Just a perfect day... - Strana 2
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 41
  1. #16

    Odgovor: Just a perfect day...

    @Izabelitta - upravo sada uzivam u tome- sareni prstici, kuhinja u haosu, smeh, radost na njegovom licu kad je poceo da farba jaja temperom da ih krasi slicicama, pa sreca kad je ugledao korpe, pilice i sve ostalo sto sam spremila i dekorirala za praznik. Njegova pitanja, pitanja, pitanja ....
    Spremanje torte i kolaca...stoji na stolu dok gleda kako se muti torta..Umace prstice u gotov slag i slatko ga lize...Musav nosic i lice, pa jos musaviji poljubac za mamu

    Umorna jesam...preumorna...Ali sve to nadmasi sreca koju osecam, jer konacno i ja mogu da uzivam u ovim stvarima...I pokusavam da sacuvam u sebi svaki detalj.

    Da, just a perfect day


  2. #17

    Odgovor: Just a perfect day...

    Očekujem ga.

    Da nije tako, čemu uopšte život?

  3. #18

    Odgovor: Just a perfect day...

    Moj savršen dan?

    Buđenje u 08,00. Subota ili nedjelja.

    Spremanje i polazak u 09:00 prema Sljemenu.

    Dolazak oko 09:30 i kretanje prema vrhu pješice.

    Na vrhu Sljemena da smo oko 12:00, ovisi o zastojima po putu (klinci, voda, umor).

    Uživancija na vrhu - hrana, rekreacija, druženje, izležavanje - jednom rječju 'piknik'.

    Polazak doma oko 16:00-17:00.

    Dolazak doma oko 20:00.

    Tuširanje i skupljanje dojmova.

    Spavanac.

    Voila
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #19

    Odgovor: Just a perfect day...

    Ok, današnji možda i nije baš savršen ali je baš, baš sjajan dan... Unela neke novine u kuću, obradovala jedno malo voljeno biće, videla se sa ljudima sa kojim dugo nisam... Kratki ali slatki rezovi današnjeg dana...
    nije dotakla ništa što bi moglo da boli
    njene ruke su bele kao led
    njene misli su čiste, ona misli da voli,ona veruje, veruje

  5. #20

    Odgovor: Just a perfect day...

    Juče..

    Bombica i ja, smeha i topline čitav dan..falio nam je samo njen sinčić da savršenstvo bude još savršenije..

    svratismo na blic kod još jedne predivne osobe..i sedim i gledam u dva najdraža bića, dva prava prijatelja..ostvarenje mog sna, da ih vidim tako na jednom mestu..njih dve, bez kojih bih išla luda ulicom..

    savršen dan..
    Osmeh je kriva linija koja ispravi sve..skoro sve..


  6. #21

    Odgovor: Just a perfect day...

    Pre bi rekla savršeno veče...
    Momci na dva i po satnom rođendanu, a moj muž i ja u gradu, u šetnji i priči...kao i onog aprila pre mnooogooo godina...pružila nam se prilika, pa smo šetali onim starim stazama i razgovarali
    Da...moglo bi se nazvati savršenim...

  7. #22

    14 Odgovor: Just a perfect day...

    Kada se završi njeno veličanstvo noć, koja mi najviše prija, u najlepšem društvu onih koje znam... i koji me znaju... često mislim - mnoge bolje i više, nego samu sebe.
    Tako dočekam jutro, sa osmehom u očima.
    Buđenje čeda, maženje... pakovanje i odlazak u vrtić...

    Osmehujem se starijoj gospodi uz nezaobilazno ''dobro jutro'', mada mi se često omakne i ''dobar dan''... ipak je neprospavana noć iza...

    Svi su nasmejani... raspoloženi...
    Lepo mi je, srećna sam...

    Iščekujem sutrašnji dan. Odlazak kod tate... Proslavu Đurđevdana... Samo iščekivanje ima posebu draž...

    Muzika iz susedne prostorije, Kiki peva... uživam u njegovom glasu, i muzičkom izboru, ponosna sam...

    Moje, najmoje...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  8. #23

    Odgovor: Just a perfect day...

    jedan najobicniji dan podeliti sa onim koga volis.............

  9. #24

    14 Odgovor: Just a perfect day...

    Kiki se odmara... Osluškujem kako diše....
    Kujem plan, kako ćemo da odemo do sela... a kiša dobuje...
    Šljapkaćemo po baricama i vrištati od sreće...
    Vratićemo se kući, prljavi kao prasitJi...

    I nikom nije lepše, neg' je nam'...
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  10. #25

    Odgovor: Just a perfect day...

    Za nahraniti zivotinje u zooloskom...
    Back in red!

  11. #26

    Odgovor: Just a perfect day...

    savršeni dan zavisi od slučaja,do slučaja.Trnutno sam opsednut nečim,što mi je nedostižno.Pa tako maštam da provedem sa osobom 24 sata potpuno sam,u razgovoru,i lakom petingu.Nije mnogo,zar ne.Mislim,realna želja.
    ALi je sreća relativna.Verovatno bi dan posle porasli apetiti,kao što to uvek biva.
    Ironija povijesne zbilje
    Neka Umre Svako Ko Mrzi Partizan

  12. #27

    14 Odgovor: Just a perfect day...

    Svaki dan proveden u divljini, mogla bih da svrstam u ovu kategoriju.

    Jutro, uz kafu na otvorenom prostoru i pogledmo na zelenilo. Odlazak u prodavnicu i pravljenje pravog malenog rituala od toga...
    Doručak uz domaći paradajz, koji jedemo kao jabuke... (bez soli - naravno)
    Aktivni odmor u bašti...
    Dolazak ujaka kog nisam videla godinama, malene Ane, koja je medena, i uživa u igri sa Kikijem.
    Mnogo priče... Mnogo smeha...

    Odmor za dušu...

    I ovaj dan će da bude još jedan od takvih dana, jer je samo pakovanje za povratak u divljinu, pravi događaj - igra.

    Tata, Kiki i ja... Tri generacije, koje veoma lepo funkcionišu.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  13. #28

    Odgovor: Just a perfect day...

    ustajem u pola sedam,istusiram se ledenom vodom(uzgred ni jedno od ta dva nikad necu uspeti da ostvarim) onda pijem cedjenu narandzu koju mi je moj dragi napravio.On ionako ustaje ko vampironda klopamo nesto lepo,pa idemo u grad na kaficu.I onda ceo dan se a uvece izadjemo u lud provod.Znam,znam ja sam jedna obicna zivotinja svedena na culne uzitke ,ali sta cu

  14. #29

    Odgovor: Just a perfect day...

    gledam unazad....
    borkov rodjendan je uvek bio perfect day....
    ... i jucheR isto....

  15. #30

    14 Odgovor: Just a perfect day...

    Vikend - dolazak najrođenijih. Proslava jednog rođendana, na daljinu
    Juče, odlazak u centar sela, gde su se nalazili licideri.
    Posmatrala sam Kikija kako uživa na svim onim džidža bidžama, od ringišpila, preko automobila - do traktora ( i mi traktor za trku imamo )
    Pomislila sam na neke drage ljude, koji su prošle godine bili sa nama. Šetali, pričali, prisustvovali mom cenkanju, pa se povukli ...

    Danas ih slatko iščekujem - ne smem Kikiju još uvek ništa da kažem.
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •