"ludi mis" - Strana 2
Strana 2 od 2 PrvaPrva 12
Prikaz rezultata 16 do 23 od ukupno 23

Tema: "ludi mis"

  1. #16

    Odgovor: "ludi mis"

    Pa i ja sve vreme mislim da je virus u pitanju sto se tice misa. Tako da je najefikasnije resenje dizanje novog Windows-a.

  2. #17

    Odgovor: "ludi mis"

    Citat Kunic kaže:
    E sad, ako ti je istekla garancija, onda nastaje problem, jerbo se mrtvi pikseli ne mogu popraviti.

    A što se tiče miša, probaj ti da skineš najnovije definicije antivirusa, čak probaj sa instalacijom drugog, jer je prevelika slučajnost da kursor ode baš na X i pozatvara sve prozore. Nekako mi je to suviše inteligentno za hardversku grešku.
    Garancija istekla i odmah se par dana nakon toga pojavio ovaj problem sa monitorom (ko da su isplanirali ). Najcudnije je sto se displej s vremena na vrijeme normalizuje. I cim se laptop pomalo pomjeri, onda se opet pojave zeleni pixelici. Da li je moguce da se nesto otkacilo (mozda neki kabal ili da je neka konekcija losa?)

    Citat goldie kaže:
    Pa i ja sve vreme mislim da je virus u pitanju sto se tice misa
    Definicije za antivirus redovno update-ujem jer su nam omogucene preko univerziteta (bespalno za studente); to je sigurno u redu.
    Poruku je izmenio irnik, 27.06.2006 u 07:41
    "Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it." Lou Holts

  3. #18

    Odgovor: "ludi mis"

    Citat irnik kaže:
    Garancija istekla i odmah se par dana nakon toga pojavio ovaj problem sa monitorom (ko da su isplanirali ). Najcudnije je sto se displej s vremena na vrijeme normalizuje. I cim se laptop pomalo pomjeri, onda se opet pojave zeleni pixelici. Da li je moguce da se nesto otkacilo (mozda neki kabal ili da je neka konekcija losa?)
    Pih... Jebeš HP.

    Znaš kako, da je u pitanju CRT monitor, pa da pomislim da se izvukao kabel i da zato pozeleni, (ovo se desilo mojoj majci i žena se za malo nije onesvestila od straha da je nešto pokvarila), ali ovo je LCD...

    E, a što ga ne bi odnela u servis, čisto da čuješ šta će ti reći?
    Neki ljudi samo zinu, pa zagade okolinu...


    Nisam paranoičan, ali to ne znači da me neko ne progoni!

  4. #19

    Odgovor: "ludi mis"

    Ok IRNIK, dobrodosla u klub "srecnih korisnika HP" Ti si samo jos jedan od OOOOOggromni broj korisnika HP-a koji imaju problema sa display-om. Sve se svodi na isto: Dead pixel, stuck pixel.... Stvarno je cudno kako je to moguce, ali uvek se kvar dogodi malo pre isteka garancije Znaci LCD i DVD/CD ROM su razlozi zasto nikad ne bi trebala da se odlucis za HP!!! Nemam odgovor na tvoj problem, a verovatno ga ni serviseri HP-a nece imati
    A sto se tice misa, to DEFINITIVNO nije hardverski problem. Posto nije virus, kako ti kazes, samo kao sugestija, proveri dali ti je aktivirana opcija remote access, i dali ti se to desava samo kad si konektovana na net?

  5. #20

    Odgovor: "ludi mis"

    Sto se tiche dead pixela, samo kad se pomeri tiptop, kontam da je ipak losh kontakt na spoju, tamo gde su "sharke" tiptopa...

    Shto se misha tiche, shansa da je u pitanju hardverski problem je oko 1%, a 99% svaljujem na Windows i loshe drajvere... Jerbo ja kutji imam Logitech-a, optichkog, koji s vremena na vreme, odlepachi, i skochi mi negde... Sad, chesto se to poklopi sa mojim pritiskom na dugme, pa se svashta mozhe desiti...

    Mozhda je kod tebe neki glitch, da ide stalno u isti tjoshak, pa zatvara... Chisto sumnjam da je virus, nekako je... I unno, suvishe lame, kao da se dete igralo... Ja tipujem na Windows iloshe drajvere

    A to za garanciju... Svaki parchitj opreme radi do isteka garancije, a onda rikne... To je nauchno dokazano


    Spajdr pig, spajdr pig, daz vatevr a spajdr pig daz, ken hi sving, from a veb, no hi kent, hiz a pig, lukaaaaaaaout, hiz a spaaaajdr piiiiiig...

  6. #21

    Odgovor: "ludi mis"

    Dugmence za skrol mi ne radi. Sve ostalo fercera.
    Šta da mu radim?
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

  7. #22

    Odgovor: "ludi mis"

    Potpuno je moguce da je crklo dugme za scroll.


    Mozes da probas da ga otvoris, rasklopis, i sklopis. Mozda je u pitanju neki kontakt. Ali potpuno je moguce da crkne.

  8. #23

    Odgovor: "ludi mis"

    Ok... Hvala
    Ako vam deluje da je sve u redu, nešto vam je promaklo.

Strana 2 od 2 PrvaPrva 12

Slične teme

  1. Sta znaci "Nezavisnost" i "Suverenitet"?
    Autor Skidatch_Mraka u forumu Politika
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.03.2012, 18:30
  2. "Nova" i "stara" dijaspora
    Autor irnik u forumu Dijaspora
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 10.10.2008, 10:20
  3. Od "Keca" do "Petice"
    Autor swba u forumu Spomenar
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 19.12.2006, 08:29

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •