Šta vas je danas obradovalo? - Strana 133
Strana 133 od 134 PrvaPrva ... 3383123131132133134 PoslednjaPoslednja
Prikaz rezultata 1,981 do 1,995 od ukupno 2010
  1. #1981

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Citat rusty nail kaže: Pogledaj poruku
    .......nesto me jedino Nole brine da mu se ne zalomi los dan sutra , kada treba da slomi Nadala u tri seta ¿¿¿hasta la vista .......
    bice to ok .
    a mene Rafa obradovao ne mogu ti kasti koliko!!!
    pa onaj udarac kroz noge! pa maestro je ,bre!!!!

    e da
    kraj pripremama za prijemni
    sutra nam je dan D pa kako bude..... ako ne to,onda nesto drugo,nece biti smak sveta.....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  2. #1982

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Prva stvar je bila uvodjenja interneta i tv kanala.

    Onda sam bila skenjana...mislim danima sam takva, ali to mi popravilo raspolozenje.

    Nole izgubio.

    Onda sam otisla i pokusala da kupim prostirku za terasu....pa natrpala nekih sitnica za kuhinju..kad ne lezi vraze, u tom dijelu di samo mi i Turci zivimo, neko opasno snizenje, i red dugacak 40ak metara...ostavim stvari i izadjem.

    Druga stvar, BiH pobijedila Latviju 5:0 ....to mi je dovoljno da me drzi za vikend.

    Eee ali net, net...nisam vise netless...thank youuu upc.
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  3. #1983

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?




    Ova prelepa, prelepa emisija o kulturi. U nedelju gledala još jednu u nizu, ovu sam propustila i evo sad da nadoknadim. Šta da vam kažem, emisija bazirana na jedan film (izbor je uvek divan, u ovoj je Orvelova 1984.). Prepliće se spoljašnje i unutrašnje. Socijalna struktura, versko poreklo, rodna uloga...Drugačija mišljenja i koliko su ,oni koji ne pripadaju klišeima, unapred osuđeni.
    Društvo vam prave Jasmina Ahmitagić - meni omiljena jer je britka na jeziku i izuzetno elokventna, tiha i staložena profesorica, filozofkinja Daša Duhaček i profesor Dušan Pavlović, šmeker sa fak. političkih nauka.
    Ja ne želim da se predam. Ja sam vernik optimizma. Ja u bolje sutra gledam, tu sa ivice ludizma.

  4. #1984

  5. #1985

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    "Obradovalo" me to sto unazad nekoliko godina govorim kako su periodi kad sam zivjela sama najbolji...niko ti ne jede hranu iz frizidera...ono "ako ce moj jogurt da izgmize iz istog...pa neka, barem ga niko nije pojeo a meni se BAS TAD jeo"..i eto sad ce mjesec dana kako sam sama...ne jos dugo..ali veceras sam se bas "obradovala" gomili sudja koju mooram da operem sad jer necu imati iz cega da jedem. Nek crknem...i ja i moje "kad zivis sam, gdje ostavis stvar tu je i zateknes"..pa eto..zatekla sam.
    Poruku je izmenio Sunflower, 01.10.2013 u 22:25 Razlog: ...zaboravljam maternji
    Pa čemu onda osmeh što sam ja ničija
    kad je to, zapravo, najgore što može da ti se desi?

  6. #1986

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Jutros me obradovali vrući radijatori
    Budi pametan i pravi se lud

  7. #1987

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Nazvala me jedna forumašica...samo da bih čula kako ptice cvrkuću oko nje.
    Život čine male stvari, ja kad vam kažem.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  8. #1988

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Pre neki dan mi se pokvarila pegla i to odmah pošto sam kupio 5 l destilovane vode. Pogledam je ja sav žalostan i shvatim da je najverovatnije "otišao" grejač. Hteo sam odmah da je bacim, ali me je stariji sin sprečio time što je predložio da je ipak i za svaki slučaj odnesem do majstora. I odnesem je ja do jednog mog drugara bez velih nadanja da će joj vratiti toplotu. Čim ju je otvorio, majstor je odmah razbio moja ionako slaba očekivanja utvrdivši instrumentom da je stvarno "crk'o" grejač, a osim toga od tri šrafa koja spajaju metalnu kutiju sa glačalom jedan se polomio, a drugi se morao polomiti (zapekao) da bi se došlo do grejača.

    I kaže on meni:

    - Druže nema 'leba, da dođem do grejača koji je verovatno neupotrebljiv, moraću polomiti ovaj šraf pa ako i osposobim grejač neće se kućište moći spojiti sa glačalom tako da ti je isti đavo, nego ti pogleaj pošto su nove pegle.

    Odem ja kući i negde oko dva sata zazvoni mi mobilni. Majstor mi je javio da dođem jer ipak ima šanse. Odmah sam otišao do njega u radionicu. Sipao je u peglu prvo vodu i onda je uključio. Čuo sam da je termostat kliknuo, a ubrzo je kroz rupe na glačalu prošištala para...

    Pa kako da da se ne obradujem, tim prešto su pegle u lokalnoj prodavnici tehničke robe od 2.000 pa do neverovatnih 13.400 dindži...
    Opet sam ti u kafani, mene bez nje ništa nema
    Tu su moje lude noći, nikad nisam u samoći,
    Hej kafano, moja rano...
    Samo na www.VojvodinaCafe.rs - Muška kafana,
    Bircuz koji radi 25 sati dnevno!

  9. #1989

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Citat memento kaže: Pogledaj poruku
    .. pegle u lokalnoj prodavnici tehničke robe od 2.000 pa do neverovatnih 13.400 dindži...
    Mora da uz ovu od 13.400 ide i mlađa kućna pomoćnica; uz onu od 2.000 samo sopstvena žena!

  10. #1990

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    ...beš mi sve, pa mnogo sam srećna kad je terasa širom otvorena, sve blješti koliko sija sunce, a ja u gaćonima šetam po stanu.
    Jučer i danas, 27 stepeni u plusu.
    Onaj sneg prošle nedelje mi je oduzeo jedno 2 godine života.
    Umro je Ajnštajn, umro je Tesla...a i meni nešto nije dobro

  11. #1991

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    joj otkad me nista i niko nije obradovao..... raduje me sto sam prezivela avgust....u svakom smislu....
    Ploviti se mora i bez broda ..

  12. #1992

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Moj čovek nije znao da sam na dijeti, i juče kad je čuo, pita me zašto sam na dijeti kad mi ne treba.

    Pa srce moje, svestan sad nisi da ću decu da ti rađam i da se, za nagradu, neću skidati sa tebe sve dok me ne oteraš
    Krek, krek.. Ne gudra

  13. #1993

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Lepo vreme..sunce..

  14. #1994

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    Moj drug. Iz vrtica. Iz osnovne. Iz srednje. I posle srednje.
    Moj prijatelj. Jedan od retkih sa kojim je i popodne ćutanja bilo prijatno i sadržajno.

    Odvojio nas je način života.
    Odvojila nas je droga. Svetovi u kojima smo se kretali i koji se nisu susretali.

    Videla sam ga. Video me je. Prepoznali smo se na užas metara razdaljine. Isto koliko metara se širio meni i njemu osmeh.
    Nisam mogla da ga se naljubim, nagrlim i da mu se najebem keve.

    U nedelju dolazi kod mene.

    Čist je.

    Rekli su mi, to ništa ne znači što je sada čist.

    Meni znači.
    ... Ko nije drvo razumeo prvo, pa tek onda sadio, taj nije ništa uradio... I, shvatiće, kad-tad, da ne zna šta je hlad....

  15. #1995

    Odgovor: Šta vas je danas obradovalo?

    ..kuma mi ispekla princes krofne..kaze,samo zabrkaj fil..ma divnoooo

Strana 133 od 134 PrvaPrva ... 3383123131132133134 PoslednjaPoslednja

Slične teme

  1. Danas sam otkrila..
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 25.04.2020, 22:13
  2. Šta ste danas pazarili...?
    Autor yige_gui u forumu Pričaonica
    Odgovora: 508
    Poslednja poruka: 16.01.2016, 15:25
  3. Danas me je rastužilo...
    Autor memento u forumu Pričaonica
    Odgovora: 118
    Poslednja poruka: 06.08.2013, 22:55
  4. 25.Maj danas
    Autor Becar u forumu Društvo oko nas
    Odgovora: 29
    Poslednja poruka: 13.02.2012, 17:57
  5. Danas na TV-u
    Autor Lady S u forumu Televizija i ostali mediji
    Odgovora: 626
    Poslednja poruka: 16.12.2010, 14:35

Tagovi za ovu temu

Vaš status

  • Ne možete pokrenuti novu temu.
  • Ne možete poslati odgovor.
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoje poruke
  •