Smatrate li sebe lepom/im? - Strana 2
Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 16 do 30 od ukupno 93
  1. #16

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Smatram.....a cini mi se da i drugi dele moje misljenje......
    A i od kada sam u drugom stanju sam jos lepsa...


    Covek je sinteza beskonacnosti i konacnosti,prolaznog i vecnog, slobode i nuznosti, kratko: sinteza.

  2. #17

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Naravno
    ...I am a dreamer and when i wake, you can't break my spirit - it's my dreams you take...

  3. #18

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Uvek....
    More than words, is all I ever needed you to show.
    Then you wouldn't have to say, that you love me...

  4. #19

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Trudim se da sebi budem lepa, da se dopadnem sebi kad se pogledam u ogledalo, a šta drugi misle o tome nempojma.
    Neko kaže 'lepše ti stoji crna kosa' ja kažem meni se više sviđa plava i tako...
    Kad bi meni dali kišobran, ja ga ne bih potrošio sam
    pola mesta ja bih dao nekom, ko je dobar a slučajno sam.

  5. #20

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Ubediše me drugi

    Osim slike u ogledalu,jako mi je bitno i kako se osećam.Sve to zajedno utiče na moj sud,a verujem da me onda tako i drugi doživljavaju.
    Nisam preterano narcisoidna,i dobro znam svoje kvalitete kao i mane....i da-lepa sam
    Ako voli jedan cvet koji se nalazi na nekoj planeti,slatko je noću gledati nebo.

  6. #21

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Smatram simpatičnom i šarmantnom
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  7. #22

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Zavisi kako kad.....neki put da,a neki put ne...smatram da imam unutrasnju lepotu koja je po meni jako vazna ali ni spoljasna mi ne zaostaje mnogo.
    Vi vidite stvari i pitate „zašto“, a ja sanjam o stvarima kojih nije bilo i pitam „zašto ne“.

  8. #23

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Dakle,da li smatrate sebe lepom ženom? Za gospodu,muškarcem?

    Koji su to kriterijumi ispod kojih ne idete i ne prihvatate takvu osobu kao lepu?

    Slušam...
    Lepota zene se ogleda u dusi.Nijedna fizicka lepota ne moze zameniti i parirati unutrasnjoj lepoti,moze jedan izvesni period, jer fizicka lepota je prolazna.

    Drugi kazu da jesam.
    Ja sebe gledam svaki dan i svako je sebi lep, niko nikad za sebe iskreno nece reci da je ruzan, uvek ce neku crtu na licu naci , zbog koje ce sebe smatrati lepim/om.
    Ima dana, kada svaki put pogledam se u ogledalo i budem zadovoljna svojim izgledom i onih kada sama sebe ne mogu videti u ogledalu.

    Kriterijumi ... jednostavno ih nemam, svako moze biti lep na svoj nacin i kod svakog trazim ono nesto lepo i skriveno.Ako neko odise istinskom unutrasnjom lepotom, fizicki izgled mi ni najmanje nije bitan.

  9. #24

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Imam prijatelja koji ume da kaže na ovo temu:

    - Ja nisam lep. Ja sam najlepši!

    Narvno, nije stvar u u tome da li je on stvarno najlepši, jer svakako nije ni blizu tome (samo da ga vidite ), ali je čovek potpuno normalan, stabilan i siguran u sebe.

    Lični izgled svakog od nas nikda nije (suštinski) problem sve do onog trenutka dok zaista ne počnemo da patimo zbog njega, ili ne poželemo da menjamo nešto na sebi (uši, nos, ili štatijaznam sve šta se danas može operisati)...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  10. #25

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Citat makilli kaže: Pogledaj poruku
    Dakle,da li smatrate sebe lepom ženom?

    Koji su to kriterijumi ispod kojih ne idete i ne prihvatate takvu osobu kao lepu?

    Slušam...
    O daa...s' time da mi je lakše ovo napisati nego glasno reći.Zašto to kažem?Zbog toga što sam više nevolja imala nego dobrih strana,u vezi sa tim.

    Dakle smatram sebe lepom ženom

    Ima dana kada sam sama sebi manje lepa,zavisno od toga kako se osećam...mada iskreno svesna sam činjenice da privlačim ljude i tada,čak i onda kada bi mogla i na neku dijetu .

    Kako god bilo,što se mene tiče može neko da bude lep koliko hoće,jer ako ne zrači zrake kroz zrak...dzaba mu-joj bilo .

  11. #26

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Najlepša na svetu!
    I, nema veze samo sa fizičkom lepotom (mada ako pitate mog muža...), jednostavno ja se tako osećam - lepo, poželjno, samouvereno...
    Eto...
    ...svi mukarci misle da su bogovi...samo im niko nije rekao da su ene ateisti...

  12. #27

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Ne da smatram, nego
    "ko drukčije kaže kleveće i laže ... i moju osjetit će pest ... "





    _______________

    Pojam lepog mi je jako bitan. U bilo kom segmentu življenja i uživanja, a naročito kada je u pitanju izgled. Žene.
    Volim da vidim lepu/e ženu/e, i (ako sam u situaciji da biram) takvima se sa zadovoljstvom okružujem.

    "Kriterijumi"
    Lep oblik glave (a ne neki tamo krompiri, bundeve ili "lejke"),
    Lepe crte lica (obavezno moraju biti i pravilno raspoređene),
    Lepa i negovana kosa (dužina i boja nebitna)
    Lepa figura (nit' debela nit' mršava, visina ... pa ne previše bitna )
    Lepe none (nebitno dal' ih pokriva suknja ili pantalone)
    Lepo držanje i STAV
    Lepi maniri
    Lep mozak ...
    (- poželjno je da "svi zinu" kad je vide, a OBAVEZNO JE - da se svi NE razbeže, kad ona "zine")
    Lep karakter
    Lep/i tip/ovi ličnosti: 1."mangup" 2. "amazonka" 3. "dama" 4. "vamp" 5. "sexy" ...
    i dopada mi se još par onih pravih esencijalnih ženskih osobina, upakovanih u kompletni imidž:
    - u fazonu nežna ali ne svilena, mazna ali ne folirantica, krhka ali ne kilava, verna i odana ali ne budaletina ... i tako to.

    eto ...

    Kad su muškarci u pitanju, "lepota" mi je zadnja stavka ...
    pa i nije baš zadnja, ali nije ni među prvima.
    (to naravno ne znači da moraju biti ružni, već da su kriterijumi lepote - neki drugi.)



    THE PAST IS HISTORY, THE FUTURE IS MISTERY,TODAY IS A GIFT... THATs WHY ITs CALLED " PRESENT "


  13. #28

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    tesko je odgovoriti ispravno na to pitanje, jer ljudi sebe obicno smatraju onakvim kakvim ih smatra okolina! okolina nam namece misljenja i stavove, i tesko je onda znati kakvi smo mi zaista...u svakom slucaju, da, kad se pogledam u ogledalo, a radim to cesto, priznajem, uglavnom uzivam. jaako sam lepa samoj sebi, to mi je najvaznije...ionako se svetu ne moze ugoditi .
    dreamhunter...

  14. #29

    13 Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    Da ne budem neiskrena ; Da , lijepa sam si !
    ivot je čist plamen a mi ivimo od nevidljivog Sunca u nama samima ...

  15. #30

    Odgovor: Smatrate li sebe lepom/im?

    ispravka nisam lep najlepshi sam

Strana 2 od 7 PrvaPrva 1234 ... PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Da li lažete sami sebe?
    Autor PropelerZviz u forumu Filozofija
    Odgovora: 120
    Poslednja poruka: 01.12.2015, 15:41
  2. Koju temu smatrate najboljom?
    Autor Crazy Angel u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 42
    Poslednja poruka: 25.04.2013, 20:49
  3. Smatrate li sebe partibrejkerom?
    Autor gogothegreat u forumu Druženje forumaša
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 20.08.2012, 12:57
  4. Sorta ili hibrid bilja koju smatrate dobrom?
    Autor Aca1983 u forumu Biljno carstvo
    Odgovora: 22
    Poslednja poruka: 14.08.2009, 13:37

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •