se protumačiti na više načina.
    Nisam ljubitelj dugačkih razgovora.
    Ali s druge strane, nikada ne bih otišla kod komšinice a da je prvo ne pozovem telefonom da vidim da li je kući i da li je zauzeta.
    Ne mogu da zamislim život bez telefona, bilo fixnog bilo mobilnog, jer je telefon kao sredstvo svakodnevne komunikacije postao neophodan.
    Ali uvek ću se radije sa nekim videti, sesti i ispričati nego daviti dva sata preko telefona.A da bismo se videli prvo moramo da se čujemo i dogovorimo kada i gde ćemo se videti.
    I bre ko da mene slušam.
    Nikad ne bi ozbiljan razgovor vodio preko tel. volim da gledam u osobu sa kojom komuniciram.

  3. #48

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Ne mogu zamisliti život bez telefona. Naravno da više volim sjesti sa nekim,popiti kaficu i ispričati se,ali neke meni drage osobe su daleko i zato je tu telefon. Ako nisam u prilici da ih nazovem bar im mogu poslati poruku,čisto da znaju da mislim na njih.
    I'm floating on air..

  4. #49

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Da!

  5. #50

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    pa nisam.
    prije sam vise trosila kredit,sad imam 5,50KM a isice za 10-15 dana. a inace bih u ovo vrijeme imala 0.00KM ^^
    nemam razloga zasto da trosim,pa ga u posljednje vrijeme jedva i upotrebljavam.. uvijek kasnim sa porukama i propustenim pozivima,jer ga vise ne nosim za sobom svuda..
    i mislim da je to dobro. jedino sto sad treba tako i sa internetom da se smanjuje..
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  6. #51

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Nazalost i ja sam jedna od tih!
    Here I go again...

  7. #52

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Godinama,mobilni i ja smo jedno.Nema šanse ni u prodavnicu da odem bez njega.Svaki mesec imam besplatnih 200 minuta i 200 poruka u tarifi,i uglavnom minute potrošim knap,ali mi zato poruka manjka.Ali to mi je jedini način da sam blizu svojih voljenih,pogotovo sa ćerkom,koja je uvek puna priče u poverenju,pa razgovor obavimo putem sms-a.Jesam zavisnik i nije me sramota priznati.
    Nije teško biti fin ali je nekad glupo...

  8. #53

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Erika...posaljes 200 poruka za mesec?
    Pa ja toliko na dan ...i nisam uopste zavisnik
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  9. #54

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Citat BoginjaMarija kaže: Pogledaj poruku
    Erika...posaljes 200 poruka za mesec?
    Pa ja toliko na dan ...i nisam uopste zavisnik
    ...nahrani piliće i ništa ne diraj...

  10. #55

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Ja sam izleceni zavisnik Ranije je mobilni telefon bio uz mene celo vreme, nosio sam ga apsolutno svuda i uvek imao sta da "cacnem" oko istog. Pratio sam i razvoj tehnologije, pa sam znao za svaki novi model i pre nego se pojavi u prodaji. Sada je telefon samo korisna stvarcica koju koristim iskljucivo za kratke razgovore i sms.

  11. #56

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Citat lav71 kaže: Pogledaj poruku
    ...nahrani piliće i ništa ne diraj...
    Moram da ga diram,kad mi tandrce po ceo dan.

    Ne gajim domace zivotinje vise...
    ...samo divlje
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  12. #57

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    olakšava život, ubrzava mnoge stvari, neophodan za rad, zgodan kad putuješ svaki dan na posao, pruži i poneki prijatan trenutak..

    sve u svemu, korisna stvarčica..

    e sad, da li sam zavisnik ako koristim sve njegove prednosti, nisam razmišljala o tome..ali vidjala sam ekstremne slučajeve koji ne odvajaju palac od njegovih tipkica i znam da nisam jedan od njih..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  13. #58

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Ma kakvo gašenje mobilnog, ni u ludilu. Telefon mooora biti uvek upaljen za "ne daj Bože". Da, postala sam zavisnik i ne mogu bez njega...baterija ne drži ni pola dana
    Volim je od štala do neba, od blata do pšenice, toplu od ciganskih gudala i blagdanskih očenaša, vršidbenu i zadušničku, smeđu kao devojačke pletenice, tu zemlju čardaša, čaša i bezemljaša ...tu Vojvodinu bogomojačku, i bezbožničku, i ivnsku, belju od jaganjaca, crnju od paljevina, tu Vojvodinu svetonikoljsku, velikogospojinsku...

  14. #59

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    Ne posebno,verujem da koristim ttrecinu njegovih mogucnosti

  15. #60

    Odgovor: Da li ste postali telefonski zavisnici?

    pa nekako mislimm da sam veci ovisnik bila prije ovog smart fona dok nije bilo neta na telefonima.. a i smart fon sam kupila tek pred pola godina.. dugo sam mu odoljevala. stvarno nisam htjela da ga kupim, ali sam na kraju zbog posla morala.. trudim se da ga koristim samo kad moram.. pozivi, poruke, to je neki minimum.. ponekad dok cekam zeleno virnem u poslovni mejl a sve ostalo vise manje kad dodjem kuci
    ne slusam muziku na njemu i ne gledam filmove.. a i najvise me iritira sto su svi postali toliko zavisni od tih telefona i sto svaka stvar mora da se okaci na neku od drustvenih mreza ali mislimmm da me najvise od svega iritira kad osoba sa kojom pricam bulji u telefon kao da ce nesto ne-znam-kako-bitno propustiti
    moomoo meee jooouu

Strana 4 od 5 PrvaPrva ... 2345 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •