Oboje u braku
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1 do 15 od ukupno 34
  1. #1

    Oboje u braku

    On oženjen vi udati šta se može očekivati od ove veze?

  2. #2

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    kao prvo ochekuJem da oba dvoJe postanu oboJe.....

  3. #3

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    Ne može se baš ništa očekivati.

    Što se prije netko pomiri sa time, tim bolje.
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  4. #4

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    poshto vam ovo zemaljski zakoni smetaju uradite utokui volite se zauvek u zagrobnom zivotu

  5. #5

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    Citat maksimilijan kaže: Pogledaj poruku
    poshto vam ovo zemaljski zakoni smetaju uradite utokui volite se zauvek u zagrobnom zivotu
    Gle ti njega.. Sigurno imaš za lektiru Romeo i Julija
    Prestani razmišljati o svojim granicama..
    Počni otkrivati svoje mogućnosti.

  6. #6

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    Citat camilla kaže: Pogledaj poruku
    On oženjen vi udati šta se može očekivati od ove veze?
    Sex...i ništa više od toga
    I'm floating on air..

  7. #7

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    ...ljubomoru...

  8. #8

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    ...uzivanje...
    Life is a mystery to be lived,not a problem to be solved.

  9. #9

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    Razvod...

  10. #10

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    San svakog oženjenog muškarca je da mu je ljubavnica udata žena, sa sigurnim porodičnim i društvenim statusom. Poželjno je i to da ima decu i da sa njima i mužem živi u kakvoj takvoj skladnoj zajednici...

    Osim što je udata, idealna ljubavnica, treba da i dalje voli svoga muža (nemojte mi samo pričati da je to nemoguće), brine o njemu, i da nikada ne bi razorila, ili napustila svoju porodicu...

    Veza sa takvom ženskom osobom je fantastičan izazov i još lepši doživljaj. Takve veze su po pravilu esencijalnog tipa, lišene svih nebitnih trivijalnosti svakodnevnice i funkcionišu u relativno retkim i brižljivo isplaniranim susretima prepunim nežnosti, pažnje i ljubavi...

    Moralni aspekt ovakvih veza nisam doticao i ko je to od nas toliko bezgrešan da sudi o tome. Uostalom takve veze su diskretne, a ono što se ne zna kao da se nije ni desilo...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  11. #11

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    San svakog oženjenog muškarca je da mu je ljubavnica udata žena, sa sigurnim porodičnim i društvenim statusom. Poželjno je i to da ima decu i da sa njima i mužem živi u kakvoj takvoj skladnoj zajednici...

    Osim što je udata, idealna ljubavnica, treba da i dalje voli svoga muža (nemojte mi samo pričati da je to nemoguće), brine o njemu, i da nikada ne bi razorila, ili napustila svoju porodicu...

    Veza sa takvom ženskom osobom je fantastičan izazov i još lepši doživljaj. Takve veze su po pravilu esencijalnog tipa, lišene svih nebitnih trivijalnosti svakodnevnice i funkcionišu u relativno retkim i brižljivo isplaniranim susretima prepunim nežnosti, pažnje i ljubavi...

    Moralni aspekt ovakvih veza nisam doticao i ko je to od nas toliko bezgrešan da sudi o tome. Uostalom takve veze su diskretne, a ono što se ne zna kao da se nije ni desilo...
    Gospon. Memento,
    malo bih Vas korigovala.
    U takvim vezama, nema ni trunke neznosti, paznje i ljubavi vec iskljuchivo sirovog sexa, kakvog u braku nema ni za lek.
    Sochan sex ne iziskuje paznju i ostale sharmerske tehnike. Potrebno je samo da budete duboko nezadovoljni zivotom i chinjenicom da on neumitno prolazi, pa u zavisnosti koliko smo hedonisti, krademo trenutke koje cemo kasnije premotavati u svojoj glavi onda kada nam zhivot dozvoli pet minuta nasamo sa samim sobom.

    Idealne zene nema. Ni muskarca. Idealnim ih mi kontruishemo u nashim glavama.
    Onda takva zhena nije ljubavnica, jer ljubavnica je kovanica nastala od rechi
    lj u b a v, takav odnos nash narod sasvim lepo zove shvaleraj. Tante za tante.
    Ljubavnici su vec neshto drugo...
    Never lie to someone that trusts you. Never trust someone that lied to you.

  12. #12

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    Citat camilla kaže: Pogledaj poruku
    On oženjen vi udati šta se može očekivati od ove veze?
    Odlican seks, burna osecanja, podmladjivanje od nekoliko godina.
    I postoji nesto sto mnogi ne znaju: sreca i zadovoljsto ostvaren novom avanturom utice i na sam brak, obicno brak postaje skladniji, podnosljiviji.

    Postoji samo jedan problem: takva veza je hodanje na ostrici. Stalan oprez od raskrinkanja i neperspektivnost trajanja, pre ili kasnije ce prevrnuti taj brod.
    Pored toga takve veze cesto se i ne ostvare, obicno jedna strana pobegne pre pravog ispoljavanja ljubavi ostavljajuci obe strane u bedaku.

    Koliko srece, toliko nesrece?
    Zavisi od slucaja do slucaja, tu nema pameti.



    Licno, cenim definisanje uslova pre svake veze, pa i ovakve, da ne bude iznenadjenja.
    Gospodine, vase dete se plazi na mene!

  13. #13

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    Citat zrNce kaže: Pogledaj poruku
    kao prvo ochekuJem da oba dvoJe postanu oboJe.....
    Čini mi se da je u ovoj temi ipak reč o (oba) troje ili (oba) četvoro...
    To što se dvoje merkaju preko plota ili reše da ga, već prema sposobnostima, preskaču, nosi sa sobom puno posledica. Šta se može očekivati? Verovatno strast, zanesenost, pa možda i ljubav, ali isto tako unutrašnje tegobe u vidu nedoumica, preispitivanja, griže savesti, itd. Zatim sledi red laži, tj. privikavanje na laž kao na životni začin, laganje sa sve gledanjem u oči, izbegavanje raznih bračnih navika... Iznalaženje opravdanja zašto je do toga došlo, zašto traje, zašto se ne prekida, takođe je izvesno. Rastrzanost i strepnja dovešće do problema u komunikaciji na obe, tri, četiri strane... I tako... To su te sitnice do kojih može doći, pa ko voli nek' izvoli...
    Vrag odneo šnalu...

  14. #14

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    Citat Isahara kaže: Pogledaj poruku
    Gospon. Memento,
    malo bih Vas korigovala.
    U takvim vezama, nema ni trunke neznosti, paznje i ljubavi vec iskljuchivo sirovog sexa, kakvog u braku nema ni za lek.
    Sochan sex ne iziskuje paznju i ostale sharmerske tehnike. Potrebno je samo da budete duboko nezadovoljni zivotom i chinjenicom da on neumitno prolazi, pa u zavisnosti koliko smo hedonisti, krademo trenutke koje cemo kasnije premotavati u svojoj glavi onda kada nam zhivot dozvoli pet minuta nasamo sa samim sobom.

    Idealne zene nema. Ni muskarca. Idealnim ih mi kontruishemo u nashim glavama.
    Onda takva zhena nije ljubavnica, jer ljubavnica je kovanica nastala od rechi
    lj u b a v, takav odnos nash narod sasvim lepo zove shvaleraj. Tante za tante.
    Ljubavnici su vec neshto drugo...
    Draga Isahara, ja sam govorio hipotetički i sve što sam napisao na ovoj temi je neko projektovano viđenje zadate situacije očima, čini mi se, prosečnog muškarca sa ovih prostora, koji pri tome, verovatno, nikada nije ni imao ljubavnicu. Moj prethodni post je prosek, kako ga ja doživljavam, mnogih mišljenja muškaraca kojih sam se naslušao u životu...

    Verujem da je Vaš post daleko životniji i delim u mnogome Vaše stavove po ovoj temi...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  15. #15

    Odgovor: Oba dvoje u braku

    Као прво то је сигуран доказ да у браку мало шта функционише и да ће пре или касније требати извршити ремонт брака или породице. Веома тешко је рећи "ја нећу да ми се до догоди" или пак "желим више од свега". То једноставно донесе живот,а питање је да ли смо спремни да се томе одупремо разумом, поштењем или љубављу онога са ким делимо брачну постељу. Људи су различити и тешко је говорити колико је ко способан да своја осећања ако су крајње искрена контолишу са нечим што се зове савест без обзира да ли је у питању љубавница или швалекра (не свиђа ми се тај израз али је овде наведен) ...

    Не желим да судим да ли је то у реду или не али желим само да кажем да такво коцкање тешко коме може донети добро, а самим тим и срећу. Пре или касније свако ко се одлучи на такав корак мораће сносити одговорност за своја дела и тражити одговоре да ли је то вредно брака и свега онога што га чини....
    Живима по заслузи, мртвима по обичају

Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Ljubav u braku
    Autor Lillith u forumu Ljubav
    Odgovora: 41
    Poslednja poruka: 26.03.2013, 20:48
  2. Ostati u braku zbog dece
    Autor Mish u forumu Porodica
    Odgovora: 116
    Poslednja poruka: 20.06.2012, 15:35
  3. Učestalost sexa u braku
    Autor Crazy Angel u forumu Erotika & sex
    Odgovora: 71
    Poslednja poruka: 25.12.2010, 16:04
  4. Odgovora: 59
    Poslednja poruka: 08.12.2009, 22:12
  5. Suparnica u braku
    Autor bellissima u forumu Ženski kafić
    Odgovora: 17
    Poslednja poruka: 15.11.2009, 01:25

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •