"Lude" kombinacije
Prikaz rezultata 1 do 8 od ukupno 8
  1. #1

    "Lude" kombinacije

    Uvek se odusevim kad vidim neke "lude" kombinacije odece. Boje, materijali, komadi odece - koje nikad ne bih spojila, a kad vidim da ih neko drugi nosi - oduseve me.
    Nekako navikla sam da uvek igram na "sigurno" - obucem i iskombinujem ono za koje znam da nema promasaja. Iako recimo pre toga probala sam nesto neobicno da iskombinujem... Jednostavno nemam hrabrosti...

    Znaci - koliko ste hrabri da se obucete u neku "ludu" kombinacuju?


  2. #2

    Odgovor: "Lude" kombinacije

    Ne volim klasiku, leti pogotovo.
    Nemam problema da uparim neku ludu odevnu kombinaciju,jer i inace ne volim uniformisanost u oblacenju i da se oblacim na sigurno, gde nema promasaja.
    Nosim ono sto mi se svidja i kako se u tim trenucima osecam,
    ponekad znam i da preteram, ali ako mi se dopadne odraz u ogledalu,
    bas me briga sta ce neko reci ili kako ce me pogledati ispod oka.
    Mislim da to nema veze sa hrabroscu, vec sa stilom i ukusom.
    Neko ni u ludilu ne bi obukao neki komad garderobe drecavih boja ili
    neku haljinicu, koja nije po propisu
    Neko opet moze obuci najludji komad garderobe, ali ga nece znati nositi,
    eto imam "hrabrosti" za lude kombinacije,a ako me jos zatrese inspiracija ...

  3. #3

    Odgovor: "Lude" kombinacije

    Isfucana dzins jakna i crvena, uska kozna kravata na beloj kosulji sa diskretnim prugicama mi je bila nekada dobitna kombinacija,

    kao i plava bunda (u onom klasicnom vojvodjanskom stilu, samo plava) sa cizmama sa spicastim nosom i usivenim cvetnim motivima,

    pa recimo Phil Collinsov stil: gornji deo odela na obicnoj majici sa malo debljom kragnom... Bitno da je majica svetloplava ili zuta!
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  4. #4

    Odgovor: "Lude" kombinacije

    bitno je biti svoj........i ni na sta drugo ne obracati paznju.........a skretati paznju..........mmmmmmmm.......

  5. #5

    Odgovor: "Lude" kombinacije

    Ja bogami umem da iskombinujem razne boje.Što je šarenije,to se lepše osećam.I ne mora sve da se "slaže".A tek što volim čarapice da trešte.I india still torbe pod obavezno!
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  6. #6

    Odgovor: "Lude" kombinacije

    Danas svetlo zelena rolka,cvetna suknja,pončo,lila hulahopke,braon kickers cipele i zelene,trešteće pertle !
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  7. #7

    Odgovor: "Lude" kombinacije

    Danas je bila jedna od mojih luđih ; braon, duboke martinke od prevrnute kože(bele pertle), šarena suknjica (zeleno, žuto i narandžasto), majica the Beatles , nežno plave boje i Cveletov beli šešir (njega je posebno voleo) sa umetnutim šarenih perima u njemu. Naravno, Cvele ih nije nosio, ja sam ih naknadno stavila, smejao bi se da me može videti: Da, i šarenu india -stil torbicu sa malom lutkicom udenutom u njoj. Još i plavo-narandžasta ešarpa i eto. To sam ja danas!
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  8. #8

    Odgovor: "Lude" kombinacije

    Priložene slike Priložene slike  
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. Odgovora: 61
    Poslednja poruka: 30.03.2011, 21:25
  3. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  4. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •