Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi - Strana 2

Prikaz rezultata glasanja: Smanjena ocena iz vladanja...

Učesnika ankete do sada
46. Ne možete da glasate na ovoj anketi
  • da

    31 67.39%
  • ne

    15 32.61%
Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 45
  1. #16

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    Ja sam u svakom prvom polugodistu imao 3 ili 4 iz vladanja.Malo bezanje malo sranja i tako to.Zato u drugom polugodistu sam

  2. #17

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    Od osmog osnovne do kraja školovanja konstantno sam imao 1 i predisključenje zbog vladanja ali pošto sam imao dobre ocene nisu mogli da me izbace.
    Kasnije u vojsci sam presedeo preko mesec dana u pritvoru takođe zbog vladanja. Od raznih pravila me uvek nekako zasvrbe usta.

  3. #18

    10 Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    Hm
    U osnovnoj me nikad nije bilo na casovima ali sam bila u svim mogucim sekcijama,predstavljala skolu pa su mi gledali kroz prste,bila i vukovac

    Usrednjoj sam bila prva iz generacije koja je kidnula sa casa i to kad su se zakljucivale ocene na tromesecju naravno samim tim i prva sa smanjenim vladanjem...
    Inace smo kao razred cesto dobijali kolektivno smanjeno vladanje zbog kolektivnog bezanja sa casova...
    Ali u svedocanstvu se nekako naguralo do primerenog
    Na faxu imam pravo na 3 izostanka iz svakog predmeta,a kod nekih moze i 4 pa rasporedjujem sebi kao mi odgovara

    Uf,bas ne volim skolu

  4. #19

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    A postoji li još uvek "Knjiga obaveštenja" koju su dežurni učenici raznosili po časovima i nastavnici su čitali obaveštenja direktora škole, pa između ostalog i razloge za smanjene ocene iz vladanja? Kakvi su to razlozi bili! Eh, u moje vreme je drug imao konstantno smanjenu ocenu iz vladanja jer je puštao kosu i nije hteo na zahtev nastavnika da se ošiša na primerenu, mušku frizuru.
    U osnovnoj nam je stalno bilo prećeno da ćemo dobiti smanjenu ocenu iz vladanja zbog raznoraznih gluposti. Najsmešnije bi bilo kada bi kompletan razred napravio neku glupost, pa bi pretili da ćemo svi imati smanjenu ocenu. Meni su pretili smanjenom ocenom jer sam bila dežurna za "ispravljanje krivih Drina" sa nastavnicima (eh, ja večiti pobornik za pravdu). U srednjoj sam besomučno bežala, ali sam nekako uspevala da te časove i opravdam. Dobra stvar u tome biti jedan od najboljih učenika je što časove koje ne uspeš sam da opravdaš, opravdaju ti profesori iz čijih predmeta si tzv. zvezdica (postoji li još taj termin kod profesora). I nekako sam uvek vukla tih graničnih 6 neopravdanih.
    Čini mi se da je ta ocena iz vladanja prosto sredstvo da škola da jedan no-no više roditeljima da "uzmu decu u čvrste ruke" nego samoj deci.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  5. #20

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    imala sam smanjenu sad u osmom razredu jer sam pobegla sa istorije,ali mi je do kraja polugodista popravila
    Vise je za zaljenje onaj ko zbog pameti izgubi ljubav,nego onaj ko zbog ljubavi izgubi pamet...

  6. #21

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    U osnovnoj sam bila jos i dobra , nije bilo bezanja al' u srednjoj...
    Imala sam na kraju prvog jedinicu iz vladanja zbog neopravdanih.
    To je moj dragi tajo zapravo ucinio za mene. Hajd da malko objasnim.
    Kao nesto sam trenirala kosarku u to vreme i trener nam je jednom mesecno davao blanko opravdanje za izostanak iz skole. Kad god mi zelimo, ali samo jednom mesecno. I tako sam ja ustvari za sve casove imala opravdanje al' razredna to sacuvala, pa kad je cale dosao na prijemni pokazala mu i on joj lepo rek'o da to pise sve neopravdano. Zena tako i uradi.
    Najveci fazon je bio sto je na tim opravdanjima pisalo nesto kao; ''zbog obaveza u klubu... tad i tad... '' a ja bezala sa prvih jutarnjih casova! Pa mislim kakve su to obaveze u 7 ujutru? I sto smo nas dve iz odeljenja bile u istom tom klubu, pa bar da smo se dogovarale da nas u isto vreme nema.
    Skoro pa je i ona imala keca zbog mog tate.

  7. #22

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi


    nije mi se to nikad desilo,ali kako sam pocela ne bi bilo cudo da mi se desi....
    valjda se nece desiti...
    And even though you're fed up, you got to keep your head up.

  8. #23

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    u osnovnoj nikad.... do kraja sedmog nisam imala ni jedan neopravdani... u osmom chitava dva...
    ali sad u srednjoj je zato druga pricha... bezim ko luda... nekad ni sama ne znam shto. proshle godine sam imala smanjenu ocenu na chetvrku na tromesechju, ali mi je razredna podila na kraju. sadi slichna pricha.... vuchem 7 komada od polugodishta... mislim, nije da se bunim... koliko bezim ovo je extra!


    I'm not evil.... I'm just up to no-good...

  9. #24

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    U osnovnoj nisam bjezao, ali u srednjoj... Ocjena mi je smanjena na polugodju, a na kraju nam uvjek poklone primjerno vladanje
    ZVEZDA mi je sve...

  10. #25

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    U osnovnoj školi sam bio primerno dete. Bez mrlje na karijeri.

    Međutim, više puta sam kažnjavan dok sam pohađao gimanziju. Uglavnom su to bili ukori, ali i smanjenje ocene iz vladanja na polugodištima. Pošto sam imao nezvaničnu titulu, u ono vreme vrlo laskavu i prestižnu, vanredni učenik, jer ponedeljkom nisam uopšte išao u školu, samo su me ocene spašavale od nekih drastičnijih mera prema meni...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #26

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    da u srednjoj sam imao keca iz vladanja i smanjen uspeh za 1 ocenu na kraju godine ...
    razredna me je obožavala i dan danas je vidjam ali žena je morala da mi da keca jer se jednostavno žalila direktoru profesorka fizičkog da sam je štipkao za guzu ostalo nije rekla
    Branio sam se pred direktorom da nisam mogao da odolim njenim oblinam a onda je rekao ko da on ne bi ali ima ženu i decu ...
    a ja mu reče da mi ne zamera onda kad ja nemam ženu i decu pa me onda otero u p.m.
    Ko je za jednu voznjicu

  12. #27

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    nego sta sam nego imala.. doduse, do 7. osnovne nisam imala.. pa su mi sibnuli smanjenu ocenu zbog izostanaka.. misssim, bezala iz osnovne, ko to jos danas radi..
    ali u srednjoj nisam imala smanjeno, opravdanja su uvek bila validna i ja ostala postedjena.. iako je razredna da ce mi se kad tad najebati keve za sve izostanke.. za 4 godine imala sam 500 izostanaka.. ponekad se cudim kako sam zavrsila srednju..
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #28

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    Exx kad se setim.,..U prwom srednje,..dok jos nismo ni upoznali skolu kako valja,..neka sranja smo pravili,..i samo sledeci dan ujutru prwi cas kod razredne,..
    Ewo njene reci: Dobro jutro !!..Neka ustanu sledeci pojedinci,..nabrajala nas je nekoliko,.. i swi koji su ustali su podobijali kechine iz vladanja,..znaci nema 4 nego kechina,..mislim bash sam lepo zapoceo skolovanje,..xexee
    al ne brinite se kasnije sam ga popravio ; ))
    Ljubav je jedina bolest od koje ne elimo da ozdravimo!

  14. #29

    Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    Dva puta. Prvi put u 6. razredu, zbog glupog nastavnika istorije, a drugi put je bilo ove godine, ali sam nekako uspeo da popravim sve to. A o ukorima razrednog staresine i nastavnickog veca vec da ne govorim . . . . Ali sam odlican djak pa mi cesto progledaju kroz prrste.

  15. #30

    05 Odgovor: Smanjena ocena iz vladanja u osnovnoj školi

    Iako sam 8 razred i zavrshavam srednju,ne zelim da prouzrokujem neke gluposti koje bi mi smanjle ocenu(mada bih rado izmlatila neke pogubljenice)
    Nikada do sada mi nije bila smanjena ocena,i nadam se da necje....

Strana 2 od 3 PrvaPrva 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Dete pre škole i u u školi
    Autor Nefertiti u forumu Online savetnik
    Odgovora: 4
    Poslednja poruka: 06.02.2017, 21:52
  2. Striptiz u školi
    Autor Lillith u forumu Spomenar
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 03.05.2007, 10:39

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •